Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W takim tempie obrazkowym, to strony będą jeszcze szybciej się zapełniały...:szydera: I wtedy, nawet największy desperat nie doczyta zaległości...:haha: Pozwolę sobie zatem na wprowadzenie odrobiny normalności i pożegnam się w klasyczny sposób...:tak2: 1931683631_dobranocserce.jpg.625767629ff1f8b65e8acf6e74fd0092.jpg mówię...życzę gadających, tfu...kolorowych snów...:cmok: Do jutra kochani...:cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

guggy.pngguggy.png

Kurde, miałam wychodne, a Wy to klepieta jak po....   ops:haha:opętani .

Przeca przesłałam pozdrowienia z Bad -u. 

Trudno te 5 -godzin klepanki nadrobić ,, nic to" , jak mawiał Pan Wołodyjowski , Baśka da radę :hura:.

:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Dzisiaj mam motylki...w brzuchu....:szydera:

Ja tu juž nic nie trybie o co chodzi :szok:, najpierw języki, potem palce, tera motyle, matuchno. .....

Ktoś się zakochał, czy wszyscy najarani? 

Ja pierdzielě, jak tu z domu na kilka godzin wyjechać? :szydera:guggy.gif

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

W takim tempie obrazkowym, to strony będą jeszcze szybciej się zapełniały...:szydera: I wtedy, nawet największy desperat nie doczyta zaległości...:haha: Pozwolę sobie zatem na wprowadzenie odrobiny normalności i pożegnam się w klasyczny sposób...:tak2: 1931683631_dobranocserce.jpg.625767629ff1f8b65e8acf6e74fd0092.jpg mówię...życzę gadających, tfu...kolorowych snów...:cmok: Do jutra kochani...:cześć:

Wolę normalną formę wypowiedzi, a gify jako przerywnik, ale to jest moje zdanie .

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...