Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Patrzę na nieboskłon....a tam księżyc wzeszedł....i psy się uśpiły...podobno...:haha: I oczka mnie się kleją...:haha: To pójdę sobie do koja....niczym Laura...:haha: A on, ten miły...ten Filon...będzie czekał za borem...:haha: No....tak się rozmarzyłam...:szydera: Pożegnam się zatem piosenką...

Do jutra kochani...:cześć:

Żebyś wiedziała jak często to śpiewam, nie zapodałabyś mi tego. Chyba...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Barbara48 napisał:

Doczytałam te 9 stron, człowiek raz na jakiś czas film obejrzy to potem oczy chcą wyjść z orbit :szydera:.

Dobranoc klepacze :love:.

A widzisz....ja oglądam filmy, w tak zwanym, miedzy czasie...:haha: Jak się kiedyś zbiesiłam, to 50 stron kary miałam...:szydera: I od tej pory.....nigdy więcej...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry ......

A gdzie tam pusto @Mirelka1965.....ady jestem ...wstałam już i kawę siorbię ...cugaska jaram ....

Miłej soboty MRÓWECZKI :cmok:

Może i jesteś....ale ja taka nieogarnięta i nie sprawdzam statusu bytności...:haha: Siorbanko to dobra rzecz.....jaranko też niezgorsza...ale klepanko, to ho, ho, ho....:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, violka napisał:

A co Cie tak przytkało ? :cool: Jego zalety , czy oczekiwania finansowe ? :szydera:  

Już polubiłam tego kolegę ...Zalety to pikuś ...tutaj wszyscy je mamy ...Może nie takie same ....ale kuźwa mamy i już ! ...Szczególnie podobają mi się te oczekiwania finansowe i .....nieobsługiwanie trzody chlewnej ....Na grzybki niechby mnie wysyłali ...czemu nie ....z radością bym zbierała ...te grzyby . Od siebie dodałabym jeszcze , że wszystkie uzbierane grzyby byłyby dla nich ....PDP ...jeść niekoniecznie lubię ...Jadam , ale nie zachwycam się smakiem ....Pierogi ...krokiety TAK ...uwielbiam z kapustą i grzybami ...Bigos bez grzybka to jak ksiądz bez sutanny ...podczas mszy .....Ba ...nawet oprawa ich , obieranie , suszenie to tylko moja działka w rodzinie była ....nie dopuściłam nikogo do tej pracy .... Był czas , że wielkie kosze grzybów z lasu przywożone były ....i ...żadna sąsiadka ...lukająca w kosz ode mnie " żywego " grzyba nie dostała ! .....Aleee....jak już się nazapie....napracowałam ...poprzeglądałam dokładnie jeszcze raz ...naobierałam ...nasuszyłam ....to ...przed wigilią każda potrzebująca-nieposiadająca w/w torebkę  po cukrze , czy tam innej mące ode mnie dostała grzybki i to bez proszenia się o nie ...sama , ze szczerego serca je wydawałam ....Domownicy do dziś mają ze mnie polewkę :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Już polubiłam tego kolegę ...Zalety to pikuś ...tutaj wszyscy je mamy ...Może nie takie same ....ale kuźwa mamy i już ! ...Szczególnie podobają mi się te oczekiwania finansowe i .....nieobsługiwanie trzody chlewnej ....Na grzybki niechby mnie wysyłali ...czemu nie ....z radością bym zbierała ...te grzyby . Od siebie dodałabym jeszcze , że wszystkie uzbierane grzyby byłyby dla nich ....PDP ...jeść niekoniecznie lubię ...Jadam , ale nie zachwycam się smakiem ....Pierogi ...krokiety TAK ...uwielbiam z kapustą i grzybami ...Bigos bez grzybka to jak ksiądz bez sutanny ...podczas mszy .....Ba ...nawet oprawa ich , obieranie , suszenie to tylko moja działka w rodzinie była ....nie dopuściłam nikogo do tej pracy .... Był czas , że wielkie kosze grzybów z lasu przywożone były ....i ...żadna sąsiadka ...lukająca w kosz ode mnie " żywego " grzyba nie dostała ! .....Aleee....jak już się nazapie....napracowałam ...poprzeglądałam dokładnie jeszcze raz ...naobierałam ...nasuszyłam ....to ...przed wigilią każda potrzebująca-nieposiadająca w/w torebkę  po cukrze , czy tam innej mące ode mnie dostała grzybki i to bez proszenia się o nie ...sama , ze szczerego serca je wydawałam ....Domownicy do dziś mają ze mnie polewkę :szydera:

To witaj w klubie grzybofiśniętych...:zwyciezca:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...