Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Sztela nie jest zła ...owszem ...jakieś tam oszczędzania nas wk...denerwują , ale roboty za dużo nie ma ....wolne , pauzy przestrzegane ...kasa też dobra .....narzekać niby na co nie ma .......ale i tak se będę narzekać i Wam doopy zawracać , bo tak lubię i już :szydera:

Bądź sobą @Baśka powtarzająca się. Ziarno i plewy mają prawo do siebie przylegać. Taka natura. Komu nie pasuje może iść w pokrzywy zielonego szukać . Nie chcę powiedzieć, że Gadać z Tobą – to jak plewy młócić. .... Jedno i drugie wartościowe jest :cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, awe59 napisał:

@Heidi i @anna5826 już zanotowałam w kajeciku Wasze przepisy ale upieke z przepisu @Baśka powtarzająca się. I już mi proszę we łbie nie mieszać, ze tu białka.....tu śmietana lub smalec....koleżanka z Pl  też przysłała mi przepis na super łatwe ciasto co to nawet najgorszemu gamoniowi wyjdzie.....:szydera: 

Piekę z przepisu Baśki.....A co ? Niech spróbuje mi sie nie udać...! :d

Jak widzisz jest kilka sposobow na dobre ciasto .... pocwicz ..pocwicz ... Praktyka czyni MISTRZA ....

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry ......

@lucyna.beata...jeszcze śpi ...no to ja się  pierwsza przywitam ....

Miłego dnia , tygodnia MRÓWECZKI :cmok:

nie basienko ja juz nie spie...natlok mysli mnie dopadl....i tak sie z namyslem w kubek z kawa wpatruje...mam jeszcze troche wolnego czasu ...jakies dwa tydnie beda.......

dzien dobry Mroweczko:cześć:

Tobie i pozostalym 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym przywitać, o poranku, Towarzystwo Wzajemnej Adoracji Rzeczywiście Zajebiaszczej (TWARZ)....:oklaski: Ledwo wczoraj zaległości nadrobiłam,padłam jak kawka, a już dzisiaj znowu muszę...:szok: Sumienia nie macie, klepaki...:szydera: Cóż...czas było przywyknąć...:haha: Pozostaje mi tylko się przywitać...1133225299_dziedobryponiedziaek.png.faf5affea10573f668ed38cb0e702d1d.png I, oczywiście, życzę każdemu przemiłego dzioneczka...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lucyna.beata...nie cytuję - oszczędzam papier :haha:...Też miewam takie " natłoki myśli "...a jest ich sporo ...Od dziś wchodzę w ostry zakręt ...multum spraw do załatwienia ....roboty jeszcze więcej , bo pakowanie przed remontem ...odkładanie tego , co zabrać muszę do D...No i sobie tak siedzę ...rozmyślam ..........a za robotę nie ma komu się wziąć :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Chciałbym przywitać, o poranku, Towarzystwo Wzajemnej Adoracji Rzeczywiście Zajebiaszczej (TWARZ)....:oklaski: Ledwo wczoraj zaległości nadrobiłam,padłam jak kawka, a już dzisiaj znowu muszę...:szok: Sumienia nie macie, klepaki...:szydera: Cóż...czas było przywyknąć...:haha: Pozostaje mi tylko się przywitać...1133225299_dziedobryponiedziaek.png.faf5affea10573f668ed38cb0e702d1d.png I, oczywiście, życzę każdemu przemiłego dzioneczka...:oklaski:

no to wiesz jak to jest zrobic przerwe na kilka dni i nie wiedziec o co kaman:d

nie nadrabiam nawet nie probuje nadrobic czytania tego co sie pojawia....na biezaco..moze juz na wyjezdzie bo poki co sie nie da...

czytaj czytaj kochana...

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lucyna.beata napisał:

no to wiesz jak to jest zrobic przerwe na kilka dni i nie wiedziec o co kaman:d

nie nadrabiam nawet nie probuje nadrobic czytania tego co sie pojawia....na biezaco..moze juz na wyjezdzie bo poki co sie nie da...

czytaj czytaj kochana...

Czytanie to moja ulubiona czynność...:szydera: Lubię gatunki wszelakie...z naciskiem na kryminał i historię...:haha: Wczoraj na tapecie był kryminał i, mam nadzieję doczekać, kiedy będzie historia.....łzawa, tragiczna, bolesna..nie dla mnie...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@Mirelka1965....ady nie narzekaj ....Czy to tak ciężko przeczytać te dwie , trzy strony GIF-ów ?:szydera:

Gify to ja wczoraj ogarnęłam....ciut więcej niż dwie...z przyjemnością ogarnęłam...:oklaski: Obśmiałam się jak norka...:szydera: Te klepanka produkujecie szybciej, niż światło mknie przez Universum...:szydera: A tu skupić się trzeba, odnaleźć sens i przekaz...a na to już moje szare komóreczki więcej czasu potrzebują...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@lucyna.beata...nie cytuję - oszczędzam papier :haha:...Też miewam takie " natłoki myśli "...a jest ich sporo ...Od dziś wchodzę w ostry zakręt ...multum spraw do załatwienia ....roboty jeszcze więcej , bo pakowanie przed remontem ...odkładanie tego , co zabrać muszę do D...No i sobie tak siedzę ...rozmyślam ..........a za robotę nie ma komu się wziąć :szydera:

zmarnuje te kartke papieru :haha:a co mi tam..kolejne drzewo zetna w puszczy...i tak nie beda pytac o zgode...

nie bedzie remontu bo inne wydatki niespodziewane byly ale zakupy do mieszkania to tez mala zmiana co nie?

z wazniejszych spraw w sumie mam pozalatwiane 3/4 jakies koncowki mam na kartce spisane ale wiesz...nie bede sie spinac bo to moge tez zalatwic nastepnym razem ...nauczylam sie ...a raczej nadal sie ucze....nie na wariata nic za jednym zamachem bo gubia sie inne wazne rzeczy....dziele sobie wiec na dni to co robie....odkreslam to co uda mi sie zrobic.....a jaka radocha jak jedna pozycja mniej..

basiu najpierw kawa  a robota....i tak cie nie ominie

ja z planow na dzisiaj....ha...dobre...na pewno mam odwiedziny syna mojego ...i calal reszta....moze potem jakis rower...

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Gify to ja wczoraj ogarnęłam....ciut więcej niż dwie...z przyjemnością ogarnęłam...:oklaski: Obśmiałam się jak norka...:szydera: Te klepanka produkujecie szybciej, niż światło mknie przez Universum...:szydera: A tu skupić się trzeba, odnaleźć sens i przekaz...a na to już moje szare komóreczki więcej czasu potrzebują...:haha:

mlodszego pdp szukaj...wtedy szare komoreczki beda pracowaly na innej plaszczyznie..wiesz ze my starzejemy sie z naszymi dziadko/babciami:haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Czytanie to moja ulubiona czynność...:szydera: Lubię gatunki wszelakie...z naciskiem na kryminał i historię...:haha: Wczoraj na tapecie był kryminał i, mam nadzieję doczekać, kiedy będzie historia.....łzawa, tragiczna, bolesna..nie dla mnie...:haha:

tak widzialam te tomiska na stoliku  w LA...:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Moja Grafini to młódka...:szydera: To tak jak ja...młódka jestem....:haha: 

fakt...srednia wieku u ciebie jakos ostatnio wzrosla wiec moze i ta...grafini wyjatkowo mloda...u mnie idzie w tym samym kierunku...jak policze to wychodzi ze tez kolo 20 lat mniej niz te ...98 :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...