Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

21847987_dziedobryniedziela.jpg.eea948506c4081cdd87f985c79abf0cd.jpg ....:haha: Chociaż.....po dłuższym namyśle doszłam do wniosku, że jedna mniej....:oklaski:  A teraz....mamy czas na siorbanie....:oklaski: Mamy czas na klepanie....:oklaski: Mamy czas na leniuchowanie...:oklaski: Dzisiaj kawusia od samego Prezydenta Tatarstanu...:haha: Musi lepsza jest...tym bardziej, że skoro facet ją przygotował, to niezaprzeczalnie rozkosz się rozpłynie...na podniebieniu.....:szydera: Zatem.....witajcie o poranku kochani.... :oklaski: Niech ten dzionek upłynie nam spokojnie, leniwie i dostojnie...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Radek50 napisał:

ale miałem sen O.o

59192652_pobrane(4).jpeg.6149addd64b93a5c8a34d2bed16113c4.jpeg

coś za dużo czytam...chyba...:gazeta: ... o relacjach z zamku:haha:

 

 

O ja pierdziu....jako żywo...zamek...na mapie opiekunów podejrzałeś, czy przez satelitę? :szydera: Tylko ten środek transportu....:haha: Miał być nasz wspólny, autobus...:haha: No.....aż takich poświęceń nikt nie wymaga...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Mirelka1965 napisał:

O ja pierdziu....jako żywo...zamek...na mapie opiekunów podejrzałeś, czy przez satelitę? :szydera: Tylko ten środek transportu....:haha: Miał być nasz wspólny, autobus...:haha: No.....aż takich poświęceń nikt nie wymaga...:szydera:

zanim dojdziemy, to akurat autobus nadjedzie :haha:ale nie pomyślałem o kofrach:$ ale ... niśt cu tragiś ... jak mawia nasza koleżanka:dobrze:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Radek50 napisał:

zanim dojdziemy, to akurat autobus nadjedzie :haha:ale nie pomyślałem o kofrach:$ ale ... niśt cu tragiś ... jak mawia nasza koleżanka:dobrze:

Kofry nadane zostały szybciej....:haha: Idziemy, tfu....no nieś dalej tę Śpiącą Królewnę....:haha: I masz rację....niś cu tragiś...ale pewnie ciężko....:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...