Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Pod warunkiem, że pdp jest w miarę samodzielna

Moja Pdp sama nic nie zrobi, w sensie wstania z łóżka i pójścia gdzieś, bo ma zawroty głowy. 

Zawsze na mnie czeka.

Ale za to, jest bardzo wdzięczna za każdą okazaną pomoc.

Ubolewa że nie może mi pomóc w sprzątaniu , prasowaniu. ...

A ja jej tłumaczę że po to ma opiekunkě. 

Moja babcia jest taka kochana. ..

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Barbara48 napisał:

Moja Pdp sama nic nie zrobi, w sensie wstania z łóżka i pójścia gdzieś, bo ma zawroty głowy. 

Zawsze na mnie czeka.

Ale za to, jest bardzo wdzięczna za każdą okazaną pomoc.

Ubolewa że nie może mi pomóc w sprzątaniu , prasowaniu. ...

A ja jej tłumaczę że po to ma opiekunkě. 

Moja babcia jest taka kochana. ..

Super trafiłaś...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Barbara48 napisał:

Moja Pdp sama nic nie zrobi, w sensie wstania z łóżka i pójścia gdzieś, bo ma zawroty głowy. 

Zawsze na mnie czeka.

Ale za to, jest bardzo wdzięczna za każdą okazaną pomoc.

Ubolewa że nie może mi pomóc w sprzątaniu , prasowaniu. ...

A ja jej tłumaczę że po to ma opiekunkě. 

Moja babcia jest taka kochana. ..

Dla takich ludzi warto pracować. :love:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Barbara48 napisał:

Moja Pdp sama nic nie zrobi, w sensie wstania z łóżka i pójścia gdzieś, bo ma zawroty głowy. 

Zawsze na mnie czeka.

Ale za to, jest bardzo wdzięczna za każdą okazaną pomoc.

Ubolewa że nie może mi pomóc w sprzątaniu , prasowaniu. ...

A ja jej tłumaczę że po to ma opiekunkě. 

Moja babcia jest taka kochana. ..

Moja też. Czasami nie zdążę z ubikacji albo z papierosa wrócić a ona już jest w kuchni i za wycieranie naczyń się bierze bo twierdzi ,że ja zapracowana jestem i chce mi pomóc .Ja wtedy tylko się uśmiecham nic nie mówię,żeby jej przykrości nie sprawić i żeby dalej czuła się potrzebna i samodzielna .Pozwalam jej wytrzeć ten 1 czy 2 garnki ale  do szafki chowam sama bo trzeba się schylić :)W końcu to ona jest panią tego domu ja tylko opiekunką ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, INEZ napisał:

Według niektórych nisko się cenisz :( 

Niestety, ambicją rachunków nie opłacę. Pisałam już, że kasa opiekunkowa to moje i mojej córki jedyne źródło utrzymania.

Z drugiej strony- jest dolna granica moich stawek oczywiście, żeby nie było, że ja taka desperatka, ze rzucam się na wszystko ;) 

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Basiaim napisał:

Niestety, ambicją rachunków nie opłacę. Pisałam już, że kasa opiekunkowa to moje i mojej córki jedyne źródło utrzymania.

Z drugiej strony- jest dolna granica moich stawek oczywiście, żeby nie było, że ja taka desperatka, ze rzucam się na wszystko ;) 

 

:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Basiaim napisał:

Niestety, ambicją rachunków nie opłacę. Pisałam już, że kasa opiekunkowa to moje i mojej córki jedyne źródło utrzymania.

Z drugiej strony- jest dolna granica moich stawek oczywiście, żeby nie było, że ja taka desperatka, ze rzucam się na wszystko ;) 

 

sie znaczy....zdrowy rozsadek:dobrze:

ja kiedy po zleceniu w kassel trafilam pod holenderska granice mialam ogromny luz psychiczny wspominalam ze leb parowal mi ponad 4 miechy....pdp sie zeszlo agencja na cito dala mi zlecenie tu gdzie jestem ...kasa mniejsza...i to sporo....szybko policzylam ale...no  wlasnie nie mialam alternatywy..i pojechalam ....jestem juz 7 miesiac...i zostane do konca roku...pomijam finanse...bo nie ukrywam ze wypracowalam sobie znaczna podwyzke....ale mam spokojna glowe...co miesiac mam oplaty...bez tej czerwonej lampki z tylu glowy...

zgadzam sie z toba..ambicja owszem...ale z zerowym lub plusowym saldem..

 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Basiaim napisał:

Niestety, ambicją rachunków nie opłacę. Pisałam już, że kasa opiekunkowa to moje i mojej córki jedyne źródło utrzymania.

Z drugiej strony- jest dolna granica moich stawek oczywiście, żeby nie było, że ja taka desperatka, ze rzucam się na wszystko ;) 

 

:dobrze::oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...