Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, LACH napisał:

Zmieścicie się we dwie! Usiądź z przodu i zaproponuj beztroski lot bez trzymanki. ;)W chwili startu Ty łapiesz za styl a pasażerka jest wysiudana(jak na kuligu). Lajf is brutal!!!(Polka-Polce).:oklaski:
A tak serio, serio, to ja bym się bardzo cieszył jeśli znalazłaby się opiekunka z gustem wskazującym na serduszko. :zdrówko:

Moderator nie wyrobi na tyle grafik dla tylu tysięcy opiekunów.:przekleństwa:

:hura:

Chciałam serduszko przysposobić...budzik też chciałam...ale już zajęte...:smutek: To wybrałam takie, do którego nikt akcesu nie zgłaszał...:tak2: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LACH napisał:

Szoruszoru, to ni to grzeje ni to ziębi. 

Jest to dyrektywa unijna a nie czyjś pomysł, która już działa w Niemczech i w Austrii. Ma być wdrożona do 2019r.

Jest siecią o b. Grubych okach na b. Grube ryby.:tak2:https://tvn24bis.pl/pieniadze,79/gruza-mf-pracuje-nad-wprowadzeniem-w-polsce-tzw-exit-tax,862682.html

Jak masz własnościowe w de. lub pl. też nie musisz się martwić w razie spieniężenia i przeprowadzki.

Obeznany/a jesteś to napisz . Ja usłyszałam część wypowiedzi i dlatego napisałam . Chyba na tym polega sens pisania na forum, żeby się informować . Plotkować można na pudelku, czy jak mu tam . Szoruszoru .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ORIM napisał:

 

DSCN0362.jpg

albo tu

Rycerz z ciebie jak się patrzy...cacuni...oj cacuni....:oklaski:  Muszę szybko kratownicę wymienić na mocniejszą, rynny zamontować, linę zabezpieczającą przygotować....eeeeee....nieeee...przecież mogę otworzyć drzwi na klatkę schodową...:oklaski: I tralala....lala....lala....:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Rycerz z ciebie jak się patrzy...cacuni...oj cacuni....:oklaski:  Muszę szybko kratownicę wymienić na mocniejszą, rynny zamontować, linę zabezpieczającą przygotować....eeeeee....nieeee...przecież mogę otworzyć drzwi na klatkę schodową...:oklaski: I tralala....lala....lala....:oklaski:

Masz klatkę ? Taką sama jak w tle za mną ? :haha:Oj bedzie się działo:haha: To nie musisz otwierać drzwi,wejde z futryną :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Nugatka napisał:

Słoneczne dzień dobry dla Was....pozdrawiamy wszystkich i ściskamy Nugatka i jej Szczęście :cmok:

No i co ?! ....Można zdobyć się na wysiłek i dzień dobry skrobnąć ?...Paluszek chyba nie odpadł @ jedynasta ...Tyyy:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ORIM napisał:

Masz klatkę ? Taką sama jak w tle za mną ? :haha:Oj bedzie się działo:haha: To nie musisz otwierać drzwi,wejde z futryną :szydera:

Do lochów nie dotarłam...jeszcze....:haha:Ale widziałam taką...tu w DE..i nawet zdjęcie zamieściłam w foto albumie na forum....:szydera: I ostrzegam....w baszcie schody kręte...jak wejdziesz z futryną, to hełm nie pomoże...i trzeba będzie reanimować...metodami różnemi...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Buty nieważne.....:oklaski: Nie będą nam potrzebne...:oklaski:

A co ...nie wpuścisz w butach ? ...Już kiedyś taki jeden był...gdzieś ...zapomniałam nazwy forum ...że opisał laskę , która go odwiedziła , że nie dość , że na rewerze to jeszcze w butkach na kwadraty mu wlazła ....Musi mocno ubłocone miała :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...