Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, violka napisał:

guggy.gif

Oczywiście ....od trzydziestu lat , takiej " wolności" jak jest teraz to nie było , cytując Matołusza pseudo Bankster ... wystarczy krzyknąć słowo kluczowe : Konstytucja ,a podejdzie do Ciebie psychofanka pisowska i dać w mordę ,po czym odejdzie ,w glori ,pod ochroną policji i żandarmerii i ...włos jej z głowy nie spadnie ...Niech żyje " wolność"!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No....to jesteśmy po fryzjerze...po sprzątaniu...w czasie drzemki...przed obiadem...:haha:My....powtórzę raz jeszcze...MY....przy czym....nie ja byłam fryzowana...nie ja sprzątałam...nie ja drzemię...ale to ja zrobię obiad...:haha:Taka nagroda przy poniedziałku...:szydera: Acha.....i może będę miała przerwę...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Nie wiem jak u Was , ale u nas od wczoraj , jest zimno , buro i ponuro :( Moja przedpołudniowa pomroczność mózgowa sięga zenitu O.o 

Witajcie :dyskusja:

U mnie nie pogoda psuje mi humor. Tylko świadomość mojego niskiego IQ. Otóż historia jest taka:

Nieopodal naszej posesji rośnie leszczyna. Zrzuca ona każdego dnia ogromne ilości orzechów jeszcze w łupinkach. Nazbierałam, wydłubałam, oczy nacieszyłam ilością , mózg nastawiłam na wielkie zbiory, zwizualizowałam zimowe dłubanie w gronie bliskich podczas świąt wigilijnych, zostawiłam na noc na tarasie, aby w słońcu wysuszyć i...... rono ZONG:szok:. Prznajmniej połowa mi zniknęła z kuwety :szok:.  Poranna złość moja nie miała granic:przekleństwa:

W naszym ogrodzie grasują dwie wiewiórki.  Sprawczynie całego zamieszania, na 100 %

Zawsze szkolni koledzy mi powtarzali: nie wierzy się rudym, ale, żeby wiewiórkom też:o

Mało tego: na koniec wczorajszego wieczoru posłańca do miziania posłałam mojej koleżance i tak sobie teraz myślę, że może to zemsta "Netoperka" jest jednak, a on wcale rudy nie jest . I jak nigdy nie :papieros:, to teraz  zrobiłabym to. Tylko skąd wziąć papierosa ? Drzewo ich nie zrzuca przecież :mur:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, anna5826 napisał:

@Heidi i @anna5826 już zanotowałam w kajeciku Wasze przepisy ale upieke z przepisu @Baśka powtarzająca się

Przez Twój wybór @awe59, ta @Baśka powtarzająca się jak tylko mi się nawinie :przekleństwa:, to blachą ją poczęstuję :haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ewa14 napisał:

Zapomniałam sie rano z forum wylogować........skleroza jak nic.

Andzia w przedszkolu, a ja zastanawiam się czy ruszyć w miasto i zutylizować trochę gotówki, czy jednak dać na wstrzymanie:d

Rusz na miasto i poszukaj sponsora. :haha:

Kasieńka usiłowała ugotować winogrona ale na szczęście zdążyłam na czas. :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Heidi napisał:

Witajcie :dyskusja:

U mnie nie pogoda psuje mi humor. Tylko świadomość mojego niskiego IQ. Otóż historia jest taka:

Nieopodal naszej posesji rośnie leszczyna. Zrzuca ona każdego dnia ogromne ilości orzechów jeszcze w łupinkach. Nazbierałam, wydłubałam, oczy nacieszyłam ilością , mózg nastawiłam na wielkie zbiory, zwizualizowałam zimowe dłubanie w gronie bliskich podczas świąt wigilijnych, zostawiłam na noc na tarasie, aby w słońcu wysuszyć i...... rono ZONG:szok:. Prznajmniej połowa mi zniknęła z kuwety :szok:.  Poranna złość moja nie miała granic:przekleństwa:

W naszym ogrodzie grasują dwie wiewiórki.  Sprawczynie całego zamieszania, na 100 %

Zawsze szkolni koledzy mi powtarzali: nie wierzy się rudym, ale, żeby wiewiórkom też:o

Mało tego: na koniec wczorajszego wieczoru posłańca do miziania posłałam mojej koleżance i tak sobie teraz myślę, że może to zemsta "Netoperka" jest jednak, a on wcale rudy nie jest . I jak nigdy nie :papieros:, to teraz  zrobiłabym to. Tylko skąd wziąć papierosa ? Drzewo ich nie zrzuca przecież :mur:

Dobre z Ciebie dziewczę :d Wspomogłaś naszych braci mniejszych :d Za serduszko masz ode mnie buziola :cmok::haha: A jeżeli chodzi o mizianko , to muszę powiedzieć , że byłam zachwycona :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ewa14 napisał:

Zapomniałam sie rano z forum wylogować........skleroza jak nic.

Andzia w przedszkolu, a ja zastanawiam się czy ruszyć w miasto i zutylizować trochę gotówki, czy jednak dać na wstrzymanie:d

Ja przez miesiąc , poza biletami tramwajowymi ,nie wydałam jeszcze ani centa :d Aż sama sobie nie wierzę :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, violka napisał:

Ja przez miesiąc , poza biletami tramwajowymi ,nie wydałam jeszcze ani centa :d Aż sama sobie nie wierzę :szydera:

Ja już jestem 3-ci tydzień i zero mojej kasy wyszło na miasto spacerować :oklaski:. Córka PoP zakupy raz w tygodniu z nami robi. 130 Euro z jej porflela wypada. Ja na drobne uzupełnienia dostaję 50 €, babka ma wsunięte jeszcze 40 €, chociaż na pieniądzach się absolutnie nie zna:(.   

Najpierw miałam żal, że nie mam do dyspozycji rowera. Jak już rower z garażu wyżebrałam, to okazało się , że nie ma kluczyka od zabezpieczenia, a potem w kołach nie ma powietrza. Przewaliłam wszystkie szuflady i klucz  się znalazł. Uprzejmy sąsiad zaoferował pomoc, powietrze w dentce uzupełnił. Wyjechałam w trasę, powrót był już na pieszo, bo łańcuch padł :mur:. Zębatki są felerne :mur:. Znowu uderzyłam o pomoc do sąsiada, ale widzę , że bez kawy i placka się nie obędzie :mur:, a chciałam cały sama "leśny mech" wrąbać :mur:

Takim to sposobem nie mam możliwości wydać ani jednego centa. Może to Opatrzność czuwa znając moją zachłanność w DRK i na Flohmarkach, bo inne sklepy ,mnie nie interesują-.-

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Heidi napisał:

 

Takim to sposobem nie mam możliwości wydać ani jednego centa. Może to Opatrzność czuwa znając moją zachłanność w DRK i na Flohmarkach, bo inne sklepy ,mnie nie interesują-.-

Nade mną też opatrzność czuwa. Flohmarkt był w ten weekend ale dotarłyśmy za późno. Do ciuchów DRK mam 15 km w jedną stronę i to przed południem więc odpada.

Niestety miasteczko mam tylko 7 km stąd a wypasione centrum handlowe 15 minut pociągiem.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, violka napisał:

Właśnie się dowiedziałam , że dzisiaj rano w Darmstadt znaleziono dwie zastrzelone kobiety na ulicy , w dwóch różnych miejscach . Do zabójstwa doszło około 8.30 w biały dzień . Kilka miesięcy wcześniej również zastrzelono kobietę . Chyba zmienię miasto O.o

Czas najwyższy :donos:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...