Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

.Pokusiło mnie dokończyć słowa @Mirelka1965...a te wydry jedne już swoje ....o dawaniu i chęciach ....A dawajta se ile wlezie ....bo głodnemu to chyba chleb na myśli :haha:....

P.S...Wstawiłam :haha:, bo jak z rozpędu nie wstawię jakiegoś cudaka to zaraz myślą , że się obraziłam albo co ...:haha:

A ja kocham wydry,zołzy ,harpie itp i itd ,z poczuciem humoru i ogromnym dystansem do siebie i inteligencją ponad przeciętną ,no sorry tak mi wyszło po obserwacji stanu umysłu wyborcy PiS :szydera:.... odstręcza mnie wręcz od lelijów, mimoz ,pitupitusiów  i ...zwyjaczajnie  pozytywnie poje....od tych ,którzy mają ewidentny problem z " łokciem" ....jak to Baśka 48 ( patrz jak się wydra odmładza, podłość ludzka nie ma granic :haha:) pozytywnie pojeb...ch.:oklaski: :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Dzikie miejsce. Nie umiem się odnaleźć. Nawet obiadów nie gotuję. Jedynie za kierowcę robię, raz w tygodniu sprzątanie, dwa razy kąpiel. I jedzenie pod nos mam podstawione. Dziwne....

to się ciesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Afryka napisał:

A ja kocham wydry,zołzy ,harpie itp i itd ,z poczuciem humoru i ogromnym dystansem do siebie i inteligencją ponad przeciętną ,no sorry tak mi wyszło po obserwacji stanu umysłu wyborcy PiS :szydera:.... odstręcza mnie wręcz od lelijów, mimoz ,pitupitusiów  i ...zwyjaczajnie  pozytywnie poje....od tych ,którzy mają ewidentny problem z " łokciem" ....jak to Baśka 48 ( patrz jak się wydra odmładza, podłość ludzka nie ma granic :haha:) pozytywnie pojeb...ch.:oklaski: :cmok:

Nie tylko Ty kochasz zołzy.....faceci też.....tak gdzieś słyszałam :d :szydera:

Kobieta musi mieć ten " pazur " :trele:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki mi galimatias z tej mojej wypowiedzi wyszedł ...nie pies nie wydra :haha:... żeby była jasność ...wyborca PiS to dla mnie ,zaznaczam ,dla mnie , stan umysłu i raczej inteligentny inaczej ...no tak mam i taka jestem ....wredna zołza....co nie oznacza,że nie toleruję takich osobników , aczkolwiek tolerancja pojemne słowo.:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Afryka napisał:

jak to Baśka 48 ( patrz jak się wydra odmładza, podłość ludzka nie ma granic :haha:) pozytywnie pojeb...ch.:oklaski: :cmok:

:szydera:Ja już zawsze będę miała 48 :oklaski:, nie dam sobie wmówić że jest inaczej :szydera:.

Poje......a też już będę do końca, nie da się zmienić charakteru :szydera:.

A tak w ogóle, życie jest piękne :hura:.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Afryka napisał:

Taki mi galimatias z tej mojej wypowiedzi wyszedł ...nie pies nie wydra :haha:... żeby była jasność ...wyborca PiS to dla mnie ,zaznaczam ,dla mnie , stan umysłu i raczej inteligentny inaczej ...no tak mam i taka jestem ....wredna zołza....co nie oznacza,że nie toleruję takich osobników , aczkolwiek tolerancja pojemne słowo.:d

Nie jesteś osamotniona w wywodach swych..żeby była jasność...jam ci tak samo poukładała swe myśli,  aczkolwiek odwagi cywilnej mi brak, by artykułować je na głos...:haha: I za głos gromki otrzymujesz pani....:zwyciezca: I jeszcze....:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Afryka napisał:

Taki mi galimatias z tej mojej wypowiedzi wyszedł ...nie pies nie wydra :haha:... żeby była jasność ...wyborca PiS to dla mnie ,zaznaczam ,dla mnie , stan umysłu i raczej inteligentny inaczej ...no tak mam i taka jestem ....wredna zołza....co nie oznacza,że nie toleruję takich osobników , aczkolwiek tolerancja pojemne słowo.:d

images?q=tbn:ANd9GcQ2zJR55eEGLb8DmCxbMpC

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Nie jesteś osamotniona w wywodach swych..żeby była jasność...jam ci tak samo poukładała swe myśli,  aczkolwiek odwagi cywilnej mi brak, by artykułować je na głos...:haha: I za głos gromki otrzymujesz pani....:zwyciezca: I jeszcze....:cmok:

:cmok:.....:love:...a czerwona,to chyba jestem z gorąca ... raczej nie z nieśmiałości :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Dzikie miejsce. Nie umiem się odnaleźć. Nawet obiadów nie gotuję. Jedynie za kierowcę robię, raz w tygodniu sprzątanie, dwa razy kąpiel. I jedzenie pod nos mam podstawione. Dziwne....

No co zrobisz, jak nic nie zrobisz....dziki kraj :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Dzikie miejsce. Nie umiem się odnaleźć. Nawet obiadów nie gotuję. Jedynie za kierowcę robię, raz w tygodniu sprzątanie, dwa razy kąpiel. I jedzenie pod nos mam podstawione. Dziwne....

jedzenie pod nos mam podstawione - to rozumiem

Jedynie za kierowcę robię - to też rozumiem

Dzikie miejsce. Nie umiem się odnaleźć - tak bywa,rozumiem

raz w tygodniu sprzątanie, dwa razy kąpiel.- to juz jakoś "mgliście" brzmi

Czyli co ? Raz w tyg.cię sprzątają a dwa razy kąpią ? :haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...