Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wczesne spiochy :)))

Glowa boli,pogoda marna i robic sie nie chce.

Normalnie wszystkie sklepy online wypatrzylam przez ostatnie 2 tygodnie. 

Trzymajta mnie,bo do domu bez kasy wroce..........!!!!!

To przez te ,,zadupie". Brak sklepow,ludzi -to wszystko wplywa na to ,ze buszuje i kupuje.

Moze dlatego mnie glowa boli,od tego patrzenia  w neta.

No nic..... dobrej nocki zycze :-)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Andreaa napisał:

Czesc wczesne spiochy :)))

Glowa boli,pogoda marna i robic sie nie chce.

Normalnie wszystkie sklepy online wypatrzylam przez ostatnie 2 tygodnie. 

Trzymajta mnie,bo do domu bez kasy wroce..........!!!!!

To przez te ,,zadupie". Brak sklepow,ludzi -to wszystko wplywa na to ,ze buszuje i kupuje.

Moze dlatego mnie glowa boli,od tego patrzenia  w neta.

No nic..... dobrej nocki zycze :-)

Dobranoc :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Andreaa napisał:

Czesc wczesne spiochy :)))

Glowa boli,pogoda marna i robic sie nie chce.

Normalnie wszystkie sklepy online wypatrzylam przez ostatnie 2 tygodnie. 

Trzymajta mnie,bo do domu bez kasy wroce..........!!!!!

To przez te ,,zadupie". Brak sklepow,ludzi -to wszystko wplywa na to ,ze buszuje i kupuje.

Moze dlatego mnie glowa boli,od tego patrzenia  w neta.

No nic..... dobrej nocki zycze :-)

:cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ORIM napisał:

jakie to szczeście że to ty powiedziałaś.Twoja delikatność i dobre wychowanie nie pozwalają na dosadniejsze określenia.

Ja moge.Podobno facetowi wypada.Popaprańcy bez życia prywatnego,debile,ćwierc mozgi z brakiem horyzontów,tępaki żyjące w internecie zakładaja multi konta aby zabłysnąć chociaz w sieci.To błyszczenie jednak jak cała reszta tez im nie wychodzi

ales ostro pojechal czlowieku....po facecku:szept:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, violka napisał:

Jest violka imion wielu :cool: Violetta , Violuś , Violetka , i jeszcze takie tam ...... Skarbeczczek , Złotko , Dzióbek  , Żabcia , Gwiazdeczka itd :haha: Szukajcie a znajdziecie :szydera:

Żabcia? :haha:......EEEEE.....nieeeee.....przecież płazy nie myślą....:szydera: Kto by cię tak chciał skrzywdzić? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Andreaa napisał:

Czesc wczesne spiochy :)))

Glowa boli,pogoda marna i robic sie nie chce.

Normalnie wszystkie sklepy online wypatrzylam przez ostatnie 2 tygodnie. 

Trzymajta mnie,bo do domu bez kasy wroce..........!!!!!

To przez te ,,zadupie". Brak sklepow,ludzi -to wszystko wplywa na to ,ze buszuje i kupuje.

Moze dlatego mnie glowa boli,od tego patrzenia  w neta.

No nic..... dobrej nocki zycze :-)

Ja jestem w mieście i już się boję poza pidwórko ruszyć bo konto pustoszeje. :haha:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Ja jestem w mieście i już się boję poza pidwórko ruszyć bo konto pustoszeje. :haha:

Znalazlam nawet stronki z roznymi probkami  w gratisie. Zobaczymy co przyjdzie za darmo.

Jesli tak,to dam znac. Bedziemy korzystaly z ,,rozdawnictwa" niemieckiego :-))))))))))))

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Pytanko mam. Osoba miała konto. Zlikwidowała. Pojawiła się pod innym nickiem. Czy to jest multikonto?

Jeżeli ta osoba udaje, że nigdy tu nie była i wykorzystuje ten fakt to naszym zdaniem to nie jest fair. My najczęściej nie znamy powodów likwidacji konta. Ten przypadek jest szczególny, bo to konto osoby, która tu już była i działała aktywnie. 

Nie zamykamy drzwi na klucz i są tu osoby, które wracały. Zawsze takie wnioski rozpatrujemy indywidualnie. Nigdy jednak nie będzie zgody na wykorzystywanie innych Forumowiczów i budowania swojego wizerunku od zera, np. obrażając wszystkich i wrócić jako nowa ja.

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...