Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Pozdrowię Tereniu Nugatkę ....+ .....tylko dopiero tak około 8 -ej ....Oni tak wstają ....nygusy ...śpiochy jedne !...Z racji na szacunek dla moich podeszłych lat ...pierwsi mi mówią " dzień dobry " . I tak kuźwa ma być ...szacun to jest szacun ...nie będę smarkatym kłaniać się pierwsza :szydera:

Dochodzi 9-ta....już możesz dzwonić i przeszkadzać, tfu...budzić młodych pocałunkiem...od całej chałastry...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Teresadd napisał:

Basia .Nugatkę pozdrów.:cmok:Daawno jej nie było.

Tereniu i @awe59....Pozdrowiłam i uściskałam od Was Nugatkę i Paola . Podziękowali i bardzo serdecznie pozdrawiają i całują Was ......Szkoda wielka dla Nich ( i części nas też ! ) , że nie mogą pisać z wszystkimi , fajnymi ludźmi z OR .....Tamto forum ( Op.24 ) dla nich i większości nas umarło ...nie ma ..nie istnieje ...a na tym wiadomo ...Paolo pisać nie może , ma zakaz wstępu a Nugatka jak przystało na lojalną , kochającą partnerkę jest z nim ....Paolo tym ...Zakazu Nugatka nie ma ...Paweł namawia do pisania , ale Ona nie chce być , pisać bez Niego tutaj .........Może spróbuję Ją zgwałcić na pisanie choćby jednego posta dzienne , ale nie wiem , czy mi się to uda ...a na siłę nie mogę być upierdliwa , bo poza forum też jest życie .......Nie zdradzam szczegółów , alee....u Nich wszystko w porządku ...są fajną parą nadal .....mimo powątpiewań " życzliwych  , wszystkowiedzących wróżek ".....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Dochodzi 9-ta....już możesz dzwonić i przeszkadzać, tfu...budzić młodych pocałunkiem...od całej chałastry...:oklaski:

:cmok:.....Wiesz, że Cię kocham Mirelle'o ?....Gdybyś była mężczyzną to gdybyś poprosiła mnie o moją rękę ....nie odmówiłabym ! ....Ino ...Ty zamężna ...ja na wydawanie się za męża ochoty już nie mam ( jeden dobry ....wystarczył )i ....doopa blada ...ślubu nie będzie ..:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

:cmok:.....Wiesz, że Cię kocham Mirelle'o ?....Gdybyś była mężczyzną to gdybyś poprosiła mnie o moją rękę ....nie odmówiłabym ! ....Ino ...Ty zamężna ...ja na wydawanie się za męża ochoty już nie mam ( jeden dobry ....wystarczył )i ....doopa blada ...ślubu nie będzie ..:szydera:

No to na kocią łapę paprobujem...też może to być udany związek...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Halllooooo....oj ...nie rozpisujcie się tak mocno , bo muszę wylot na miasto uskutecznić ....Noż kurka wodna ...nic nie robią , tylko piszą i piszą ....1 ( sł. jeden ) post na 30 minut !:szydera:

Oczami jestem z Tobą , ale duchem nadal z Morfeuszem :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No. Posprzątałam czyli pracę na ten tydzień skończyłam. :haha:

Gdyby nie internet i druty to bym chyba w wariatkowie wylądowała. Już przytyłam a jem skromnie, ale Marysieńka nigdzie nie chodzi tylko autkiem jeździ, więc ja też. To jak mam zrzucić oponkę ? No nie da się. :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

No. Posprzątałam czyli pracę na ten tydzień skończyłam. :haha:

Gdyby nie internet i druty to bym chyba w wariatkowie wylądowała. Już przytyłam a jem skromnie, ale Marysieńka nigdzie nie chodzi tylko autkiem jeździ, więc ja też. To jak mam zrzucić oponkę ? No nie da się. :szydera:

A ta oponka to jaki ma bieżnik? :haha:Może  jak w dobrym stanie, to na Allegro sprzedasz? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...