Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Radek50 napisał:

....komm morgen um 9Uhr, super

U mnie cały dom pogrążony w głębokim śnie tylko ja już przebudziłam się o 4 35 i tak przysypiałam jeszcze z lekka do 6 30 a od tej pory szwendam się po domu ale po cichutku ,żeby ich nie pobudzić :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, INEZ napisał:

U mnie cały dom pogrążony w głębokim śnie tylko ja już przebudziłam się o 4 35 i tak przysypiałam jeszcze z lekka do 6 30 a od tej pory szwendam się po domu ale po cichutku ,żeby ich nie pobudzić :haha:

ja też po cichutku, ale pewnie zaraz powstają. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Teresadd napisał:

Dzień dobry.U mnie zaczął się dzionek o 6 rano,pukaniem do mojego pokoju ,że Pdp już gotowa.No wściekłam się ,ale zwlokłam cztery litery ,opitoliłam babcię i dzień się zaczáł.Wrrrr.

Miłego dnia życzę wam kochani.

 

u mnie o 1:30, babcia roztrzęsiona, bo mąż się źle poczuł. Poszłam, pytam... 

źle się czuję, proszę mi zrobić kromkę białego chleba z masłem

Kurtyna!

 

Rozmawiać nie było sensu, bo wybudzony ze snu i na tabletkach inaczej zupełnie funkcjonuje. Pogadanka będzie dzisiaj.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, INEZ napisał:

@Barbara48 te groszki to nie jeden chciałby wymasować znaczy się podziwiać :oklaski:;)

 

Godzinę temu, INEZ napisał:

@Barbara48 te groszki to nie jeden chciałby wymasować znaczy się podziwiać :oklaski:;)

Groszkami zajmuje się mąż :haha:.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, maras1 napisał:

znalazłem,progres oferuje roczną szkołę 240 godzin nauki,czyli tyle ile wynosi porządny kurs,rozbito to na rok ,aby nazwać szkołą i pobrać większe opłaty

Kurs czy szkoła musi mieć ten sam program, a szkoły prywatne nie są takie złe, kasa też nie taka straszna 100-140zl miesięcznie to przecież można znieść.

Chodzi o to żeby dobrze wybrać. Żeby mieć napewno na drukach MEN i to co się oczekuje. Można też kurs, ale na świadectwie będzie że ukończono kurs i dyplomu raczej nie bedzie. Chciałam na priv wyjaśnić ale nie mozesz odbierać. Nie rezygnuj, dużo ludzi kończy te prywatne i są zadowoleni.

Szkoły maja zazwyczaj kilka kierunków darmowych(tj około 100 miesięcznie i zazwyczaj warunek żeby nie płacić zaliczyć semestr na ileś tam procent) i kilka kierunków platnych, to chyba bardziej przymykaja oko. Ale obecności Itak trzeba mieć 50proc we wszystkich szkołach.. Zawsze może kolega podpisać liste:da semestr szybko leci i już koniec szkolyxd

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Tego ci zazdroszczę...:haha: Piguły przychodzą o 7:30....se ne da pognić przed lapusiem...:smutek:

Tak miałam na poprzednim zleceniu.O 7 przychodziły :( Za to teraz moje pierwsze zadanie w ciągu dnia to zrobić na 17-18 ciepłą kolację.:oklaski:Prawdziwa laba :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...