Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Barbara48 napisał:

Właśnie, PRAWIE. ....

A ja czuję się jak u siebie, moje przyjacióki zawsze mogą do mnie przyjechać, spać u mnie. 

Zmienniczkom,  córka Pdp zrobila osobny pokój, abym zachowala swoją prywatność.

Zreszta, widziałam jak się mną opiekowały kiedy zachorowałam, czy miałam problem z chorobą w rodzinie. 

 

 

nie zazdroszcze...mialam podobnie wiec wiem o czym piszesz...to jest komfort dla ciebie ktorego nie mozna opisac..i ciesze sie

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Barbara48 napisał:

Właśnie, PRAWIE. ....

A ja czuję się jak u siebie, moje przyjacióki zawsze mogą do mnie przyjechać, spać u mnie. 

Zmienniczkom,  córka Pdp zrobila osobny pokój, abym zachowala swoją prywatność.

Zreszta, widziałam jak się mną opiekowały kiedy zachorowałam, czy miałam problem z chorobą w rodzinie. 

 

 

Hm to chyba znają się trochę na ludziach te Niemce ?;):oklaski::haha:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lucyna.beata jesteś najrozsądniejszą osobą nie tylko na tym forum ale jaką mi było w życiu dane poznać w tym przypadku poczytać .Wszystkie gwiazdy forumnowe przy Tobie bledną  łącznie ze mną :smutek:Twojej mądrości i rozsądku nie są w stanie oddać żadne rankingi .Kiedyś Ci już to napisałam ;)

To dla Ciebie :zwyciezca::oklaski::cześć2:

Musiałam

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was dziewczyny i chłopaki wczesnym świtem, albo jak kto woli głęboką nocą 2:20

Właśnie szykuję się powolutku do wyjazdu, 5:44 wsiadam w Zug i do demenclandji gnam.

Na miejscu będę o 21:30

Zaczynam z poniedziałku i kończę 15 grudnia w sobotę.

Wracam na swoją sztele nad Bodensee.

Mam nadzieję że będę miał w pociągu WIFI.

Miłego poniedziałku wam życzę:cześć2::kawa:

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, geronimo napisał:

Witam Was dziewczyny i chłopaki wczesnym świtem, albo jak kto woli głęboką nocą 2:20

Właśnie szykuję się powolutku do wyjazdu, 5:44 wsiadam w Zug i do demenclandji gnam.

Na miejscu będę o 21:30

Zaczynam z poniedziałku i kończę 15 grudnia w sobotę.

Wracam na swoją sztele nad Bodensee.

Mam nadzieję że będę miał w pociągu WIFI.

Miłego poniedziałku wam życzę:cześć2::kawa:

Szczesliwej podrozy @geronimo.

Ja jutro o 5 wyruszam. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, geronimo napisał:

Witam Was dziewczyny i chłopaki wczesnym świtem, albo jak kto woli głęboką nocą 2:20

Właśnie szykuję się powolutku do wyjazdu, 5:44 wsiadam w Zug i do demenclandji gnam.

Na miejscu będę o 21:30

Zaczynam z poniedziałku i kończę 15 grudnia w sobotę.

Wracam na swoją sztele nad Bodensee.

Mam nadzieję że będę miał w pociągu WIFI.

Miłego poniedziałku wam życzę:cześć2::kawa:

150114225_podrpapa.jpg.23030579b6e48d53a8a5f3ca70c979c5.jpg.......:cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ......

Wy tutaj o pakowaniu na wyjazd do D....a ja ...ja pomału zaczynam pakowanie , żeby zminimalizować zagęszczenie meblowo-dekoracyjno-przydasiowe na kwadratach ....Remont zbliża się wielkimi krokami ...Dzisiaj w miarę wcześniejszych godzinach jestem zmuszona iść do znajomej na kawę ....nie udało mi się wykręcić ....zaczaiła się na mnie ...no nie wypada się już dłużej migać ....trza iść ...choć ochota moja bardzo mizerna .....Przed samym południem jadę z syneczkiem do wojewódzkiego miasta , żeby poczynić pierwsze ,  remontowe zakupy ....i sie zacznie ...oby tylko pieniędzy wystarczyło , bo przeliczając na karteluszkach "potrzebusie " ...ich ceny ...jestem lekko przerażona ....Remont miał być niby taki tam sobie malutki .... sporą część pomaluśku wykonywałam za każdym urlopem ....a okazało się , że ten będzie jednak ( musi być ) największy ...najdroższy ....O jeżuńkuuu...kolczasty ...żebym tylko dała radę ....finansowo ...

Miłego dnia i tygodnia MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ranne ptaszęta. Informuję, ze mama już w drodze od 3.30. Kto by pomyślał, że razem z @geronimo zaczniemy turnus urlopowy. @Baśka powtarzająca się trzymam kciuki za wielki finał remontu.O kasę się nie martw kochana. Pieniądze, to rzecz do nabycia. Fenicjanie je dwo temu wymyślili i do dziś za nimi ciagle i bez ustanku gonimy. Niby dlaczego miałabyś nie miec nowego celu? Poczekamy za Tobą w Demenclandii:tak2:. Oby tylko efekt oczekiwany był osiągnięty z sukcesem. @Mirelka1965 silna kobieta jest, to  kawę bedzie jeszcze długo nam parzyć:szydera:.  Cała reszta opiekunek ma ta5kze mieć dzisiaj piekny dzień. Bacik został prze roztargnienie w domu. Zatem dziś wszyscy będą miec małe pupy (oprócz mojej :szydera: ). Bicia nie będzie:love:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poranie.

Baśce współczuję remontu i życzę samych promocji w marketach. Mnie czeka mały remoncik i już się zastanawiam czy dam radę w grudniu. Czarno to widzę...... Najwyżej w swoim pokoju zostawię śliczne ściany i podłogę. :haha:Bez mebli. :szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

Witajcie ranne ptaszęta. Informuję, ze mama już w drodze od 3.30. Kto by pomyślał, że razem z @geronimo zaczniemy turnus urlopowy. @Baśka powtarzająca się trzymam kciuki za wielki finał remontu.O kasę się nie martw kochana. Pieniądze, to rzecz do nabycia. Fenicjanie je dwo temu wymyślili i do dziś za nimi ciagle i bez ustanku gonimy. Niby dlaczego miałabyś nie miec nowego celu? Poczekamy za Tobą w Demenclandii:tak2:. Oby tylko efekt oczekiwany był osiągnięty z sukcesem. @Mirelka1965 silna kobieta jest, to  kawę bedzie jeszcze długo nam parzyć:szydera:.  Cała reszta opiekunek ma ta5kze mieć dzisiaj piekny dzień. Bacik został prze roztargnienie w domu. Zatem dziś wszyscy będą miec małe pupy (oprócz mojej :szydera: ). Bicia nie będzie:love:

No...to teraz mamy przerąbane....:szydera: @Heidi się pojawiła...:haha: A miało być tak pięknie....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

Witam poranie.

Baśce współczuję remontu i życzę samych promocji w marketach. Mnie czeka mały remoncik i już się zastanawiam czy dam radę w grudniu. Czarno to widzę...... Najwyżej w swoim pokoju zostawię śliczne ściany i podłogę. :haha:Bez mebli. :szydera:

Minimaluzm pełną gębą. Przynajmniej mało sprzatania będzie, a jesli nawet, to w eksresowym tempie. Chyba będę Twoim naśladowcą:haha:. Tylk5i na czym kubek z kawą postawić?O.o

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

No...to teraz mamy przerąbane....:szydera: @Heidi się pojawiła...:haha: A miało być tak pięknie....:szydera:

będzie pięknie i automatycznie:szydera:. Grabie i łopaty zabrałam ze sobą. Nie dlatego, że chciałam, ale dlatego, że odkleić się nie chciały. ( przecież wiecie już w czym robiłam:szydera::szydera:)

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...