Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Opiekunkowo cieplutko i miłego dzionka nam wszystkim życzę :całus:.

Wczoraj do 1 w nocy słuchałam muzyki oglądając jednocześnie ,,The Voice Kids".

Ależ mamy utalentowane dzieciaki. 

Potem nie mogłam zasnąć i nadrabiałam forumowe zaległości. 

W nocy popadał deszcz w koncu powietrze jest rześkie, jutro też tak ma być. 

Teraz trzeba śniadanie przygotować a potem poleżeć. Ale jeszcze jeden cugasek do kawy musi być. 

received_1117428818411714.jpeg

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zakończyłam moje kolejne zlecenie w De .Na temat rodziny dość dużo napisałam więc nie chce się powtarzać .Zostałam przez nich hojnie obdarowana chyba tylu prezentów to nawet nie dostałam w dzieciństwie od św .Mikołaja :haha:i wcale nie chodzi o pieniądze bo to byłoby zbyt banalne .Dostałam na drogę spory zapas mięsa z jelenia własnoręczne zapakowany przez dziadka ,suszone grzybki i domowe tegoroczne przetwory też przyrządzone przez dziadka .Nie sposób byłoby mi przyjęcia tego wszystkiego odmówić bo to były podarunki z gatunku tych ze szczerego serca .Cenniejsze dla mnie od wszystkich kopertowych prezentów,które dotychczas dostałam .Drugi raz zdarzyło się,że obawiałam się pożegnania z nimi i byłam pewna ,że łezka mi się w oku zakręci .Jeżeli chodzi o babcię to wiedziałam,że się rozklei ale ,że dziadek też :szok: .Najbardziej zaskoczyło mnie to co powiedział na  pożegnanie z "mój " ulubiony myśliwy:szept::$.I pomyśleć,że nie dawno sama kpiłam tu na forum i zarzekałam się,że oferty z synem ,który wpada na poranną :kawa: bym nie przyjęła bo bym nie przyjęła więc na szczęście moja agencja mi o tym nie powiedziała ;).Referencje z załącznikiem w kopercie też dostałam :hura:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien doberek sloneczny :d

Wczoraj przy przegladaniu forum zmeczenie mnie zmoglo i zasnelam na kanapie:$

To nie znaczy, ze nudno bylo, ale zmeczona bylam wedrowaniem a potem podrozowaniem.

Przenioslam sie szybko do mojego lozeczka i zdazylam wypoczac.

Sniadanko zjadlam, kawe wypilam, wiec do dziela.

Milego dnia:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, hawana napisał:

Dzien doberek sloneczny :d

Wczoraj przy przegladaniu forum zmeczenie mnie zmoglo i zasnelam na kanapie:$

To nie znaczy, ze nudno bylo, ale zmeczona bylam wedrowaniem a potem podrozowaniem.

Przenioslam sie szybko do mojego lozeczka i zdazylam wypoczac.

Sniadanko zjadlam, kawe wypilam, wiec do dziela.

Milego dnia:d

Obiecuję!!! Koniec pitu-pitu!!!:szydera::hura::szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...