Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Już sięcnie będę chwalić że u mnie nie ma upałów. Dzisiaj dowaliło ponad 30 gradusów ale wieczór jest fajny. :haha:

U mnie też, dziś robiłam za miss mokrego podkoszulka, non stop szlauch był w ruchu :szydera:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

No i dopadło mnie.

Ja chcę do doooomu. Teraz. Zaraz. Natychmiast ! :smutek:

Maryśka ................bierz drabinę i wyłaź z tego dołka:cmok:

image.png.f632d38609bacb478031d9ab095999db.png

Na dziś koniec pracy. W sumie, to póki co nie wiem kto, kim się tu opiekuje. Tak serdecznej seniorki w DE jeszcze nie miałam.................tfu, tfu........i niech tak zostanie:oklaski:

Edytowane przez ewa14
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Barbara48 napisał:

U mnie też, dziś robiłam za miss mokrego podkoszulka, non stop szlauch był w ruchu :szydera:.

image.png.ef90fd3b3bafcde95b566724239ab82b.png Wiemy, wiemy. Już w der Spiegel o tym było głośno. Teraz polskie opiekunki nie będą mogły dsię opędzić od ofert na wyjazdy do DE :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

No nie wiem. Pierwszy raz mnie tak wzięło.

Pewnie dlatego że muszę spruć wykończenie swetra bo za szerokie. :haha:

To ja pokazuję uczucia, których na co dzień moje skamieniałe serce nie zna....a ty... @ wstrętna o sweterek się martwisz? :lanie: Wykreślam ze swojego słownika słowo "EMPATIA" ....:czytaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...