Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, violka napisał:

Zadzwoniłam do prawnej , ponownie przedstawiłam sytuację i powiedziała mi , że pytała się wczoraj w sądzie , czy wypłata gotówką jest możliwa . Powiedzieli jej , że może te pieniądze przelewać na osobne konto Pdp a babcia będzie jej wypłacać do ręki . Tak więc zmienniczka wraca . Znowu posłużyła się moją gębą a ja przy okazji wyszłam  na idiotkę >:(

I kto ci kazał wychylać się znowu przed szereg? :lanie: Wychylaj się na fajkę, a nie tak...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Maria Jolanta napisał:

To my jesteśmy poza domem, bez znajomych i rodziny i dla nas ten kontakt jest pożądany a i tak nie każdy ma ochotę poświęcić swój czas na spotkanie.

Droga @Maria Jolanta 

Pracuję 24h/ 7 dni w tygodniu z codzienną 2h pauzą.

Patient leżący, monitorowany, wszystkie czynności pielęgnacyjne wykonywane są w łóżku. 

Zrozumiesz zapewne, że na miłą pogawędkę niestety nie mam czasu.

Wiadomo coś kosztem czegoś.

Łepetynę wietrzę codziennie przez 2h na rowerze(niezależnie jaka pogoda). Tylko 2h!

Jakby coś, to mam namiar na Twój dach:hura:.

Pozdrawiam bardzo     

                                      Radek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A u mnie od wczoraj deszcz leje jak z cebra ....Już o 11.15 przyjechała córka PDP-go i mam już pauzę do 13.30 ....Co z tego jak z domu nie ma co wychodzić ?...Nooo...zawsze jakieś wytłumaczenie mieć trzeba ....a to za gorąco ...a to leje ...deszcz ....Też wyjdę na fajkę , ale bez parasolki nie da rady ...Taras niezadaszony :haha:

U mnie 12 czas obiadu a Caritas jeszcze do kąpieli pdp się nie pojawił.

Niech ich drzwi ścisną :$

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

No co ty? :szok: @fioletowa.mysz pojawiła się po długiej niebytności...mówi...znaczy się odhibernowana jest...czysta seksmisja...:szydera:

O ...i świntuszysz ! Seksmija napisałaś ...o ! ...A później na nas zganiasz , że to my ...te najbardziej przyzwoite ( nawet nie próbuj przeczyć ..no ! ) świntuszymy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Andreaa napisał:

Hejka zgubo ..........   Dzis musimy pogadac o starych Polakach. Zaniedbalysmy sie ostatnio strasznie. Tak nie moze byc ;)))))

Ja sie nie gubilam! Ja tylko umieralam na upal! A komputer w upal to zwyczajny koszmar, bo grzeje tak az skora z lap schodzi. Opalona chyba. Sztucznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

O ...i świntuszysz ! Seksmija napisałaś ...o ! ...A później na nas zganiasz , że to my ...te najbardziej przyzwoite ( nawet nie próbuj przeczyć ..no ! ) świntuszymy .

A gdzie tu świntuszenie widzisz? :szok: Toż to klasyczna polska komedia jest...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LACH napisał:

Dach ma nr 9.

A fotki nie mogę wysłać, mam "błąd wysłania".

 

To znak, że zamiast wysyłać należy dostarczyć osobiście...:szydera: To się Harpia nr 1 ucieszy...:szydera: I ta dzikość...dzikość...dzikość...na uliczkach sennego dotąd miasteczka...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

A gdzie tu świntuszenie widzisz? :szok: Toż to klasyczna polska komedia jest...:szydera:

Ale z " seks-em " w tytule ....Spróbuj jeszcze kiedyś nam ( tym najbardziej przyzwoitym ) coś przysrać .....zaraz wypomnę ! ...Zabawię się w idealną i notatki będę robiła - gdzie , kto , z kim i za ile ....a co !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ale z " seks-em " w tytule ....Spróbuj jeszcze kiedyś nam ( tym najbardziej przyzwoitym ) coś przysrać .....zaraz wypomnę ! ...Zabawię się w idealną i notatki będę robiła - gdzie , kto , z kim i za ile ....a co !

Nie gadaj? Zainwestowalas w specjalny notesik?:haha:

Edytowane przez fioletowa.mysz
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LACH napisał:

A co to takiego "chrabolek"?   

Oj ....nie pytaj nawet , bo Mirelle'a mnie od świntuchy zwyzywa .... No ...niech Ci będzie : to takie bardzo nieprzyzwoite , wulgarne określenie , tyle , że z dokonaną przeze mnie na bardziej przyzwoitą przeróbką ... Czaisz ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Oj ....nie pytaj nawet , bo Mirelle'a mnie od świntuchy zwyzywa .... No ...niech Ci będzie : to takie bardzo nieprzyzwoite , wulgarne określenie , tyle , że z dokonaną przeze mnie na bardziej przyzwoitą przeróbką ... Czaisz ? ;)

Nie przejmuj się! Ona taka przyzwoita od 17 sierpnia 2017r.

:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Oj ....nie pytaj nawet , bo Mirelle'a mnie od świntuchy zwyzywa .... No ...niech Ci będzie : to takie bardzo nieprzyzwoite , wulgarne określenie , tyle , że z dokonaną przeze mnie na bardziej przyzwoitą przeróbką ... Czaisz ? ;)

Tiaaaa....i znowu wszystko na mnie...:haha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...