Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Afryka napisał:

Ja !? Czarny humor!? ...:haha:no może trochę wisielczy , ta pernamentna duchota mnie w głowie mota :szydera:...a Czarnobyl , dlatego,że wczoraj w necie widziałam foty borowików spod Czarnobyla , wielkości ...wiaderka .:szydera:...a ja na dodatek jestem grzybiara pierwszej wody,z dziada , pradziada .:d...a tu w moich lasach ...suszarnia i piekło i szatany ( i to nie są trujące grzyby ) :smutek:

nie bojaj deszcz juz  przyszłym tygodniu jest zamówiony i grzyby będą:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Mogę już dzisiaj powiedzieć, że zamknięcie stelli przesunęło się w czasie....i oby nie za mojej bytności nastąpiło...:tak2: A wiele znaków wskazywało, że to już...:tak2: Świętuję zatem....nowy dzień i nowy tydzień...:oklaski:

Tylko się cieszyć:oklaski::love:. Agent  od zadań specjalnych może  wypić szampana z przyjaciółmi po fachu:oklaski:. Tak trzymać:tak2::cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Afryka napisał:

A i jeszcze jedna tragiczna wiadomość ... grzybów to w tym roku nie będzie ... chyba,że wycieczkę w okolice Czarnobyla się uskuteczni.:d

A czemuj akurat tak daleczko? :haha: Champignionsòw rodzimych, europejskich w sklepach dostatek...a i prawdziwki z Kanady się znajdą...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Receptę afrykanska doktorka niech lepiej mi wypisze na bezmyślność Angehörigen...:haha:

Utrzyj korzeń arcydzięgla ,dodaj trochę pajęczyn że wschodniej ściany , dwa pazury od harpii przedniej ,mieszaj ruchami kolistymi,acz zdecydowanymi ,podawaj przed świtem b,zanim pierwszy kur zapieje...jaka afrykańska szamanka,taka recepta :szydera:....a zaklęcie jeszcze.... wszystkie urwy i epitety jakie znasz ,a słownik ci u nas bogaty ...niechaj narodowie wżdy ....itd.:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

Utrzyj korzeń arcydzięgla ,dodaj trochę pajęczyn że wschodniej ściany , dwa pazury od harpii przedniej ,mieszaj ruchami kolistymi,acz zdecydowanymi ,podawaj przed świtem b,zanim pierwszy kur zapieje...jaka afrykańska szamanka,taka recepta :szydera:....a zaklęcie jeszcze.... wszystkie urwy i epitety jakie znasz ,a słownik ci u nas bogaty ...niechaj narodowie wżdy ....itd.:szydera:

moze lepiej nie bo kto wie jak to podziała:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LACH napisał:

A @Mirelka1965  :zwyciezca::zwyciezca::zwyciezca:

Za dedukcję!!!:szydera::szydera::szydera:

Mało to ona kryminalow się naogląda ?  Z porucznikiem Colombo Ona dzień zaczyna, codziennie kawę z nim  pije. Za to Kojak jej buty codziennie  czyści:tak2:. Znają ją na calym świecie. Nawet Kiler wykonuje dla niej czarną robotę :d

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LACH napisał:

A @Mirelka1965  :zwyciezca::zwyciezca::zwyciezca:

Za dedukcję!!!:szydera::szydera::szydera:

Mało to ona kryminalow się naogląda ?  Z porucznikiem Colombo Ona dzień zaczyna, codziennie kawę z nim  pije. Za to Kojak jej buty codziennie  czyści:tak2:. Znają ją na calym świecie. Nawet Kiler wykonuje dla niej czarną robotę :d

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Afryka napisał:

Ja !? Czarny humor!? ...:haha:no może trochę wisielczy , ta pernamentna duchota mnie w głowie mota :szydera:...a Czarnobyl , dlatego,że wczoraj w necie widziałam foty borowików spod Czarnobyla , wielkości ...wiaderka .:szydera:...a ja na dodatek jestem grzybiara pierwszej wody,z dziada , pradziada .:d...a tu w moich lasach ...suszarnia i piekło i szatany ( i to nie są trujące grzyby ) :smutek:

To ja grzybiara drugiej wody....zza Wisły...po babce i prababce...:szydera: Czekam na pełnię...i nie na wilkołaki polować będę, a na wysyp pilzów w lasach tubylczych....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Afryka napisał:

Utrzyj korzeń arcydzięgla ,dodaj trochę pajęczyn że wschodniej ściany , dwa pazury od harpii przedniej ,mieszaj ruchami kolistymi,acz zdecydowanymi ,podawaj przed świtem b,zanim pierwszy kur zapieje...jaka afrykańska szamanka,taka recepta :szydera:....a zaklęcie jeszcze.... wszystkie urwy i epitety jakie znasz ,a słownik ci u nas bogaty ...niechaj narodowie wżdy ....itd.:szydera:

Te ostatnie stosuję nader często...język nasz bogaty....jest w czym wybierać...:szydera: Te pierwsze porady nastręczą problemów...arcydzięgla tu nie uświadczysz....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Heidi napisał:

Mało to ona kryminalow się naogląda ?  Z porucznikiem Colombo Ona dzień zaczyna, codziennie kawę z nim  pije. Za to Kojak jej buty codziennie  czyści:tak2:. Znają ją na calym świecie. Nawet Kiler wykonuje dla niej czarną robotę :d

 

Już przestań....zrozumieliśmy za pierwszym razem...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...