Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, geronimo napisał:

Witam

Od bladego świtu na nogach, wkurwa mam już od czwartej rano

Pół miasta obudzone przez mojego PDP łącznie ze słuzbami

Teraz muszę odsapnąć przy kawie, dobrze że Inez zrobiła

Miłego Piątunia:cześć2::kawa:

 

Pozamykaj okna i powykręcaj klamki!:szydera:

Spokojnego dzionka.:tak2:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Melduje się siorbankowe stanowisko bez internetu...odbiór...:telefon: Kawusia się siorbie...czytanko trwa....internetu niet...:donos:  Lecę z telefoniku na polskim interneciku....ale tak czy siak...miłego dzioneczka wsiem żełaju...:oklaski:

Czyli listę obecności z telefoniku  też można podpisać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Kanały w tv zmieniane z prędkością światła ....coby się nie wk...denerwować z wszelkich wiadomości ....przełączyłam na powtórki jakieś ....niech se tv szemrze .....Kubek z kawą...do połowy pełny .....takie określenie bezpieczniejsze ...dla mnie ! ...Wczoraj zastanawiałam się , czy ktoś mi porannej kawy jakimś dziwnym trafem nie podpija , bo ....kubek był bardzo szybko pusty ...od połowy ...i stało się ...Nastawiona byłam na wszystko na " niee...beee " ...Musiałam , sytuacja zmuszała mnie stanąć pod ścianą płaczu i ....uparcie wbijałam pin do karty , która uroczyście ...na moich oczach została przez panią z banku komisyjnie  zniszczona , przecięta  miesiąc temu ....I se kuźwa zablokowałam . Zanim wróciłam do domu ...po drodze wszystkie bankomaty ( 5 ) były sprawdzane i za cholerę nie wiedziałam , dlaczego żaden z nich nie chciał wypłacić mi , moich , ciężko zarobionych pieniędzy ....Dopiero w domu telefon w łapę ....do mojego banku ...pani podała mi numer na infolinię ...po kilkunastu minutach , wysłuchując usypiającej melodyjki ....odezwał się głos pani konsultantki , która to po sprawdzeniu wszystkich moich dokładnych danych udzieliła mi odpowiedzi ...." musiała pani wbić trzykrotnie zły pin i się zablokowało ! " ....Najpierw wmawiałam jej , że nigdy w życiu ...że pin mam w głowie od kilku lat .....Ona na to " a kartę ...kartę ma pani ...nową " ....Co tam pisać więcej ....musiała mieć ze mnie polewkę jak się patrzy .....a karta miała się automatycznie   odblokować po północy ....Sie pójdzie ...sie sprawdzi ...stary pin wymazuję z pamięci ....jak mantrę ....jakąś ...powtarzam sobie nowy ....i nastawiam się optymistycznie ...pesymizm jest paskudny ....

Miłego , spokojnego dnia MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry .....

Kanały w tv zmieniane z prędkością światła ....coby się nie wk...denerwować z wszelkich wiadomości ....przełączyłam na powtórki jakieś ....niech se tv szemrze .....Kubek z kawą...do połowy pełny .....takie określenie bezpieczniejsze ...dla mnie ! ...Wczoraj zastanawiałam się , czy ktoś mi porannej kawy jakimś dziwnym trafem nie podpija , bo ....kubek był bardzo szybko pusty ...od połowy ...i stało się ...Nastawiona byłam na wszystko na " niee...beee " ...Musiałam , sytuacja zmuszała mnie stanąć pod ścianą płaczu i ....uparcie wbijałam pin do karty , która uroczyście ...na moich oczach została przez panią z banku komisyjnie  zniszczona , przecięta  miesiąc temu ....I se kuźwa zablokowałam . Zanim wróciłam do domu ...po drodze wszystkie bankomaty ( 5 ) były sprawdzane i za cholerę nie wiedziałam , dlaczego żaden z nich nie chciał wypłacić mi , moich , ciężko zarobionych pieniędzy ....Dopiero w domu telefon w łapę ....do mojego banku ...pani podała mi numer na infolinię ...po kilkunastu minutach , wysłuchując usypiającej melodyjki ....odezwał się głos pani konsultantki , która to po sprawdzeniu wszystkich moich dokładnych danych udzieliła mi odpowiedzi ...." musiała pani wbić trzykrotnie zły pin i się zablokowało ! " ....Najpierw wmawiałam jej , że nigdy w życiu ...że pin mam w głowie od kilku lat .....Ona na to " a kartę ...kartę ma pani ...nową " ....Co tam pisać więcej ....musiała mieć ze mnie polewkę jak się patrzy .....a karta miała się automatycznie   odblokować po północy ....Sie pójdzie ...sie sprawdzi ...stary pin wymazuję z pamięci ....jak mantrę ....jakąś ...powtarzam sobie nowy ....i nastawiam się optymistycznie ...pesymizm jest paskudny ....

Miłego , sp:cmok:okojnego dnia MRÓWECZKI

E tam nie ma co się przejmować zdarza się :):cmok:miłego dnia  chrobaczku .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...