Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ja też chcę basen. :oklaski:

Przypomniałaś mi. Muszę podskoczyć i zerknąć czy basen otworzyli. Jakiś czas temu sprzątali.

Na kibelku wygodniej ....cyt. " jakiś czas temu sprzątali ..." ....Nie ryzykuj . Basen powinien być sprzątany po każdym , jednorazowym użyciu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślała ci ja sobie...lapuś z aktualizacjami winny...:$ Posądziła niesłusznie...ale co sobie królewna pospała, to jej...:oklaski: Chicia jeszcze się nie meldowała, a miała dzisiaj do domu wrócić...hmmm....czekam dalej...dziwne zwyczaje...toć Wohenende już jest, a tu żadnej informacji...:szok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, hawana napisał:

A o wozku wiedzialas?

oczywiście że tak,dla mnie to nie problem,ale musi być sprawny:cool: nawet pozytywne referencje od poprzednich rodzin przedstawiłam . Ale nigdy nawet nie pomyślałam,że to może być klamot:mur:. nikt nic z tym nie zrobił !!   

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LACH napisał:

Lepiej brzmi:

"...ależ szlauch poszargam.."

:hura:

 

"..dobrze, że mie mosznę, bo bym był wiekowym Grzegorzem Brzęczyszczykiewiczem z Łękołotów pow. ..." itd. Niech się uczą Niemiaszki

:hura:

a co!

Edytowane przez LACH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...