Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Nie mogę odlecieć....:smutek: @Maria Jolanta zabukowała....:szydera:

Zmieścicie się we dwie! Usiądź z przodu i zaproponuj beztroski lot bez trzymanki. ;)W chwili startu Ty łapiesz za styl a pasażerka jest wysiudana(jak na kuligu). Lajf is brutal!!!(Polka-Polce).:oklaski:
A tak serio, serio, to ja bym się bardzo cieszył jeśli znalazłaby się opiekunka z gustem wskazującym na serduszko. :zdrówko:

Moderator nie wyrobi na tyle grafik dla tylu tysięcy opiekunów.:przekleństwa:

:hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Brzydko, oj nie podoba mi się ta wizja. :haha:

...i rumakował nieopodal Książe z bajki na swoim niezmordowanym wierzchowcu, i ułapił spadającą Gwiazdę w swe objęcia, usadził w siodle przed sobą i galopowali długo i szczęśliwie!!!:hura::szydera::hura:

Dwie dziurki w nosie i skończyło się prosie! Ja zaś na tym balu byłem, miód i wino piłem, po brodzie kapało a do gardziołka nic nie leciało;):hura:;)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie to napisać, myślę, że miejsce dobre, bo tu nas jest najwięcej .

Jest nowy pomysł i to głęboko drążący . Rząd wpadł na pomysł wprowadzenia podatku " exit tax " . To taki walący po kieszeni tych, którzy przenoszą działalność za granicę. Pewnie dotyczyć to będzie naszych opiekunek pracujących na polskiej działalności . Nie wiem dokładnie, bo włączyłam radio w trakcie prowadzonej dyskusji . Tą część, którą dosłyszałam, to tak sobie zakonotowałam. Pewnie coś będzie w necie na ten temat  . Nie chcę wprowadzać w błąd . Ale warto czujnik wyregulować .

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, dorobota napisał:

exit tax

Szoruszoru, to ni to grzeje ni to ziębi. 

Jest to dyrektywa unijna a nie czyjś pomysł, która już działa w Niemczech i w Austrii. Ma być wdrożona do 2019r.

Jest siecią o b. Grubych okach na b. Grube ryby.:tak2:https://tvn24bis.pl/pieniadze,79/gruza-mf-pracuje-nad-wprowadzeniem-w-polsce-tzw-exit-tax,862682.html

Jak masz własnościowe w de. lub pl. też nie musisz się martwić w razie spieniężenia i przeprowadzki.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...