Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hurra:oklaski::oklaski::oklaski:

Wiedzialam, ze zly policjant wcale nie jest taki zly, tylko udaje.

Zalapal, o co mi chodzi i jest czlowiekiem czynu, konkretnym, wiec zalatwione. Ergoterapeutka juz ma umowiony termin, przyjedzie do domu, a ja mam duzy problem z glowy, bo nie musze pdp ciagnac do auta, potem do Praxis, potem do nagrzanego auta i jeszcze w korkach stac. I jeszcze ciagle terminy przekladac.

Ja zwykly dupomyjec jestem i dobrze mi z tym:d

Terapeutka  zadzwonila, zeby mi podac termin, a nie odwrotnie:haha:

Alutka sie zaniepokoila, wiec oddzwonilam do pani jeszcze raz i pieknie wszystko jej wytlumaczyla. 

Teraz powtarza, ze przeciez tak musi byc, bo ona ze szpitala dopiero wrocila , jest goraco, nie

moze jezdzic:haha: 

Jeszcze tu wszystko poustawiam jak ma byc:szydera:

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no witam popoludniowo

tu temperatura znosna chociaz na slonku wylezalam cale 30 minut...mialam wrazenie ze sie roztopie...na plazy nad morzem to wiaterek a tu nic kompletnie...no ale zaaplikowalam sobie witaminke D i poki starczy...poczytalam was troche mnostow atkow wiec w polowie sie...pogubilam.....roweru dzisiaj niet...trza odczekac poki co....

milego popoludnia

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Afryka napisał:

Czyli dobrze pisała Basiunia ... ciasto na gwałt :szydera:...to niech tego szampana ten forumowiczów doniesie ....przyda się do tego gwałtu rety.:szydera:

Na gwałt to było Marcie potrzebne :szydera:.

A ja skorzystałam przy okazji :hura:,kolega też, chyba. .....:szydera:

Jak się nie odezwie wieczorem to wiem kogo pozwać :haha:.

Edytowane przez Barbara48
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde mój Gerhard dostał fazy dzisiaj, godzinę walczyłem z nim

Kazał się przetransportować do WC a po wszystkim do koja niet

Ubzdurał sobie że pójdzie do knajpy,podjechał na wózeczku do szafy ubrał się w koszule i krawat

Jak tak to go boli ręka atu wszystko sam zrobił nawet guziki przy koszuli pozapinał.

Podjechał pod schody i gdyby mnie nie było to zjechał by po schodach wózkiem na 1 piętro.

Prawdopodobnie ze skutkiem dla niego nie za ciekawym.

Wydaje mu się ze wszystko może nawet chodzić.

Godzinę mu wybijałem knajpę z głowy, teraz strajkuje w łóżku, odmówił jedzenia.

Dieta mu nie zaszkodzi waży ok.100kg

Powiedziałem że jeśli nie ma jedzenia to i truskaweczek za karę niet, teraz ma focha jak z tond do Berlina.

I niech ma , ja ma spokój:d

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@geronimo, może chociaż dobrze płacą ?

Nie wiem jak dla innych ale dla mnie najważniejsza jest dobra atmosfera i brak sytuacji stresujących ( oczywiście poza wyjątkami ). Mogę się napracować bo przynajmniej mam satysfakcję z pracy ale wieję od miejsc gdzie atmosfera mi nie odpowiada. Ja w sumie niespecjalnie wrażliwa jestem ale kupę lat przepracowałam w wiecznym stresie i powiedziałam że nigdy więcej !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, geronimo napisał:

Kurde mój Gerhard dostał fazy dzisiaj, godzinę walczyłem z nim

Kazał się przetransportować do WC a po wszystkim do koja niet

Ubzdurał sobie że pójdzie do knajpy,podjechał na wózeczku do szafy ubrał się w koszule i krawat

Jak tak to go boli ręka atu wszystko sam zrobił nawet guziki przy koszuli pozapinał.

Podjechał pod schody i gdyby mnie nie było to zjechał by po schodach wózkiem na 1 piętro.

Prawdopodobnie ze skutkiem dla niego nie za ciekawym.

Wydaje mu się ze wszystko może nawet chodzić.

Godzinę mu wybijałem knajpę z głowy, teraz strajkuje w łóżku, odmówił jedzenia.

Dieta mu nie zaszkodzi waży ok.100kg

Powiedziałem że jeśli nie ma jedzenia to i truskaweczek za karę niet, teraz ma focha jak z tond do Berlina.

I niech ma , ja ma spokój:d

Gero podejrzewam ze to pogoda tak na niego wpłynęła. Jak pisales od wielu dni jest upał. 

U mnie jest taka duchota ze nie ma czym oddychać.

Chyba znowu pójdę pod szlauch. 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Barbara48 napisał:

Gero podejrzewam ze to pogoda tak na niego wpłynęła. Jak pisales od wielu dni jest upał. 

U mnie jest taka duchota ze nie ma czym oddychać.

Chyba znowu pójdę pod szlauch. 

 

No teraz mam 35 w cieniu a do tego sauna, i groma wiaterku nawet nad jeziorem:(

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, geronimo napisał:

No teraz mam 35 w cieniu a do tego sauna, i groma wiaterku nawet nad jeziorem:(

W małych pomieszczeniach pomaga rozstawienie naczyń z zimną wodą a jak się da to z kostkami lodu. Trochę schładza powietrze.

Woda się ogrzewa ale ciepło ciągnie z powietrza więc w efekcie troszkę je schładza.

 

 

Edytowane przez Maria Jolanta
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, hawana napisał:

Zamiaruje sie przestawic na szkla progresywne, ale ciagle mam za krotkie przerwy miedzy turnusami na wizyte u okulisty i przyuczenie.

Mnie przysłali do Niemiec. Bo też nie mogłam się wyrobić z czasem. 

U niemieckiego optyka przygięli mi oprawki.

Było co łaska do świnki 2 euraki . Nareszcie nie muszę pamiętać o zmianie okularów. :d

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po południu grzmiało ale nie uraczyłam kropli deszczu >:( Teraz znowu grzmi i po za ciągłym bólem głowy nadal nic >:( Ta duchota mnie wykończy . Przez kolejne dni będzie tak samo :przekleństwa: W poniedziałek mam jechać z Anielicą do dentysty i zamówię chyba taksówkę , bo nie uśmiecha mi się ta wycieczka w upał >:( W sobotę mam wolne i nadal po sklepach nie pobiegam , bo będzie skwarno :smutek: Do d... to wszystko :(

To se pomarudziłam :$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...