Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Heidi napisał:

Witam :dyskusja:. Jak milo wszystkich razem przy formuwym stole zobaczyc.  Komplecik wspaniały, uczesani, umyci, zęby wyszorowane, te złote też. Pięknie jest. i

IMG-20180821-WA0000.jpg

Okularki przetrzyj,albo cóś...siedzę w stroju niedbałem, klawiatury jeszcze nie umyłam,tylko w nią walę....:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

A widzisz....ja oglądam filmy, w tak zwanym, miedzy czasie...:haha: Jak się kiedyś zbiesiłam, to 50 stron kary miałam...:szydera: I od tej pory.....nigdy więcej...:haha:

Więcej tego błędu nie popełnię , biję się w piersi :haha:.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj , pierwszy raz od mojego przyjazdu , ubrałam spodnie :o Zimno jak diabli i leje :o Na dzisiejszą imprezę mogę ubrać tylko białe spodnie , bo za dużego wyboru nie mam :( Dżinsy odpadają a w tych białych będę wyglądać jak głupek :haha: Wredna pogoda mnie dobija >:( Włosów też nie ułożę fajnie , bo fryzurę diabli wezmą >:( Będzie tyle bab , których dawno nie widziałam , planowałam zabłysnąć a będę wyglądać jak wieś bieda :szydera: To życie ostatnio  mnie nie rozpieszcza :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Dzisiaj , pierwszy raz od mojego przyjazdu , ubrałam spodnie :o Zimno jak diabli i leje :o Na dzisiejszą imprezę mogę ubrać tylko białe spodnie , bo za dużego wyboru nie mam :( Dżinsy odpadają a w tych białych będę wyglądać jak głupek :haha: Wredna pogoda mnie dobija >:( Włosów też nie ułożę fajnie , bo fryzurę diabli wezmą >:( Będzie tyle bab , których dawno nie widziałam , planowałam zabłysnąć a będę wyglądać jak wieś bieda :szydera: To życie ostatnio  mnie nie rozpieszcza :haha:

Oj tam przesadzasz na pewno będziesz wyglądać bosko:oklaski:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, 1bozka napisał:

Oj tam przesadzasz na pewno będziesz wyglądać bosko:oklaski:

Dziękuję Ci dobra kobieto :cmok: Jak znowu zaczną żreć mnie oczy , to przynajmniej jak spojrzę w lustro będę mogła sobie  wizualizować siebie na och i ach , bo wtedy mam  zamazane pole widzenia :haha:

Edytowane przez violka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Tylko nie za mocno....bo płuca odbijesz...:szydera:

Nie będę przesadzać, płuca się jeszcze przydadzą :szydera:.

Informuję że deszczyk przestał padać i wyszło słoneczko. 

Jest nadzieja na rowerowy wypad :oklaski:.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, violka napisał:

Będzie tyle bab , których dawno nie widziałam , planowałam zabłysnąć a będę wyglądać jak wieś bieda :szydera: To życie ostatnio  mnie nie rozpieszcza :haha:

Zapewniam Ciebie że będziesz wyglądać jak milion dolców :oklaski:.

Baw sie dobrze :hura:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Afryka napisał:

Okularki przetrzyj,albo cóś...siedzę w stroju niedbałem, klawiatury jeszcze nie umyłam,tylko w nią walę....:haha:

A... boś Ty zagubiona w naszej akcji . Chcesz być nas godna-.-?  . Szoruj zęby z rana i to w mig, a jak nie to Szoruszoru do Ciebie wnet przybędzie:oklaski:. Nie będzie przyjemnie , bo on zwykle ze szczotką ryżową jeździ:szydera:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, awe59 napisał:

Pada sobie deszczyk.....pada sobie równo.....:oklaski:

Dwa dni oddechu od upałów i znowu ma być skwar.....tak mówią w telewizorze  :d

A wogole to dzień dobry kochani......:cmok:  oraz milego dnia  :cześć:

Witaj @awe59 :cześć3:. Wieści donoszą, że Ty ten węgiel co gościu przywiózł furmanką  zamiast do piwnicy wrzucić, toś go zjadła:szok:. Robić się nie chce Pańci ! Jeść woli ! Ulotkę o Carbo trzeba było przeczytać :czytaj:

 Na autostradę tylko nie wjeżdżaj, bo  zakorkowana będziesz :donos: :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, violka napisał:

Dzisiaj , pierwszy raz od mojego przyjazdu , ubrałam spodnie :o Zimno jak diabli i leje :o Na dzisiejszą imprezę mogę ubrać tylko białe spodnie , bo za dużego wyboru nie mam :( Dżinsy odpadają a w tych białych będę wyglądać jak głupek :haha: Wredna pogoda mnie dobija >:( Włosów też nie ułożę fajnie , bo fryzurę diabli wezmą >:( Będzie tyle bab , których dawno nie widziałam , planowałam zabłysnąć a będę wyglądać jak wieś bieda :szydera: To życie ostatnio  mnie nie rozpieszcza :haha:

No to teraz na pewno będzie wyjście typu : wieś tańczy, wieś śpiewa.

@violka strojem i fryzurą przez babcię zrobioną na pewno nie zabłyśniesz, ale piosenką Cleo możesz zwrócić na siebie uwagę.  Daj popis jak na Opiekunkę przystało. wstydu nam nie zrobisz. My za Tobą murem

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

Witaj @awe59 :cześć3:. Wieści donoszą, że Ty ten węgiel co gościu przywiózł furmanką  zamiast do piwnicy wrzucić, toś go zjadła:szok:. Robić się nie chce Pańci ! Jeść woli ! Ulotkę o Carbo trzeba było przeczytać :czytaj:

 Na autostradę tylko nie wjeżdżaj, bo  zakorkowana będziesz :donos: :szydera:

Nie zjadłam tylko mydełko z węglem aktywnym żeśmy produkowali z owym panem.....:d w pralni.....było miło....kolacje musiałam przygotować i wino podać.....nooo.....trochę żeśmy się zmeczyli ta produkcją.....juz lata nie te ale dalismy rade.....:szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, awe59 napisał:

Nie zjadłam tylko mydełko z węglem aktywnym żeśmy produkowali z owym panem.....:d w pralni.....było miło....kolacje musiałam przygotować i wino podać.....nooo.....trochę żeśmy się zmeczyli ta produkcją.....juz lata nie te ale dalismy rade.....:szydera:

Ognista , czystej krwi dziewoja z Ciebie:haha: , a ja myślałam, ze ten awatarek  to dla zmyłki. -.-. Teraz owy pan do innych potrzebujących już  ani, ani węgla już nie dostarczy:szydera:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Heidi napisał:

No to teraz na pewno będzie wyjście typu : wieś tańczy, wieś śpiewa.

@violka strojem i fryzurą przez babcię zrobioną na pewno nie zabłyśniesz, ale piosenką Cleo możesz zwrócić na siebie uwagę.  Daj popis jak na Opiekunkę przystało. wstydu nam nie zrobisz. My za Tobą murem

 

:szydera: A słowiańskie cycki , niby jak mam sobie dorobić ? Moje to taka średnia między większym azjatyckim a mniejszym europejskim :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

Ognista , czystej krwi dziewoja z Ciebie:haha: , a ja myślałam, ze ten awatarek  to dla zmyłki. -.-. Teraz owy pan do innych potrzebujących już  ani, ani węgla już nie dostarczy:szydera:

Jego decyzja....jak będzie chciał to dostarczy.....:szydera:

Zresztą to nie mydło.....nie wymydli sie.....:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

:szydera: A słowiańskie cycki , niby jak mam sobie dorobić ? Moje to taka średnia między większym azjatyckim a mniejszym europejskim :haha:

Posmaruj sodą, ona ponoć na wszystko jest dobr,. może na cycki też ?  Nic na ten temat w necie nie mogę znależć, ale ktoś musi być pierwszy :d. Startuj do marketu. Pierwsza półka po prawej, na trzeciej półce ( albo znajdziesz sodę , albo  sztuczne cycki:szydera: )

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, awe59 napisał:

Jego decyzja....jak będzie chciał to dostarczy.....:szydera:

Zresztą to nie mydło.....nie wymydli sie.....:szydera:

Ty go z rąk nie wypuszczaj, bo co to będzie jak konia sprzeda ?:szydera: Sama będziesz musiała ten wózek pchać :szydera:

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...