Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka kochani...:cześć: Obudziłam się....acz niechętnie...:haha: Sen miałam.....fajny sen....o Księżniczce, która z baszty zejść musiała i na rumaku, niczym na skrzydłach, do Księcia leciała....:szydera: I sen się skończył....a rzeczywistość w oczęta zajrzała...:haha: Baszta jest, rumak jest...a Książę....hen daleko...:szydera: Cóż....do roboty wziąć się należy, a nie o bajkach myśleć i Książętach marzyć...:haha: Zatem....witam się, jak co dzień...1403819592_dziedobryczwartek.thumb.gif.b0db800bf6370b6fe4b8aaab41e9c9b8.gif każdemu z was życzę...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry kochani.Jutro do domu wracam.Naprawdę szybko zleciało te 8 tygodni.Zakupy poczynione ,kofer jeszcze nie spakowany ,ale to moment i gotowe.Trochę porządków po sobie ,zmiana pościeli i wsio.Foczka jutro przed wieczorem będzie.Nawet nie zobaczymy się już.Chyba ,że wcześniej dotrze tu.Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Teresadd napisał:

Dzień dobry kochani.Jutro do domu wracam.Naprawdę szybko zleciało te 8 tygodni.Zakupy poczynione ,kofer jeszcze nie spakowany ,ale to moment i gotowe.Trochę porządków po sobie ,zmiana pościeli i wsio.Foczka jutro przed wieczorem będzie.Nawet nie zobaczymy się już.Chyba ,że wcześniej dotrze tu.Miłego dnia.

To jutro będziemy ci śpiewać...."Good bay, my love...good bay...."....:oklaski: Ale fajnie zleciało...a takiego doła miałaś...:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mirelka1965 napisał:

To jutro będziemy ci śpiewać...."Good bay, my love...good bay...."....:oklaski: Ale fajnie zleciało...a takiego doła miałaś...:cmok:

Jak dobra miejscówka ,to i robota szybko zleci.Teraz na urlop,a potem gdzieś na nowe zlecenie.Może coś się trafi ,żebym kilka razy chociaż pojechała.Przy takim popycie roboty nie zabraknie.Tylko wybierać.Oby dobrze ,bo to zawsze niewiadomą.:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Teresadd napisał:

Jak dobra miejscówka ,to i robota szybko zleci.Teraz na urlop,a potem gdzieś na nowe zlecenie.Może coś się trafi ,żebym kilka razy chociaż pojechała.Przy takim popycie roboty nie zabraknie.Tylko wybierać.Oby dobrze ,bo to zawsze niewiadomą.:cmok:

Trzymam kciuki....:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :) Ale mam dzisiaj lenia :( nawet palić mi się nie chce.A tymczasem moja nowa "koleżanka" już merda ogonkiem i czeka na spacer.I co ja mam jej powiedzieć? Spadaj mała?:haha: No nic,trzeba się jakoś zmobilizować i zacząć dzień.Zacznę od kawy:kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, INEZ napisał:

O Twoich mam wyrobione zdanie ale pozdrawiam ich serdecznie :)

Oj...wyrobione zdanie ....Przecież nie kazałam Ci pozdrawiać moich Przyjaciół ,bo mam ich garsteczkę , tylko Znajomych ...a znajomych mam mnóstwo . Każdy inny ...i o to biega ...nie ma nudy ...:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Oj...wyrobione zdanie ....Przecież nie kazałam Ci pozdrawiać moich Przyjaciół ,bo mam ich garsteczkę , tylko Znajomych ...a znajomych mam mnóstwo . Każdy inny ...i o to biega ...nie ma nudy ...:d

:Jak zwykle pieprzy " to cytat z pewnego filmu tytułu nie podam bo i tak pewnie nie oglądałaś ale to w temacie przyjaciół było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótki urlopik czas kończyć :smutek:Zaraz zacznę ewakuację i podróż powrotną do Wrocławia... W samochodzie będą dwa majkuny, z których jeden będzie "stękał"  całą drogę ... z jakiś powodów nie lubi tego typu transportu... Dobrze, że to tylko 200 km... Miłego dnia wszystkim i tradycyjne buziaki :cmok:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...