Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Heidi napisał:

Wiem, że wpadam z moim postem jak kogut do stajni.image.png.eec94c10408b6b5d336427324e171c85.png Jednak muszę , no..... musze to wykrzyczeć image.png.cbf21aec4bda74d2dd05e39145acad92.png

Jak mi tu z PoP dobrze. Jeszcze nigdy nie byłam na zleceniu, gdzie do 11:30 można spać, albo sie wylegiwać. Wow..:oklaski: , bez dźwigania,bez nocnego wstawania, bez papersów, bez ograniczeń picia mleka :oklaski:.  Zakupy zrobią, zapłacą, dowiozą, .z ciastem przyjadą. 

Tak mi rób Agencjo , tak mi dobrze :oklaski:Agencjo:oklaski:

A w domu ? Niech się wali i pali ;). Nie widzę, nie jest żal:d

 

@Heidi tylko takich zleceń Tobie życzę :oklaski:.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przerwie zaliczyłam Rewe.Prawie 3 km pieszko,pod górkę.Mało ducha nie wyzionę ,jak tam idziemy we trzy .Wlokę się za nimi ,a dzisiaj jeszcze upał ponad 30 stopni.W związku z tym ,że maleńkie zakupy dla Pdp były,to resztę dostałam z powrotem.No to będzie na jutrzejszy wyjazd do wielkiego centrum handlowego.Jadę na cały dzień.Pdp jedzie z córką w gości ,wrócą wieczorem ,a mnie przy okazji tam podrzucą.Wreszcie coś zobaczę innego poza spożywczakami 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, violka napisał:

No to sobie poczytałam :haha: @Mirelka1965 latawica jedna , zamieniła @ORIM na @Baśka powtarzająca się , aż boję się pomyśleć , kto będzie następny :haha: @megy córka marnotrawna wróciła na forumowe łono z informacją , ze dzięki niemu dołączyła do asertywno wydrowatego grona opiekuńczego :szydera:  

Coś  pominęłam ? 

Pominęłaś same ważne rzeczy, a skupiłaś się na pudelkowych plotkach...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Teresadd napisał:

W przerwie zaliczyłam Rewe.Prawie 3 km pieszko,pod górkę.Mało ducha nie wyzionę ,jak tam idziemy we trzy .Wlokę się za nimi ,a dzisiaj jeszcze upał ponad 30 stopni.W związku z tym ,że maleńkie zakupy dla Pdp były,to resztę dostałam z powrotem.No to będzie na jutrzejszy wyjazd do wielkiego centrum handlowego.Jadę na cały dzień.Pdp jedzie z córką w gości ,wrócą wieczorem ,a mnie przy okazji tam podrzucą.Wreszcie coś zobaczę innego poza spożywczakami 

 

Ja mam do Rewe 10 minutek a też myślałam , ze dzisiaj ducha wyzionę O.o Chce mi sie do centrum , ale ta pogoda dba o stan mojego konta , bo nie mam odwagi tyłka ruszyć dalej niż to konieczne :haha: Jestem 2 tygodnie w pracy i nie straciłam jeszcze ani centa . Normalnie zamieniam sie w Niemkę z tym oszczędzaniem :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Pominęłaś same ważne rzeczy, a skupiłaś się na pudelkowych plotkach...:szydera:

Lubię Pudelka :oklaski: Nic przed spaniem , nie jest w stanie tak bardzo zrelaksować mnie jak pudelkowe głupoty :oklaski: Poważne wiadomości czytam z rana , bo te podnoszą moje liche ciśnienie , lepiej niż kawa :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, violka napisał:

Ja mam do Rewe 10 minutek a też myślałam , ze dzisiaj ducha wyzionę O.o Chce mi sie do centrum , ale ta pogoda dba o stan mojego konta , bo nie mam odwagi tyłka ruszyć dalej niż to konieczne :haha: Jestem 2 tygodnie w pracy i nie straciłam jeszcze ani centa . Normalnie zamieniam sie w Niemkę z tym oszczędzaniem :szydera:

Nie przebijesz mnie....prawie miesiąc i stan konta nie uległ zmianie...:szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...