Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, INEZ napisał:

:haha:Dzień dobry Wszystkim :cześć:zapomniałam się przywitać  ze Wszystkimi  po za tym tak się zaczytałam od rana w tą ciekawą lekturę :)obiecuję od jutra się poprawię bo i zadań domowych w nocy nie będę musiała odrabiać już więcej :haha:.

 

...i wspaniałomyślna zapomniałem dodać:szydera:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, violka napisał:

Basiu , trochę wiary w inteligencję innych . To , że Radek był  Łukaszem , to podejrzewałam prawie od początku . Od miesiąca miałam pewność , tak samo jak wiedziałam , że Inez była kiedyś Jolantą . Jeżeli ktoś na forum kogoś cmoka , to nie jest włażenie do tyłka , tylko takie sobie podkręcanie sytuacji i czekanie , co z tego wyniknie ;) Cmokać można  również z sympatii i też tak czynię . 

Violu ....wiara - wiarą ...Nie znałam jakiegoś Łukasza oprócz mojego śp . syna ...i guzik mnie to obchodzi kto z kim i za ile , tylko nie lubię jak robi się jaja z innych użytkowników , bo po kiego grzyba ?....Robimy jaja to róbmy to uczciwie a nie pod wieloma nickami . Komu ma to służyć ? ...

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Violu ....wiara - wiarą ...Nie znałam jakiegoś Łukasza oprócz mojego śp . syna ...i guzik mnie to obchodzi kto z kim i za ile , tylko nie lubię jak robi się jaja z innych użytkowników , bo po kiego grzyba ?....Robimy jaja to róbmy to uczciwie a nie pod wieloma nickami . Komu ma to służyć ? ...

Zgadzam się z Tobą całkowicie . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Violu ....wiara - wiarą ...Nie znałam jakiegoś Łukasza oprócz mojego śp . syna ...i guzik mnie to obchodzi kto z kim i za ile , tylko nie lubię jak robi się jaja z innych użytkowników , bo po kiego grzyba ?....Robimy jaja to róbmy to uczciwie a nie pod wieloma nickami . Komu ma to służyć ? ...

Uciesze idiotów.:tak2:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, INEZ napisał:

"Elementów " Ci na tym forum dostatek .Czasami tak się zastanawiam ,który do którego pasuje takie one ładne jak puzelki są jeden w jeden ,dziurka w dziurkę .Uff ależ się rozpisałam :).Mam pytanie czy Ty masz problem z zamiennikiem słowa Wszyscy ,wszystkich ? czy tak z przyzwyczajenia ciągle używasz i wypowiadasz się za Wszystkich ?Właściwie Wszyscy nie protestują to ja też nie jak Wszyscy to Wszyscy :)

1881715362_gupotamedycyna.jpg.dbf54ac611d7d565c4f754efa772f28b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Andreaa :love: dobre wieści przekazujesz odnośnie wykorzystania "darmoszek ". Kiedyś oglądałam amerykański film jak nastolatki to wykorzystują . Jest to sposób na życie. Ja wczoraj w nocy dostałam informację o bankobraniu  . Zaczynam nową jazdę na autostradzie A2, bo już A1 mam opanowaną. Zapewniam, ze można dorobić. Jak co to na priv:d

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Heidi napisał:

@Andreaa :love: dobre wieści przekazujesz odnośnie wykorzystania "darmoszek ". Kiedyś oglądałam amerykański film jak nastolatki to wykorzystują . Jest to sposób na życie. Ja wczoraj w nocy dostałam informację o bankobraniu  . Zaczynam nową jazdę na autostradzie A2, bo już A1 mam opanowaną. Zapewniam, ze można dorobić. Jak co to na priv:d

Ale to jak????   Ile musze pospolitych drog zaliczyc,zeby na A1 awansowac?????

Dorobic dobra rzecz,ale kto mnie  w tym wieku wezmie ,a do tego jakis pieniadz  ofiaruje :))))

Czarno to widze ......... w moim przypadku :-):-):-)

 

 

Oczawiscie zartuje ........... Jak cos to pisz do mnie :-)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...