Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Miało być 23 stopnie...i ubrałam krótkie portki...:mur: Może we Włoszech jest taka temperatura, ale nie tutaj....:czytaj: Przyznać się bez bicia....kto mi zajumał ciepło? :ostrzegam:

Ja nieeee:oklaski: ale sypnęli dziś zleceniami jizzas ciągle tylko telefony.Ja nie wiem to już wszyscy na urlop wyjechali czyco???:szydera:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lucyna.beata napisał:

zobacz andreaa jak sie porobilo...czy to radek a moze lukasz czy to inez a moze jolanta...niewazne...bo wydaje mi sie ze takich ludkow iecej jest...temat nabiera emocji...wymiana zdan....niepotrzebne intrygi...afery itp...a czy to aby na pewno o to chodzi????

chyba nie.....

Jak ja się cieszę @lucyna.beata, ze na tym forum jest normalna Moderacja. W Hiltonie tez kiedyś była , z naciskiem na była. Potem nowa moderacja wygryzła poprzednią moderację i zaczęła się jazda bez trzymanki. Niektorych desantowców  trzyma nawet do dziś. Dalej próbują jechać, ale na szczęście większość juz dawno przejrzała na oczy, kto szuka słomki do oka, a kto probuję ją ukryć w butach. Zbyt krótko tutaj jestem, by wiedzieć kto kiedyś był kimś innym na tym forum, ale niezmiennie stoję na stanowisku, że ta robota uaktywnia dysfunkcje społeczne , a często umysłowe. Stąd ta ,,miłość" do intryg i afer. Stąd ta miłość do ,,przywalenia" komuś między oczy na forum i zacieszanie, że go zabolało. Tutaj na szczęście tubylcy tego prawie wcale nie robią, oraz natychmiast reagują na wszelkie chamstwo w stosunku do innych forumowiczów. 

Ma rację Andrea. Ona doskonale wie, czym kończy się nadmierne zaufanie do wirtualnych koleżanek, przytulonych do serca. Zdrowiej żyć swoim życiem, niźli forumowym. O ile oczywiście się je ma!

 

 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Dodzisława napisał:

Jak ja się cieszę @lucyna.beata, ze na tym forum jest normalna Moderacja. W Hiltonie tez kiedyś była , z naciskiem na była. Potem nowa moderacja wygryzła poprzednią moderację i zaczęła się jazda bez trzymanki. Niektorych desantowców  trzyma nawet do dziś. Dalej próbują jechać, ale na szczęście większość juz dawno przejrzała na oczy, kto szuka słomki do oka, a kto probuję ją ukryć w butach. Zbyt krótko tutaj jestem, by wiedzieć kto kiedyś był kimś innym na tym forum, ale niezmiennie stoję na stanowisku, że ta robota uaktywnia dysfunkcje społeczne , a często umysłowe. Stąd ta ,,miłość" do intryg i afer. Stąd ta miłość do ,,przywalenia" komuś między oczy na forum i zacieszanie, że go zabolało. Tutaj na szczęście tubylcy tego prawie wcale nie robią, oraz natychmiast reagują na wszelkie chamstwo w stosunku do innych forumowiczów. 

Ma rację Andrea. Ona doskonale wie, czym kończy się nadmierne zaufanie do wirtualnych koleżanek, przytulonych do serca. Zdrowiej żyć swoim życiem, niźli forumowym. O ile oczywiście się je ma!

 

 

Masz wielkie :1007_hearts: i należy ci się...:zwyciezca:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, 1bozka napisał:

W to uwierzę bo nasza koleżanka ma fikołka na tym punkcie:szydera:

Nasza koleżanka nie ma fijołka...:lanie: Nasza koleżanka ma twórcze rączęta, kasy nie trwoni bez potrzeby, ciężko pracuje...a potem inni korzystają...:haha:Może i ja się znajdę w tym gronie wyzyskiwaczy? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...