Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Basiaim napisał:

Tak...tak...już wiele razy poruszałyśmy temat pracy "na czarno" i wynagrodzeń.

Jestem bardzo na bieżąco, bo dzwonią do mnie też prywatnie z ofertami pracy. powiem krótko- śmiech na sali. Najwyższa stawka, jaką usłyszałam, to 350€/tydzień, z tym że roboty tam w c***

****************************************************************************

A teraz z innej beczki.

Pisałam, jaka tu rodzina podopiecznego jest . Tak normalni ludzie, że aż szok.

Jutro przyjeżdża zmienniczka, która już tu raz była.

Zagadnęła mnie najstarsza córka pdp, żebym porozmawiała z nią na temat wychodnego- nie mam tu normalnej codziennej pauzy, tylko jeden dzień w tygodniu+rekompensata.

Chodzi o to, że być może zmienniczce taki układ nie odpowiada, może woli częściej a krócej, oni postarają się jakoś to zorganizować, by była zadowolona, bo zauważyli, że ona nie wychodzi, albo na krótko i mimo, że oni są przy ojcu, to ona też. Próbowali z nią porozmawiać, ale chyba nie do końca zrozumiała.Czy mogę to z nią obgadać, bo obawiają się, że może jej to nie pasuje.....

 

:cześć2:rzadko tutaj zdarzają się rodziny,które widzą więcej niż czubek własnego nosa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Joy napisał:

:cześć2:rzadko tutaj zdarzają się rodziny,które widzą więcej niż czubek własnego nosa.

Naprawdę, rodzina tu jest fantastyczna.

Dodam tylko, że sami od siebie zadzwonili do agencji o podwyżkę dla mnie, jak dziadek mi nocki zarywać.

Po drugiej nocy już był telefon do koordynatora.

Kurde, chociażby ze względu na nich bym tu wracała, bo są bardzo pomocni i mimo, ze mieszkają po sąsiedzku nie wtrącają się do niczego, no ale mam też inne priorytety ...

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, violka napisał:

@Teresadd masz do mnie 10 min tramwajem :oklaski:Jak znajdę opiekunkę do babci , to mogę Cię odwiedzić :oklaski:a Ty możesz wpaść do mnie o każdej porze dnia i nocy :oklaski:

Czyli....za zeswatanie należy mi się od @violka i @Teresadd wódeczka.....:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, violka napisał:

Jak szukałam w wykopaliskach forumowych przywitania @Mirelka1965 ( swoją drogą  nie sądziłam , że tak ładnie to zrobiła :d ) to dowiedziałam się , że Ty pierwsza ją powitałaś . Oj bidulo , nie wiedziałaś co czynisz :szydera:

Ja ?????

Jak to skasować ? :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ja ?????

Jak to skasować ? :szydera:

Spokojnie, da się:szydera:, tylko ze św. Modestym pogadaj. On ma jej już dość :szydera: jak my wszyscy:szydera:

A swoją drogą, tak po prawdzie powiem Wam na :szept: dzień bez niej , to dzień stracony :papieros:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

Spokojnie, da się:szydera:, tylko ze św. Modestym pogadaj. On ma jej już dość :szydera: jak my wszyscy:szydera:

A swoją drogą, tak po prawdzie powiem Wam na :szept: dzień bez niej , to dzień stracony :papieros:

O ja pierdziu....:szydera: Nie dziwię się....rzadko klauni tu bywają....a na bezrybiu i rak ryba...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Czyli....za zeswatanie należy mi się od @violka i @Teresadd wódeczka.....:oklaski:

Musimy się zlokalizować.Bo chyba mnie lokalizator w bambuko zrobił.Czekam ,co Violka mi odpisze.Wódeczkę zawsze można wypić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Barbara48 napisał:

Boszsze, jak mi się dzisiaj nic nie chce robić. ....

Od 15 siedzę na doopie i albo gram w Piłki albo gadam przez telefon. 

Wczesniej 2 godziny leżałam w wyrku. 

Chyba zmęczenie urlopowe wychodzi :haha:.

Odpoczywaj Basiu,bo w domu nie da rady.I nie przemęczaj się.:donos:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Barbara48 napisał:

Boszsze, jak mi się dzisiaj nic nie chce robić. ....

Od 15 siedzę na doopie i albo gram w Piłki albo gadam przez telefon. 

Wczesniej 2 godziny leżałam w wyrku. 

Chyba zmęczenie urlopowe wychodzi :haha:.

A gdzie tam.....:haha: To zmiana klimatu....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

Ciekawoska:

Piranie to takie amazońskie dresy – agresywne stają się dopiero w sporej grupie swych ziomeczków. Ich zaciekłość jest też napędzana przez apetyt .

Ależ powyższy wpis pasuje mi do  dresiarek opiekunek :haha:

Nie kumam....ten wywód jest dla mnie zbyt skomplikowany...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...