Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jesssooo :( zostawić Was na kilka godzin to tyle naprodukujecie,że się człowiek nie doczyta :( .

Normalnie dyplomowane gaduły :haha:Ale się pochwalę,ja też się dzisiaj namieliłam językiem,aż miło :) I jeszcze po 18 lecę dokończyć gadulca.Na kolację już zrobiłam sałatkę makaronową,czeka w lodówce a ja mam luzik czyli wychodne:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, dorobota napisał:

Chciałam pochwalić się swoimi komodami . Ale niestety ........ jestem niereformowalna . Nie potrafię wstawić     - nic, nic, nic . Nic nie wychodzi. Usłyszycie strzał, to ja korkiem z butelki szampana odebrałam sobie resztę nadziei .

Ja nawet nie próbuje :$ a nadzieja umiera ostatnia to próbuj dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, dorobota napisał:

Chciałam pochwalić się swoimi komodami . Ale niestety ........ jestem niereformowalna . Nie potrafię wstawić     - nic, nic, nic . Nic nie wychodzi. Usłyszycie strzał, to ja korkiem z butelki szampana odebrałam sobie resztę nadziei .

masz zdjęcie na pulpicie? Jeśli tak, to najedź kursorem na zdjęcie i prawym przyciskiem myszy wybierz kopiuj ( lub Shift i Ctrl jednocześnie) , potem  w miejscu planowanego umieszczenia prawym przyciskiem myszy wybierz wklej. Powodzenia @violka , to najlepszy nauczyciel, pukaj do niej :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy popołudniową porę

Nareszcie przebrnąłem przez to co naklepałyście

Muszę się Wam pochwalić troszkę

Szedłem po zielone do zupki, a że przechodzę obok tutejszej fotografki/akurat była przed geszeftem, powiedziałem grzecznie dzień dobry jak przystało na grzecznego chłopca.Ona mnie za rękę złapała i wciągnęła do środka/

Z pod lady wyciągneła pudełko średnich rozmiarów i wręczyła mnie z uśmiechem mówiąc, to dla ciebie.

Głupio mnie było zaglądać przy niej do pudła więc w ciemno podziękowałem i z pakunkiem wróciłem się na sztele.

Zaglądam do pudła a tam komplecik, aparat fotograficzny na film i do niego 3 obiektywy lampa, błyskowa, statyw podróżny i mnóstwo akcesoriów.

Kurde niespodzianka mnie spotkał:da

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, geronimo napisał:

No i mamy popołudniową porę

Nareszcie przebrnąłem przez to co naklepałyście

Muszę się Wam pochwalić troszkę

Szedłem po zielone do zupki, a że przechodzę obok tutejszej fotografki/akurat była przed geszeftem, powiedziałem grzecznie dzień dobry jak przystało na grzecznego chłopca.Ona mnie za rękę złapała i wciągnęła do środka/

Z pod lady wyciągneła pudełko średnich rozmiarów i wręczyła mnie z uśmiechem mówiąc, to dla ciebie.

Głupio mnie było zaglądać przy niej do pudła więc w ciemno podziękowałem i z pakunkiem wróciłem się na sztele.

Zaglądam do pudła a tam komplecik, aparat fotograficzny na film i do niego 3 obiektywy lampa, błyskowa, statyw podróżny i mnóstwo akcesoriów.

Kurde niespodzianka mnie spotkał:da

Jak nic , to jakaś niecicha wielbicielka :haha:

Cieszę się razem z Tobą :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, dorobota napisał:

Chciałam pochwalić się swoimi komodami . Ale niestety ........ jestem niereformowalna . Nie potrafię wstawić     - nic, nic, nic . Nic nie wychodzi. Usłyszycie strzał, to ja korkiem z butelki szampana odebrałam sobie resztę nadziei .

Jak nie potrafiłam wstawić zdjęcia , to wysyłam przez Whatsapp do @Mirelka1965 :haha:i ona wyręczała mnie z tej bardzo skomplikowanej czynności :oklaski::oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...