Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Każdemu z osobna i wszystkim razem życzę miłego dzioneczka...:oklaski:

Osobno i pięknie dziękuję, odwdzięczając się tym samym:tak2:

Dorzucę coś do kawusi i info, że o 7.00 16°C, pochmurno i mży, wilgotność 71°\°, ciśnienie 997hpa. Spałem jak zarżnięty.:szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, LACH napisał:

Osobno i pięknie dziękuję, odwdzięczając się tym samym:tak2:

Dorzucę coś do kawusi i info, że o 7.00 16°C, pochmurno i mży, wilgotność 71°\°, ciśnienie 997hpa. Spałem jak zarżnięty.:szydera:

Ja też spałam dobrze mimo , że  nie jak zerżnięta :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ja też spałam dobrze mimo , że  nie jak zerżnięta :szydera:

Gratulacje za sąsiedzką naukę cierpliwości i hojność. Cierpliwość popłaca!!! I nie da się jej zerżnąć:szydera:. Pozdrawiam, życząc Tobie wspaniałego, odprężającego grzybobrania podczas urlopu:cmok:. U nas kurki i kozaczki(białe i czerwone):tak2:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Ja jak @Baśka powtarzająca się lubię grzyby zbierać i obrabiać ale jem niewiele. :szydera:

Noo...Rodzina czekała na usmażone ...z sosem a ja ...no jadłam , bo jadłam , ale nie zachwycałam się smakiem i nie robiłam tego ich " mmmmm....mmmmm...pyszota " :szydera:....Wykonane przeze mnie pierogi , krokiety ....w bigosie ...tak ...bardzo lubię , ale smażone niekoniecznie ....Zupa grzybowa ....bleeee....trauma z dzieciństwa . Tata był też straszny , zapalony grzybiarz i jednocześnie wielbiciel  wszelakich potraw grzybowych ....Nienawidziłam zupy grzybowej ....była dla mnie gorzka a byłam zmuszana do zjedzenia jej ...Teraz jem , ale żebym doszukała się w smaku tego , czym inni ( rodzina ) tak się zachwycają to już nie bardzo ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LACH napisał:

Gratulacje za sąsiedzką naukę cierpliwości i hojność. Cierpliwość popłaca!!! I nie da się jej zerżnąć:szydera:. Pozdrawiam, życząc Tobie wspaniałego, odprężającego grzybobrania podczas urlopu:cmok:. U nas kurki i kozaczki(białe i czerwone):tak2:

Dziękuję :cmok:...Mam taką nadzieję ....choć podobno ona jest matką głupich ...że jeszcze zdążę w ciągu tych dwóch , ostatnich urlopowych tygodni wyskoczyć do lasu ....może ulitują się i podwiozą ?....Wczoraj przeszły burze ..lało jak z cebra ...dzisiaj już pada ....aby noce ciepłe były to i grzyby w lesie będą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Noo...Rodzina czekała na usmażone ...z sosem a ja ...no jadłam , bo jadłam , ale nie zachwycałam się smakiem i nie robiłam tego ich " mmmmm....mmmmm...pyszota " :szydera:....Wykonane przeze mnie pierogi , krokiety ....w bigosie ...tak ...bardzo lubię , ale smażone niekoniecznie ....Zupa grzybowa ....bleeee....trauma z dzieciństwa . Tata był też straszny , zapalony grzybiarz i jednocześnie wielbiciel  wszelakich potraw grzybowych ....Nienawidziłam zupy grzybowej ....była dla mnie gorzka a byłam zmuszana do zjedzenia jej ...Teraz jem , ale żebym doszukała się w smaku tego , czym inni ( rodzina ) tak się zachwycają to już nie bardzo ...

Pierogi Basiu pierogi!!!:hura::hura::hura:

Na wiejskim rzepakowym, rumiane, na patelni, na chrupiąco z czerwonym barszczykiem i kusztyczek a najlepiej dwa! Zimne!!!:hura::szydera::hura:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Mam taką nadzieję ....

W niedzielę o 14-tej pełnia. To co mam Ci więcej bździć za uszami?!? Sypnie borowikami jeśli ścioła wilgotna i temperatura w nocy powyżej 14°C.:hura:

Jadę w las jodłowy.:tak2:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Upały ,po wczorajszych intensywnych opadach , odeszły w niepamięć ... zimno i leje...toż to siok dla organizmu ... takiego " kruchego " jak mój :haha:

Urlopek sobie zapindala, wszystkie robocze wizyty odwalone ,teraz czas na rewizyty i....następne dwa tydnie zleci .:szydera:

Miałam na dzisiaj parę planów ,ale teraz myślę , który olać pierwszy :d...a nie ,jeden już sobie darowałam.... nie będę uzupełniać lektury forumowej ... normalnie to nie ludzie ,to wilki ...:haha:.... żeby tak dobrym,zalatanym człowiekom na urlopach robić!? :d

Miłego dnia Mordecki :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...