Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Maria Jolanta napisał:

@awe59 a co ta dziewczyna pierwszy raz pracuje że ma sobie rady nie dać ? :o

Zainwestuj i codziennie wysyłaj SMS z zapytaniem o zdrowie. :szydera:

Tak zrobię następnym razem.....codziennie będę pytać o zdrowie Pdp i o jej samopoczucie.....:szydera:

A koleżankę zmienniczke będę wspierać dobrym słowem :d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, dorobota napisał:

Może miała ciężkie dni i potrzebowała wsparcia . Bywa, że jednym słowem można kogoś " podnieść na duchu " . Tak bywa .

A co ja jestem Duchem Świętym i wiem kiedy Ona ma gorszy dzień ? Mogła zadzwonić....wtedy bym Ja wsparła dobrym słowem.....zresztą to doświadczona opiekunka a sztela bardzo spokojna.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Urlop zbliża się do końca, więc pora wrócić na forumowe łono :szydera:. Jest pięknie, choć z powodu upałów mniej intensywnie jak planowałam. Gości odwaliłam w pierwsze dwa tygodnie i od 15 intensywnie zajmuję się nicnierobieniem. Z małym wyjątkiem, kupiliśmy suszarkę i testujemy, ale to bardziej  zabawa niż praca. Doczekałam się prawdziwych urlopów, największe roboty w nowym domku zakończone, mąż ogarnia wszystko razem z oknami i przetworami sam. Fajnie jest, aż szkoda wyjeżdżać, ale to fajnie jest dzięki ojraskom, więc pracować trzeba. 30 kierunek De. Miłego dnia.

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, awe59 napisał:

Witajcie kochani,

SMS od mojej zmienniczki podniósł mi ciśnienie od rana. Ma pretensje, ze ani razu nie zainteresowałam się jak sie czuje Pdp i jak ona sobie radzi......

Ja na urlopie odcinam się od pracy, nie dzwonię i nie wykazuje nadmiernej troski.....już mi przeszło ale sie wkurzylam jak nietoperz. A poza tym wszyscy zdrowi.....:d

Miłego dnia !!!

Pracuję już prawie 5 lat i od około roku lotto mi co mówi, pisze i myśli potencjalna zmienniczka. Trafiam na normalne kobitki, ale zdarzają się egzemplarze, że książkę można pisać. Najważniejsze to się nie przejmować.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, aniao napisał:

Dzień dobry. Urlop zbliża się do końca, więc pora wrócić na forumowe łono :szydera:. Jest pięknie, choć z powodu upałów mniej intensywnie jak planowałam. Gości odwaliłam w pierwsze dwa tygodnie i od 15 intensywnie zajmuję się nicnierobieniem. Z małym wyjątkiem, kupiliśmy suszarkę i testujemy, ale to bardziej  zabawa niż praca. Doczekałam się prawdziwych urlopów, największe roboty w nowym domku zakończone, mąż ogarnia wszystko razem z oknami i przetworami sam. Fajnie jest, aż szkoda wyjeżdżać, ale to fajnie jest dzięki ojraskom, więc pracować trzeba. 30 kierunek De. Miłego dnia.

Aniu, ja też 30 kierunek de.....tak.....te ojraski kochane.....:szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, aniao napisał:

Pracuję już prawie 5 lat i od około roku lotto mi co mówi, pisze i myśli potencjalna zmienniczka. Trafiam na normalne kobitki, ale zdarzają się egzemplarze, że książkę można pisać. Najważniejsze to się nie przejmować.

Nie przejmuje się bzdetami....:d

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, awe59 napisał:

A co ja jestem Duchem Świętym i wiem kiedy Ona ma gorszy dzień ? Mogła zadzwonić....wtedy bym Ja wsparła dobrym słowem.....zresztą to doświadczona opiekunka a sztela bardzo spokojna.

Duchem Świętym to na pewno nie jesteś . To fakt .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, awe59 napisał:

Witajcie kochani,

SMS od mojej zmienniczki podniósł mi ciśnienie od rana. Ma pretensje, ze ani razu nie zainteresowałam się jak sie czuje Pdp i jak ona sobie radzi......

Ja na urlopie odcinam się od pracy, nie dzwonię i nie wykazuje nadmiernej troski.....już mi przeszło ale sie wkurzylam jak nietoperz. A poza tym wszyscy zdrowi.....:d

Miłego dnia !!!

Twoje podejście jest zdrowe....:dobrze: My mamy swoje życie...urlop jest tylko dla nas... Tak trzymaj...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe ....Tylko , dlaczego zmienniczka ma nie korzystać ze spokojności na urlopie ? ...Znam już trochę @awe59...i wiem , że ona nie zawraca doopy tej , którą zmieniła . Również ograniczam kontakty ze zmienniczką , kiedy na urlopie jestem ....chyba , że to coś bardzo pilnego np. w związku z wymianą ....Sama wiem jak to wyglądało , gdy na szteli zapitalałam a zmienniczka nie dawała mi spokoju , dopytywała , udzielała wskazówek ...jakbym jakąś obrzyganą sierotą była ...Czułam się nie wspierana , tylko k o n t r o l o w a n a ! ...Urlop rzecz święta a pretensje , że " nie interesujesz się PDP " ...niech se w buty schowa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, aniao napisał:

Pracuję już prawie 5 lat i od około roku lotto mi co mówi, pisze i myśli potencjalna zmienniczka. Trafiam na normalne kobitki, ale zdarzają się egzemplarze, że książkę można pisać. Najważniejsze to się nie przejmować.

A do której grupy się zaliczasz? jak sądzisz ? Jedno jest pewne, nie przejmować się , bo po co sobie głowę zawracać .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłego dnia i wesołego ćwierkania na forum . Ja jak zwykle mam zajęcie . Dzisiaj bardzo przyjemne ( tak myślę ), jedziemy na urodziny . Będzie:kawa: i :tort: i :całus: i :lody: a potem :wino::wino::wino: . Taki tu zwyczaj panuje . Jutro będę miała ból głowy i złe samopoczucie . Ale to tylko z rana .:szydera: .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, dorobota napisał:

A do której grupy się zaliczasz? jak sądzisz ? Jedno jest pewne, nie przejmować się , bo po co sobie głowę zawracać .

Mam nadzieję, że do tej "normalnej". W pracy pracuję, na urlopie odpoczywam. Daję namiary na siebie, ale tylko e mail z informacją, że odpowiem jak będę miała czas. Nie sprawdzam, nie kontroluję i z własnej inicjatywy dzwonię raz, że dojechałam szczęśliwie. A to jak mnie ktoś ocenia to mi lotto.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...