Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Andreaa napisał:

Troche poczytalam .... W sumie to nie wiem o co chodzie,ale chyba nie o kase?????

;)));))));)))));)))))

Po moich dlugoletnich doswiadczeniach forumowych (nie tutaj),stwierdzam ,ze  nabralam dystansu do swiata wirtualnego.

Przestalam  brac wszystko do siebie,przestalam przenosic  niesnacki forumowe na swoj prywatny ogrodek. Przestalam sie przejmowac. Lepiej od tego czasu sypiam:-)

Terapie szokowa przeszlam i wiecie co?????????

WYZDROWIALAM !!!!   polecam :-):-):-)

bo najgorszym mozliwym wariantem jest dac sie wciagnac...zaczac forum traktowac jak drugie zycie....znajmosci zawierane w wirtualnej formie traktowac ponad te prawdziwe sprawdzone realne znajmosci...przyjaznie....potem nie wiadomo kiedy pojawia sie symptom "co ludzie powiedza....tata a marcin powiedzial....albo....ten czy tamten,,,"...

byc moze nie spotka sie z aprobata to co tu napisze....ale....nie ufam wirtualnym znajomym...po drugiej stronie moze byc kazdy....nawet james bond...nawet slynny bolek...ktokolwiek....sztyrlic...albo inny agent kgb...

wole w realu sie spotkac w realu poznac kto zas chce ze mna sie spotkac..wole w realu poglady wymieniac...cenie sobi forum za cos zupelnie innego..ale nie jest to moj sposob na zycie..

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, violka napisał:

Basiu , trochę wiary w inteligencję innych . To , że Radek był  Łukaszem , to podejrzewałam prawie od początku . Od miesiąca miałam pewność , tak samo jak wiedziałam , że Inez była kiedyś Jolantą . Jeżeli ktoś na forum kogoś cmoka , to nie jest włażenie do tyłka , tylko takie sobie podkręcanie sytuacji i czekanie , co z tego wyniknie ;) Cmokać można  również z sympatii i też tak czynię . 

czasami mozna tez  powiedziec..."mozecie mnie cmoknac" ale to nieladnie niegrzeczne i nie na miejscu...wiec to tylko taki wtret byl...sorki jezeli ktos urazony sie poczul...

no chyba ze ktos z boku stal czekajac na rozwoj sytuacji i wlasnie tak myslal..

gratulacje....violus w koncu napisalas PO IMIENIU..kto i jak sie nazywa....chyba jestes pierwsza...

Edytowane przez lucinda
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, awe59 napisał:

Dzien dobry,

Ci co zakładają podwójne konta powinni skorzystać z porady psychiatry lub psychologa.

Wczoraj kot zaatakował mojego psa a dwie ulice dalej bokser napadł  na drugą suknię......wróciłam z wieczornego spaceru ze złamanym paznokciem i podartymi rajstopami. Oczywiście właściciel boksera dostał reprymende slowną a bokser otrzymał parę razów drewniakiem, który zdjęłam z nogi i waliłam na oślep.....natomiast wracając do kota, to gonił nas ( jamniczka na ręku a druga sunia na smyczy ) do końca ulicy.....nóż qzwa przed kotem jeszcze nie uciekalam......:szydera:

Miłego dnia kochani :cmok:

Nie podejrzewałam ,żeś taka bojowa.Ewuniu humor mi poprawiłeś na cały dzień .Obśmiałam się do łez ,aż mi taboret wyleciał z rąk.:trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, Heidi napisał:

Dzień dobry:dyskusja:. Budzę się  i gdzie jestem?  Gospodarz świeże siano do kurnika wrzucił i kury urzędowanie mają. Jaja z tego będą i śniadanie. Czy dobre? Oby tylko sloma komuś w gardle nie stanęła. :haha:

Słoma w gardle ,jest albo do przetrawienia ,albo do wyplucia...gorzej ze słomą wyłażącą z obuwia ...to tak na marginesie pospiesznie uzupełnionej lektury forumowej . Nie wszystko ogarnęłam z tego pośpiechu :haha:, nie wszystko rozumiem ( te techniczne zawiłości , kiedyś mnie zabiją:szydera:) ,ale naszła mnie myśl, czy aby sowiecka Rosja nie miałam racji kierując na przymusowe leczenie psychiatryczne !? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Andreaa napisał:

Ale to jak????   Ile musze pospolitych drog zaliczyc,zeby na A1 awansowac?????

Dorobic dobra rzecz,ale kto mnie  w tym wieku wezmie ,a do tego jakis pieniadz  ofiaruje :))))

Czarno to widze ......... w moim przypadku :-):-):-)

 

 

Oczawiscie zartuje ........... Jak cos to pisz do mnie :-)

Masz jak w banku, tylko klucze do sejfu poszukam z Pop. To może potrwać:tak2:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Andreaa napisał:

Troche poczytalam .... W sumie to nie wiem o co chodzie,ale chyba nie o kase?????

;)));))));)))));)))))

Po moich dlugoletnich doswiadczeniach forumowych (nie tutaj),stwierdzam ,ze  nabralam dystansu do swiata wirtualnego.

Przestalam  brac wszystko do siebie,przestalam przenosic  niesnacki forumowe na swoj prywatny ogrodek. Przestalam sie przejmowac. Lepiej od tego czasu sypiam:-)

Terapie szokowa przeszlam i wiecie co?????????

WYZDROWIALAM !!!!   polecam :-):-):-)

Tak.Racja . Żyjemy tam nie tu.W ogóle nigdy żadne forum nie zaprzątało mojej głowy.I tyle .:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, lucyna.beata napisał:

bo najgorszym mozliwym wariantem jest dac sie wciagnac...zaczac forum traktowac jak drugie zycie....znajmosci zawierane w wirtualnej formie traktowac ponad te prawdziwe sprawdzone realne znajmosci...przyjaznie....potem nie wiadomo kiedy pojawia sie symptom "co ludzie powiedza....tata a marcin powiedzial....albo....ten czy tamten,,,"...

byc moze nie spotka sie z aprobata to co tu napisze....ale....nie ufam wirtualnym znajomym...po drugiej stronie moze byc kazdy....nawet james bond...nawet slynny bolek...ktokolwiek....sztyrlic...albo inny agent kgb...

wole w realu sie spotkac w realu poznac kto zas chce ze mna sie spotkac..wole w realu poglady wymieniac...cenie sobi forum za cos zupelnie innego..ale nie jest to moj sposob na zycie..

Dokladnie..... 

 

Lepiej skupic sie na prawdziwych przyjaciolach i rodzinie,a forum traktowac jako material pomocny  w naszej pracy i odskocznie  do milo spedzonego czasu na wyjezdzie.

W takiej duzej grupie osob o roznorakim charakterze,jeszcze sie nie zdarzylo,zeby wszyscy siebie kochali.

 

 

 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Teresadd napisał:

Nie podejrzewałam ,żeś taka bojowa.Ewuniu humor mi poprawiłeś na cały dzień .Obśmiałam się do łez ,aż mi taboret wyleciał z rąk.:trele:

Zaciekawił mnie ten taboret. Czyżbyś wyszła z siebie, stanęła obok i tym taboretem ? :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Malina 1 napisał:

Witam wsztstkich milutko jeszcze urlopowo

38878194_546805689070332_4000562711086759936_n.jpg

Uważam , że za zdjęcia urlopowe powinien być ban . Aż mi się ciśnienie podniosło z zazdrości >:(

To idę se popracować :(

Albo i nie :haha:

No dobra :) zostało Ci wybaczone :d Urlopuj się ile wlezie :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Uważam , że za zdjęcia urlopowe powinien być ban . Aż mi się ciśnienie podniosło z zazdrości >:(

To idę se popracować :(

Albo i nie :haha:

No dobra :) zostało Ci wybaczone :d Urlopuj się ile wlezie :oklaski:

Już  w poniedziałek startuję nad morze.Może pogoda się uda. @Malina 1 zazdraszczam póki co.Zaraz tam będę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Teresadd napisał:

Już  w poniedziałek startuję nad morze.Może pogoda się uda. @Malina 1 zazdraszczam póki co.Zaraz tam będę.

 

Sorry Tereniu no ja niedługo do demenclandii ruszam i Tobie będę zazdrościć,nie ma to tamto.Pozdrawiam

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...