Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Ma zakupach byłam...dwie Polki, tu mieszkające od wielu lat, spotkałam...ale na kawkę się nie umówiłam...:( Mało chętne były...:| Jednak opiekunkowa brać jest chyba bardziej skłonna na pogaduchy się umówić...:love: Czy się mylę?

Oj znam to ale też się nie dziwię . Oni tam żyją na stałe , pracują , mają rodziny i znajomych i zwyczajnie nie mają czasu na nowe znajomości lub też ochoty . My przebywamy ciągle z seniorami i pragniemy towarzystwa polskich ludzików :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Oj znam to ale też się nie dziwię . Oni tam żyją na stałe , pracują , mają rodziny i znajomych i zwyczajnie nie mają czasu na nowe znajomości lub też ochoty . My przebywamy ciągle z seniorami i pragniemy towarzystwa polskich ludzików :d

Faktem jest, że nie napierałam się specjalnie na spotkanie...:cool: Wizytówki wręczyłam, chwilkę pogadałam...i szlus. Jeszcze trochę i nie wiadomo gdzie znowu pofrunę...to co się będę uwiązywać...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Ty wiesz jak mnie udobruchać....:cmok: Tylko bez podtekstów proszę...:szydera:

Udob....cooo ?....A ...doczytałam ...nowe ...drogie od optyka założyłam ....Noo...ale ta końcówka tego wyrazu na " u " też taka , jakaś ....jakby nie teges .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Faktem jest, że nie napierałam się specjalnie na spotkanie...:cool: Wizytówki wręczyłam, chwilkę pogadałam...i szlus. Jeszcze trochę i nie wiadomo gdzie znowu pofrunę...to co się będę uwiązywać...;)

Z moją aparycją też bardzo trudno o nawiązanie znajomości. Bardzo, bardzo!!!

:szydera::cześć2::szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LACH napisał:

Z moją aparycją też bardzo trudno o nawiązanie znajomości. Bardzo, bardzo!!!

:szydera::cześć2::szydera:

Dlatego opiekuję się niewidomymi lub słabowidzącymi.

A niemieckie krowy na wsi robią mi bardzo szeroki szpaler jak mnie widzą na rowerze  :hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LACH napisał:

Dlatego opiekuję się niewidomymi lub słabowidzącymi.

A niemieckie krowy na wsi robią mi bardzo szeroki szpaler jak mnie widzą na rowerze  :hura:

To nadajesz się do mojej poprzedniej pdp...:haha: A ze zwierzątkami to nie rób sobie problemu...one w pamięci Franka Dolasa mają...z pokolenie na pokolenie sobie tę historię wymruczają...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...