Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Oczętom moim ślicznym nie wierzę...:szok: Skąd? Gdzie? Jak? :oklaski: Ale zawsze...:witam: i to serdecznie...:oklaski:

Teee. ....stewardessa, ogłoś konicznie poszukiwania na pokładzie. Ktoś mi zajumał podczas snu kolczyk. Może to właśnie @fioletowa.mysz, tak nagle sie tu pokazała....., i to z kolczykami w uszach :d. Trzeba przyznać, że jej lepiej pasują jak mnie :haha:. Ok @fioletowa.mysz. Kupię sobie nowe :p. Dzięki za spowodowanie okazji :cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Z biedniejszymi należy się dzielić...:szydera: Nie chcesz zagubić u mnie pierścionka z brylantami? :szydera:

Mogę.... tylko, że brylant juz w lombardzie. Za późno . Trzeba było sobie inny środek transportu załatwić undefinedByłabyś pierwsza  :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, violka napisał:

A my się znamy ? :cool:

Po tak długim niebycie należy się ładnie przedstawić i opowiedzieć coś o sobie :haha:

No więc nazywam sie Fioletowa mysz. Mam lat psypsy...siesci sztery. I jestem nałogowym forumholikiem. Właśnie zwiałam z odwyku:haha:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Oczętom moim ślicznym nie wierzę...:szok: Skąd? Gdzie? Jak? :oklaski: Ale zawsze...:witam: i to serdecznie...:oklaski:

Stęskniłam się okrutnie więc dotelepałam się do was. Na chwilę. Bo w miasto spadam. Butów szukać. Zima idzie i trzeba ogarnąć temacik. (Nieee! To nieprawda, że jestem zakupoholikiem):haha:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

Stęskniłam się okrutnie więc dotelepałam się do was. Na chwilę. Bo w miasto spadam. Butów szukać. Zima idzie i trzeba ogarnąć temacik. (Nieee! To nieprawda, że jestem zakupoholikiem):haha:

Nałogowiec pełną gębą, tfu....z pełnym portfelem....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Heidi napisał:

 

32 minut temu, Heidi napisał:

Teee. ....stewardessa, ogłoś konicznie poszukiwania na pokładzie. Ktoś mi zajumał podczas snu kolczyk. Może to właśnie @fioletowa.mysz, tak nagle sie tu pokazała....., i to z kolczykami w uszach :d. Trzeba przyznać, że jej lepiej pasują jak mnie :haha:. Ok @fioletowa.mysz. Kupię sobie nowe :p. Dzięki za spowodowanie okazji :cmok:

To nie kolczyki szalona! To moje odstające uszy. Upały były i się wzięly i wyciągnęły z deko od wachlowania:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Odpalaj miotłę i chodź tu do mnie. Już dawno mi nie wyszedł taki piekny zakalecxd

A... robiłaś ten place z przepisu @Baśka powtarzająca się ? No..., nie mogło być inaczej, smalec na chleb poszedł, grysik dzieci dostały, jogurt osobno palcem zapdany do jamy ustnej.  No to jak moglo się udać ? Pokroić trzeba na równe kawałki i gołębiem do nas przysłać.  W klubie forumoholików  my tu wszystko razem robimy, to i zakalec razem zjemy :oklaski:

A tak swoją drogą zapodaj przepis, bo zakalec zrobić nie każdy umie :szydera:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...