Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie nadrobię tego, choć od kilku dniu próbuję nadrobić z grubsza zaległości... :szydera: Mam urlop naprzemienny z czynnościami niecierpiącymi zwłoki :d, ale dobrze, że coś się dzieje :d Miłego dna i buziaki też te zaległe :cmok:Nie wiem jak to wyjdzie, bo pierwszy raz wstawiam zdjęcie... To cudo na tym zdjęciu najbardziej mi się podobało, nie przerosło mnie i jest tylko o rok młodsze ode mnie :haha:Zdjęcie z wystawy (zlotu) starych aut, który odbył się jakieś półtora tygodnia temu we Wrocławiu :)

433b135d-3a89-4eaa-b480-abb6b9a841fe.jpg

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Veni, vidi.....i siorbię kawusię...a za klepanka wezmę się za chwilę...:szydera: Po wczorajszym wariactwie zasnąć nie mogłam...włosów nie pokolorowałam...przez Modusia same straty mnie dotknęły...:haha: Cóż....life is brutal...:haha: O zasadzkas i kopasach to nawet nie chce mi się myśleć...:szydera: Stres miałam, ale przyszła refleksja...497823569_dziedobryrodaju.jpg.35e43bae2219335b8ba59b1bda357047.jpg i od razu lżej...:szydera: Witajcie o poranku....:oklaski: I życzę wszystkim miłego, cudownego dzioneczka...:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, NNNdanuta napisał:

Nie nadrobię tego, choć od kilku dniu próbuję nadrobić z grubsza zaległości... :szydera: Mam urlop naprzemienny z czynnościami niecierpiącymi zwłoki :d, ale dobrze, że coś się dzieje :d Miłego dna i buziaki też te zaległe :cmok:Nie wiem jak to wyjdzie, bo pierwszy raz wstawiam zdjęcie... To cudo na tym zdjęciu najbardziej mi się podobało, nie przerosło mnie i jest tylko o rok młodsze ode mnie :haha:Zdjęcie z wystawy (zlotu) starych aut, który odbył się jakieś półtora tygodnia temu we Wrocławiu :)

433b135d-3a89-4eaa-b480-abb6b9a841fe.jpg

Witaj promienna istoto o niebanalnej urodzie i cudnej figurze...:cmok: Autko też nie złe...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Witaj promienna istoto o niebanalnej urodzie i cudnej figurze...:cmok: Autko też nie złe...:szydera:

Ten bentley (?)może efektowniejszy :szydera: Dziękuję za miłe słowa i faktycznie z tej całej urody to chyba figura mi się ino ostała :szydera:

6a56702e-dce1-4ef4-92da-8c0a5148dd83.jpg

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Nie śpię już od dobrej , półtorej godziny ...ale jakaś rozmemłana jestem ...nic mi się nie chce ....Muszę wziąć się w garść , bo czas zaczyna mnie poganiać ...roboty od groma a urlop pomalutku zbliża się do końca ....jeszcze tylko 10 dni i to z dniem dzisiejszym .....Co tam ...zrobi się ...dam radę ze wszystkim ....Zaraz farba na głowę zarzucona będzie ...trochę posiedzę ...coś tam tknę ...popchnę ...przestawię ...i czas farbowania zleci ....oby włosy nie zleciały ...na podłogę ...

Miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NNNdanuta....przywróciłaś mi wspomnienia .Takie " cudo " nazywało się " Isetta " ...nie pamiętam , czy jedno , czy dwa " T " miał mój Ojciec ...tylko seledynowego koloru ....Tata był dumny ...ja ...z racji młodego wieku nie bardzo . Gdzie nie pojechaliśmy robiło się zbiegowisko :szydera:...Były to lata 1972/1973 ....Nie nacieszył się nią długo , bo poważnie zachorował i musiał sprzedać .....Teraz z tego , że wtedy uważałam te zbiegowiska za obciach śmieję się ....ale wtedy miałam wk...nerwa jak się patrzy :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam porannie. 

Coś mnie wszystko dzisiaj wk....

Koty wredne stęsknione łażą po mnie, udeptują i co chwila żądają jedzenia. Laptop się aktualizuje i jest .. inny niż poprzedni. 

Boję się dzisiejszej wizyty u chirurga. Będzie ciął = będzie bolało. A nawet jak nie będzie bolało to i tak będzie bolało. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@NNNdanuta....przywróciłaś mi wspomnienia .Takie " cudo " nazywało się " Isetta " ...nie pamiętam , czy jedno , czy dwa " T " miał mój Ojciec ...tylko seledynowego koloru ....Tata był dumny ...ja ...z racji młodego wieku nie bardzo . Gdzie nie pojechaliśmy robiło się zbiegowisko :szydera:...Były to lata 1972/1973 ....Nie nacieszył się nią długo , bo poważnie zachorował i musiał sprzedać .....Teraz z tego , że wtedy uważałam te zbiegowiska za obciach śmieję się ....ale wtedy miałam wk...nerwa jak się patrzy :szydera:

Przez dwa "T"... :d Nie "widzę" samochodów... bo nie sa związane z jakimkolwiek moim pragnieniem, więc mijam je obojętnie, a to był jedyny, który zwrócił moją uwagę :d Być może to jakaś "zagadka" techniki :szydera: i nie dziwię się zainteresowaniu, zwłaszcza w tamtych latach ... :cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, geronimo napisał:

Dzień dobry

Kawa wypita, trzeba robić drugą a za oknem zaczyna się środowy ryneczek

Rolnicy tłuką się już od 5 rano ustawiając swoje stragany

Powietrze rześkie idzie na dobre /chyba/

Miłego dnia:cześć2:

Gdzie idzie na dobre? >:( U mnie ma być 31 stopni...:smutek: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Witam porannie. 

Coś mnie wszystko dzisiaj wk....

Koty wredne stęsknione łażą po mnie, udeptują i co chwila żądają jedzenia. Laptop się aktualizuje i jest .. inny niż poprzedni. 

Boję się dzisiejszej wizyty u chirurga. Będzie ciął = będzie bolało. A nawet jak nie będzie bolało to i tak będzie bolało. 

Ten kto broi, ten się boi...:haha: A tak na serio...guggy.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, NNNdanuta napisał:

Przez dwa "T"... :d Nie "widzę" samochodów... bo nie sa związane z jakimkolwiek moim pragnieniem, więc mijam je obojętnie, a to był jedyny, który zwrócił moją uwagę :d Być może to jakaś "zagadka" techniki :szydera: i nie dziwię się zainteresowaniu, zwłaszcza w tamtych latach ... :cmok:

Taaa....to był trójkołowiec ...drzwi to przód ...z tzw. łamaną kierownicą ...i wtedy nawet prawo jazdy na ten " pojazd " wystarczało motocyklowe ...osiągała prędkość 60 +(? ) mil na godzinę .....Tato był zachwycony ...a ja jednak wolałam jego " Iż-a" , którego zdradził na rzecz Isetty , boo....ruchu wielkiego na drogach nie było i jak Iżem wracał z pracy do domu to ....zdążyło się rozdmuchać resztki dymku po cugasach ....perfumą ..jakąś " Być może " ...czy inną konwalią skropnąć chałupę i jako , że był miłośnikiem papierosów ...smrodku nikotynowego  nie wyczuł , tylko zrzędził ( czyt. op..opierniczał ) , że " już żeś się wykropiła ! '....a niestety Isetty w okolicach PeDeKu słychać nie było i ....ciutkę niebezpiecznie było  :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...