Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, violka napisał:

Twoja poranna elokwencja jest równie porażająca jak moja :haha:

Tiaaa...obadwa takie bardzo elokwentne ...Piękne słownictwo faktycznie poraża ...pysiole rozgadane jak nakręcone jakieś ....Normalnie ciężko w słowo wejść ...gaduły cholerne :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek Milusińscy :d

Tydzień urlopu zleciał jak z bicza trzasł ,kruca bomba mało casu na wszystko ,a telefony dzwonią jak opętane .... jeszcze nie wszystkie wizyty " robocze" tzw. obowiązkowe nie zaliczone .Jak dzisiaj nie pójdę ,to ponad czterdziestoletnia przyjaźń pójdzie się.... teges .:haha:.Ale najpierw muszę przygotować rodzinny obiadek ,na który to czeka córka ma ,z dziecięciem swym...tak na marginesie ,to jeszcze śpią w pokoju obok.Wnuczek się wprosił na kąpiel w wannie ,do babci , oni posiadają tylko prysznic ,a ten skubaniutki kocha się pomarszczyć.:haha:.

Przeczytałam zaległości ...ale tylko po łebkach ...no ni ma casu .:haha:

Pięknej niedzieli Wygnańcy losu.:całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Afryka napisał:

Wnuczek się wprosił na kąpiel w wannie ,do babci , oni posiadają tylko prysznic ,a ten skubaniutki kocha się pomarszczyć.:haha:.

 

Ja już matka dzieciom byłam a jak szłan odwiedzić Mamę to wskakiwałam do wanny się pomoczyć. :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ja już matka dzieciom byłam a jak szłan odwiedzić Mamę to wskakiwałam do wanny się pomoczyć. :szydera:

Będziecie się śmiać , ale co mi tam ...We wrześniu moja ukochana wanna przegra walkę bytu na rzecz kabiny z brodzikiem i ....już serce mi pęka . Jednak muszę ją wywalić , bo łazienka malutka ...to raz ..a dwa ...za dużo połamańców spotkałam na swej drodze , którzy biodra i inne piszczele połamali podczas wychodzenia z wanny ...Liczę się z tym , że nie młodnieję i....zanim mnie znajdą , żeby w gipsy włożyć ....nie będzie już co wkładać ...pozbierają do kupy i wywiozą na miejsce wiecznego spoczynku ......Pod te strone lepszy jednak brodzik i antypoślizgowe maty :szydera:

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie śmieję. Mam wannę a na niej duże drzwi by można było brać prysznic. I od kilku lat z wanny korzystają tylko wnuki a ja biorę prysznic. Niewygodnie jest stać w wannie.

Kiedyś pewnie zrobię remont łazienki to będzie tylko brodzik i prysznic !

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :cmok:

Nocne atrakcje.....? Ja nie miałam żadnych.....siatka w oknie w całości, telefon milczał, sama....samiutenka w domu nie licząc zwierzaków....żaden szerszeń czy inny truteń nie nawiedził mnie nocą.....no i jak żyć.....? :szydera:

Pięknej niedzieli życzę Wam kochani :oklaski:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Będziecie się śmiać , ale co mi tam ...We wrześniu moja ukochana wanna przegra walkę bytu na rzecz kabiny z brodzikiem i ....już serce mi pęka . Jednak muszę ją wywalić , bo łazienka malutka ...to raz ..a dwa ...za dużo połamańców spotkałam na swej drodze , którzy biodra i inne piszczele połamali podczas wychodzenia z wanny ...Liczę się z tym , że nie młodnieję i....zanim mnie znajdą , żeby w gipsy włożyć ....nie będzie już co wkładać ...pozbierają do kupy i wywiozą na miejsce wiecznego spoczynku ......Pod te strone lepszy jednak brodzik i antypoślizgowe maty :szydera:

Krzesełko składane sobie zamontuj w tej kabinie.....jak się zestarzejesz to będzie jak znalazł.....:d

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ...przede wszystkim chodzi o wyłażenie z wanny ...Jeszcze nie jest ciężko ...jeszcze nogę na umywalkę zarzucam w razie potrzeby ...ale ...pozostaje to " ale " ....Lubię się pławić ...w solach , czy jakichś pianach ....będzie mi tego brakowało ...jak w poprzednim mieszkaniu . Dam radę ...tam pogodziłam się z wywaleniem wanny to i tutaj też ...chyba .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Coś Ty się tak dossał do tego mojego regionu ...W skojarzeniach Zd.Wola ...tutaj Zd.Wola ?...Napisz , że mieście tym ...mieście webrów , czyli tkaczy urodził się Maksymilian Kolbe ...a nie tylko peerelowskie piwo lansujesz ...Suszy Cię dzisiaj ...czy jaki ch..rabol ?:szydera:

Dossał, to najbardziej odpowiednie słowo. Piweczko ze Zduńskiej polecę każdemu! Jest ono po to aby się nim dobrze napić(nasycić). Dosmakowane jak kiedyś browarek z druciaka. Schłodzone wchodzi doskonale powodując wir w nerkach i szmerek w rozradowanej kiepele. I z centralnej Polski!!! Po tuzinie nazajutrz głowa nie boli. Taki region:szydera:. Teraz wiem dlaczego jesteś Łaskawa:hura:. I poznałem nowe słowo: Webrów. W miejscowym browarze tradycyjnie i nie koncernowo uwebrowali wyśmienity, bursztynowy trunek. Pozdrawiam Cię milutko.:zdrówko:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Teresadd napisał:

Dzień dobry. Całe wieki ludzie wannowali się ,a teraz koniecznie prysznice muszą być.Głosuję na wannę ,mimo że mam prysznic ,ale bez brodzika.

Miłego dnia życzę wam kochani.

Tereniu ...ludzie miewają domy a w nich duże łazienki i miewają mieszkania ....z małymi łazienkami . Kiedyś ...to było kiedyś ....wanna ..kibelek ...maleńka umywalka i w rogu " Frania " ...u mnie był "Światowit " ( z " t " na końcu ) i wszystko ....Teraz mamy inne potrzeby ...jakieś szafki ...półki ...większe umywalki z szafkami .....i wszystko zapełnione kosmetykami ...środkami jakimiś tam .....Kiedyś : mydło ..szampon ...krem " Nivea " ....kubki do mycia zębów i .....jak jedno " wychodziło " kupowało się następne ...Dziś zapas MUSI być ....no tak mam i nawet nie mam najmniejszego zamiaru tego zmieniać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Będziecie się śmiać , ale co mi tam ...We wrześniu moja ukochana wanna przegra walkę bytu na rzecz kabiny z brodzikiem i ....już serce mi pęka . Jednak muszę ją wywalić , bo łazienka malutka ...to raz ..a dwa ...za dużo połamańców spotkałam na swej drodze , którzy biodra i inne piszczele połamali podczas wychodzenia z wanny ...Liczę się z tym , że nie młodnieję i....zanim mnie znajdą , żeby w gipsy włożyć ....nie będzie już co wkładać ...pozbierają do kupy i wywiozą na miejsce wiecznego spoczynku ......Pod te strone lepszy jednak brodzik i antypoślizgowe maty :szydera:

 

11 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ja się nie śmieję. Mam wannę a na niej duże drzwi by można było brać prysznic. I od kilku lat z wanny korzystają tylko wnuki a ja biorę prysznic. Niewygodnie jest stać w wannie.

Kiedyś pewnie zrobię remont łazienki to będzie tylko brodzik i prysznic !

Windę sobie kupcie do wanny :haha: Wyrzucanie wanny to barbarzyństwo . Jak nie można się rozluznić po dobrym barabara :haha:to tylko relaks w ukochanej wannie ,   pełnej pachnącej pianki , może życie uratować :d No chyba , że liczycie na dożywotni dostęp do ..... patrz na pierwszy człon trzeciego zdania :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

 

Windę sobie kupcie do wanny :haha: Wyrzucanie wanny to barbarzyństwo . Jak nie można się rozluznić po dobrym barabara :haha:to tylko relaks w ukochanej wannie ,   pełnej pachnącej pianki , może życie uratować :d No chyba , że liczycie na dożywotni dostęp do ..... patrz na pierwszy człon trzeciego zdania :szydera:

Latka lecą ....marzenia pozostają ....tylko . Brak brania ....relaks i tylko relaks ...a myć się trzeba . Choćby w miednicy ...albo innej misce :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...