Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, lucyna.beata napisał:

ale te klimaty zatarly sie niestety...435555928_z14323821QNa-dachu--malucha--przewozilismy-nasze-bagaze--tor.jpg.6fff318e51866794169853888ef8711c.jpg

@lucyna.beata:d prawie tak wygladal moj pierwszy wyjazd do Jugoslawii w 1980 roku.

Na dachu bylo wszystko dla 4 osob!!!

na 2 tygodnie.

Namioty, jedzenie, no wszystko.

Zadnej k limy ani GPS.

W kieszeni 5 $ i musialo wystarczyc.

Nie wiem,czy dzis odwazylabym sie tak podrozowac, w dodatku po gorach i bezdrozach w Jugoslawii.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 10 dni będę na polskiej imprezie urodzinowej :oklaski: Teraz przez ostatnia godzinę wysłuchiwałam jakie będzie menu O.o Słuchając , tak się uśliniłam , że nawet żelki mi nie pomogły . :haha: Mięcha , mięcha potrzebuje na gwałt :sos: i proszę nie mylić mięsa z mięskiem :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

Za 10 dni będę na polskiej imprezie urodzinowej :oklaski: Teraz przez ostatnia godzinę wysłuchiwałam jakie będzie menu O.o Słuchając , tak się uśliniłam , że nawet żelki mi nie pomogły . :haha: Mięcha , mięcha potrzebuje na gwałt :sos: i proszę nie mylić mięsa z mięskiem :szydera:

Ty padlinożerco...:haha: Ale imprezki polskiej to zazdraszczam...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Na wegetarian trafiłaś ? :haha:

A właśnie , że nie :oklaski: będą mięcha różnej maści z przeróżnymi sosikami i dziwacznymi sałatkami :oklaski:Ale ten opis był tak wyrazisty , ze aż czułam zapach pieczeni i mało nie zadławiłam się śliną :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

A właśnie , że nie :oklaski: będą mięcha różnej maści z przeróżnymi sosikami i dziwacznymi sałatkami :oklaski:Ale ten opis był tak wyrazisty , ze aż czułam zapach pieczeni i mało nie zadławiłam się śliną :szydera:

Skrót myślowy. Za mięsem ślinka leci = pracujesz u wegetarian.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, violka napisał:

A leć sobie , leć . Kasiorka tez potrzebuje pofruwać :haha:

Muszę pilnować kasy bo inaczej będę w domu spała na podłodze a ciuchy będą w pudełkach. :haha:

Nie to żeby teraz nie były bo ostatnio oddałam komody i została mi tylko szafa. Malutka. :smutek:Teraz nie mam wyjścia i muszę kupić nowe meble. :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Muszę pilnować kasy bo inaczej będę w domu spała na podłodze a ciuchy będą w pudełkach. :haha:

Nie to żeby teraz nie były bo ostatnio oddałam komody i została mi tylko szafa. Malutka. :smutek:Teraz nie mam wyjścia i muszę kupić nowe meble. :haha:

Moja kuzynka kupiła sobie składany regał w Ikei na który zawiesiła zasłonkę , żeby nie było widać co tam jest :haha: I tak przez rok cały patrzyła na nietuzinkową aranżacje aż nie uzbierała na wymarzone meble :szydera:

Regał zdobi teraz piwnicę :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Moja kuzynka kupiła sobie składany regał w Ikei na który zawiesiła zasłonkę , żeby nie było widać co tam jest :haha: I tak przez rok cały patrzyła na nietuzinkową aranżacje aż nie uzbierała na wymarzone meble :szydera:

Regał zdobi teraz piwnicę :d

Lubię meble z Ikea,,sama sobie raz skompletowałam super mebelki i stoją ,,do piwnicy nie pójdą,,ale w piwnicy tez Ikea stoi ,,regały,,,zgadza się,,:hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Zwłaszcza jak układasz na niej ciuchy :haha:

sweterki mają kolorki,,bluzeczki , oj tam!  trochę urozmaicenia i innego spojrzenia tylko,,jeszcze kapelusik bym tam zawiesiła i jak w sklepie ,,wypisz -wymaluj,,gdzies tam szaliczek przewiesiła ,,parasolek postawiła,,z regała by powstał śliczny eksponat,,światełko jakieś,,a nie zasłonki,,:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...