Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Heidi napisał:

:cmok:. Jak tam prace w ogrodzie ? Wszystko rozplanowane ? 

Podobnie jak Ty: w moim ogrodzie nie ma zbyt wiele kwiatów jednorocznych, ani takich, które zajmują dużo czasu i fatygi przy pielęgnacji. Są przycinane żywopłoty z bukszpanów ( fantazja kształtów pozwala na kreowanie ogrodu wg własnej wizji i upodobań). Hortensje są wdzięczne,lecz wymagaja mokrego stanowiska i średniego nasłonecznienia (tu kremowe są wyjątkiem). Lawenda sama sobie sterem, żeglarzem, niczym okręt po rabacie płynie. Ostatnio też uderzyłam w kolorowe trawy. Funkie i skalniaki oczywiście. 

Fantazję , szpadle i grabie w dłoń !!!  Nie trzeba czasem wiele, żeby było pięknie i bez nadmiernej pracy. Wieloletnie rośliny górą . Czasem gdzieś... tam... opadal... na lato posadzę dla koloru miniaturowe begonie (jak mnie nie ma w czas w PL, to same zgniją :) ) pod wpływem niskiej temperatury.  Czasem turki(odstraszają robale). 

Jeszcze nie. Dopiero w niedzielę jadę do domu i wtedy zacznę kombinować :d . No z pewnoscią muszą to być wieloletnie rosliny i kwiaty. Funkie obowiązkowo.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, dorobota napisał:

A ja dzisiaj zaplanowałam po południu spanko . Coś w nocy nie mogłam spać . Czyżbym tak mocno przeżywała klęskę, że strugą nie potrafię ? Co przysnęłam to jakieś szafy, kredensy i krzesła mi się śniły . Budziłam się z dusza na ramieniu, że coś sknociłam a @violka przyjdzie i zrobi mi wykład fizycznie:lanie: . No qrcze, nawet w nocy jej się boję .

:szydera: a myślałam, że tylko ja jestem koszmarem sennym...a tu zonk...:oklaski: Nie jestem sama...:oklaski:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...