Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, maras1 napisał:

ostatni wieczór luzu-piwko plus fajeczka-w domu żona zagna mnie do roboty,nie mówiąc o tym ,że miałem rzucić palenie,nie zabrałem z sobą papirosów,kupowałem tutaj,a jej powiedziałem ,że już nie palę:(

Kurde masz ten sam typ żonki co ja, tak samo zrobiłem jak Ty.Kurde będzie trudny powrót do domu i chyba będzie trzeba pozbyć się tego nałogu:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym linku możecie sprawdzić , czy należycie do ludzi inteligentnych :d Ja już sprawdziłam . Zawsze wiedziałam , że mój problem z porannym wstawaniem ma jakieś logiczne wytłumaczenie :haha: nawet lenistwo :szydera:https://portal.abczdrowie.pl/myslisz-ze-jestes-inteligentny-sprawdz-czy-przejawiasz-te-cechy/11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, awe59 napisał:

Pokropiło jak ksiądz kropidlem i koniec.....a brzmiało i błyskało się, że ho....ho.....i gucio !!! Poszło gdzieś bokiem....jakby się ochlodziło to bym jutro do miasteczka dała dyla....bo muszę się odstresować....wszystko mnie już mierzi.....rzygam tymi grami.....wymyślanie obiadów i kolacji mam po dziurki w nosie....:grzmotnąć:

Trzymaj się :) nie jesteś sama :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć2:

Widzę, że dzisiaj ja pierwsza melduję się na forum. 

Dzisiaj dzień przedszkolny, czyli jakieś ostatnie zakupy wypadałoby zrobić.

Dopadła mnie totalna Reisefiber.........za  cholerę spać nie mogę.:smutek:

Walizki już prawie spakowane......zmienniczka podobno jutro ma dotrzeć z naciskiem na "podobno".

Byle do wtorku i w końcu się wyśpię we własnym łóżku.

Teraz idę do kuchni kawę dla WAS zrobić.

Miłego, spokojnego dnia kochani.

image.png.1c5d38866b18dadab4fd54315b338585.png

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, hawana napisał:

@Radek50 , @maras1 pominelas, rozumiem , ze oni dla mnie zarezerwowani. Na dziki seks z fantazja:szydera:

:cześć2:aż się rozmarzyłem :oklaski:i się zawstydziłem  :$ :haha:

Witam milutko i czekam na :dyskusja:, by wypić wirtualną kawkę.

Miłego dnia :)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w czasie mojej przerwy siedziałam w swoim pokoju na górze. W pewnej chwili słyszę, ze Mańka mnie woła.

Pomyslałam, że coś się jej stało, bo ona szanuje mój czas wolny i nigdy dotąd nie wołała mnie w czasie pauzy.

Zeszłam na dół, pytam ją czy cos sie stało, a ta @ do mnie żebym jej okulary odłozyła na miejsce, bo  już ich nie potrzebuje.

Zrobiłam o co prosiła i mówię, ze mam przerwę........i zeby mi nie przerywała , kiedy mam czas dla siebie.

Na co Mańka robiąc swoje maślane oczy mówi do mnie:

- to przerwa nie jest od przerywania?'',

-odpowiadam jej ze nie, przerwa to czas odpoczywania............

-a ja myslałam, że od odpoczywania jest urlop"-odpowiada Mańka - zaawansowany dementyk.:grzmotnąć:

Gdyby nie to, że ręce i cycki już dawno mi przy niej opadły, to wczoraj zrobiły by to z wielkim hukiem

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Przejechałam wczoraj ponad 40 kilometrów na zabytku mojej pdp. Trochę jechałam, trochę pchałam, ale pięknie było. Tyle, że kolację i wieczorną toaletę córka zrobiła. Ja byłam padnięta. Te górki i dolinki piękne, trasy rowerowe super oznaczone, ale normalnie jeżdżę na krótsze dystanse, a wczoraj chciałam się spotkać z koleżankami z poprzedniego miejsca pracy. Na co dzień mamy kontakt tylko telefoniczny, ale raz do roku robimy zlot czarownic. Fajnie było. Miłego dnia.

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, aniao napisał:

 Na co dzień mamy kontakt tylko telefoniczny, ale raz do roku robimy zlot czarownic. Fajnie było. 

Hmm, z rozrzewnieniem wspominam grupowe spotkania z koleżankami, które akurat pracowały w Monachium lub okolicy.. Ogródek, fajki, piwo lub inne napoje ;) i gadanie, gadanie, gadanie. 

Z samego forum (Hilton i okolice ;)) było ich tu ponad 10 (nawet jeden opiekunek się trafił i udało mi się go nie pogryźć :P), szkoda, że nie wszystkie w tym samym czasie, bo dopiero by się działo ;). Po zmianie formy pracy i sytuacji osobistej mam dużo mniej czasu na spotkania, ale, żeby nie było, jutro też jedno w planie :).

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam porannie.

Nigdy więcej nie pozwolę Kasieńce na wczesne pójście do łóżka!

Po krótkiej drzemce wybrała się wieczorem na cmentarz. Przed 21-szą. :o A ja naiwnie myślałam że śpi grzecznie w łóżeczku. Wyprowadziła mnie z błędu. Potem o 22;47 weszła do mnie z ciasteczkami i owocami mnie poczęstować.:szydera: I znów się pyta dlaczego jestem sama w pokoju i gdzie jest ta druga pani co ze mną mieszka. :haha:Żeby było zabawniej to jestem pierwszą opiekunką i nikt tu przede mną nie mieszkał....

Kawyyyyyyy  !!!!!!

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Witam porannie.

Nigdy więcej nie pozwolę Kasieńce na wczesne pójście do łóżka!

Po krótkiej drzemce wybrała się wieczorem na cmentarz. Przed 21-szą. :o A ja naiwnie myślałam że śpi grzecznie w łóżeczku. Wyprowadziła mnie z błędu. Potem o 22;47 weszła do mnie z ciasteczkami i owocami mnie poczęstować.:szydera: I znów się pyta dlaczego jestem sama w pokoju i gdzie jest ta druga pani co ze mną mieszka. :haha:Żeby było zabawniej to jestem pierwszą opiekunką i nikt tu przede mną nie mieszkał....

Kawyyyyyyy  !!!!!!

kawy nie mam bo sama sie zpoznilam ale mam dla ciebie cos innego:cmok:

tabs013_kat.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z urlopu .

Jestem po wizycie w klinice okulistycznej .

Wrocilam do domu po 6!!! godzinach siedzenia i czekania.

O suchym pysku(bez sniadania i picia)

Z niedowidzeniem (zakropili 3 rodzaje kropli) 

Z uczuleniem ,na ktores krople.

I... z operacji powiek nici:(((

Za malo opadaja (powieki)

Personel nieprzyjemny.

Pani doktor chirurg ,na konsultacje z ktora czekalam ,a miala byc o 11.00 przyszla o 13.40

tak niemila, opryskliwa ze szok.

Na moje ze dostalam uczulenia ,twarz piecze, swedzi, szyderczym tonem stwierdzila ,,to nie mozemy pani leczyc, skoro pani sie uczula.

A wogole. jak juz nie bede mogla widziec, po calkowitym zwisie :dpowiek na oczy, to moga mnie zoperowac.

Jedno oko przbralo kolor czerwony ,caly oczodol, ,wygladalam jak czerwona Panda(?) powieka drugiego przybrala brazowy kolor.

Pal licho, ze oczy piekly, pewnie tak musialo byc, ale to swedzenie twarzy i plamy?

Personel robil co mogl, aby odstraszyc pacjentki, 

Przjmowali nas po 3 osoby,jeden aparat do badania,

Inna pani mowila do pacjentki z wyraznie opadnieta powieka:termin na jesien 2019, ale niech pani idzie tam gdzie maja laser, oczywiscie za pieniadze!!!!

Tyle, ze dowiedzialam sie,ze klinika operuje po jednym oku(!!!) choc pani w rejestracji mowila co innego.

wyraznie nie chca po prostu robic plastyki powiek na NFZ.

Wrocila, do domu sponiewierana, wymiotowalam,pewnie z glodu?

Dzis juz ok, widze normalnie, twarz nie swedzi i nie piecze.

Coz, dowiem sie jak to jest z tym laserem, podobno Szpital Wojskowy ma.

Bardzo przeszkadzaja mi te powieki.

Zwlaszcza rano, sa ciezkie, trwa zanim sie otworza(pani doktor stwierdzila ,ze to moga byc nerki!! :(((

Przy czytaniu z pochylona glowa, rowniez czuje dyskomfort.

No i wogole, nie moge sie juz umalowac jak kiedys, bo zrobilo mi sie malo miejsca na powiekach:rozpacz:

Ehhh.

Jutro jade w podroz sentymentalna z sisiostra na Podlasie, bedzie sie dzialo.

I to jest ta pozytywna wiadomosc.

Milego dnia kochani!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Witam porannie.

Nigdy więcej nie pozwolę Kasieńce na wczesne pójście do łóżka!

Po krótkiej drzemce wybrała się wieczorem na cmentarz. Przed 21-szą. :o A ja naiwnie myślałam że śpi grzecznie w łóżeczku. Wyprowadziła mnie z błędu. Potem o 22;47 weszła do mnie z ciasteczkami i owocami mnie poczęstować.:szydera: I znów się pyta dlaczego jestem sama w pokoju i gdzie jest ta druga pani co ze mną mieszka. :haha:Żeby było zabawniej to jestem pierwszą opiekunką i nikt tu przede mną nie mieszkał....

Kawyyyyyyy  !!!!!!

@Maria Jolanta moze zamykaj drzwi na klucz?

Bo jak bedzie sie PDP szwedacz wlaczal czesciej?

Moja dawna PDP z AL, mowila do mnie w liczbie mnogiej;))) a o mnie ,,fajne dziewczyny,,:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...