Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

niebo płacze, liście i łodygi chwieją się na wietrze, temperaturka 15...czyżby wczesna jesień ? ale chyba tak źle nie będzie. Jedno jest pewne, tropiki sobie odeszły. Bynajmniej w moim landzie, w którym przebywam.Hmm...a może w czasie pauzy podjechać do lasku i przywitać się z grzybami ? :haha:

:cześć2:Dzień dobry Wam, życzę spokojnego i miłego sobotniego dnia:)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Radek50 napisał:

niebo płacze, liście i łodygi chwieją się na wietrze, temperaturka 15...czyżby wczesna jesień ? ale chyba tak źle nie będzie. Jedno jest pewne, tropiki sobie odeszły. Bynajmniej w moim landzie, w którym przebywam.Hmm...a może w czasie pauzy podjechać do lasku i przywitać się z grzybami ? :haha:

:cześć2:Dzień dobry Wam, życzę spokojnego i miłego sobotniego dnia:)

Tropiki nie odeszły...po prostu nad morzem jest zawsze bardziej rześko...:haha: A na grzybki to jeszcze nie czas....chociaż też czekam już z utęsknieniem...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, violka napisał:

To powodzenia :cmok: Niech to będzie Stella marzeń :oklaski:

Violuś kto wie :) .Wczoraj jak ustalaliśmy zakres moich obowiązków to wyszło na to ,że mam na wieczór przygotować ciepłą kolację dla pdp i sprawdzić czy przyjął leki.No oczywiście na bieżąco ogarnąć mieszkanie,ale to nic wielkiego bo w tygodniu przychodzi pani (Polka :) ) do sprzątania.I właśnie to wszystko za ładnie wygląda.Więc albo to będzie sztela marzeń albo mina.Musi minąć kilka dni to się okaże.Jedno mnie martwi,tu jest automatik :( ,nigdy takim nie jeździłam,dzisiaj spróbuję.Ale przez ten automat to prawie nie spałam :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Radek50 napisał:

niebo płacze, liście i łodygi chwieją się na wietrze, temperaturka 15...czyżby wczesna jesień ? ale chyba tak źle nie będzie. Jedno jest pewne, tropiki sobie odeszły. Bynajmniej w moim landzie, w którym przebywam.Hmm...a może w czasie pauzy podjechać do lasku i przywitać się z grzybami ? :haha:

:cześć2:Dzień dobry Wam, życzę spokojnego i miłego sobotniego dnia:)

Sprawdzałam długoterminową i do końca września temp nie spadnie poniżej 25 ale i nie powinna przekroczyć 30.Czyli pogoda super :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Joy napisał:

Jedno mnie martwi,tu jest automatik :( ,nigdy takim nie jeździłam,dzisiaj spróbuję.Ale przez ten automat to prawie nie spałam :( 

Schowaj lewą nogę pod siedzenie, to nie będzie cię korciło nacisnąć na sprzęgło. To jedyny sposób. Reszta jak w każdym innym aucie. Dasz radę...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Schowaj lewą nogę pod siedzenie, to nie będzie cię korciło nacisnąć na sprzęgło. To jedyny sposób. Reszta jak w każdym innym aucie. Dasz radę...:oklaski:

Mam nadzieję,że dam ale i tak dopóki nie spróbuję to mam sr...ę ze strachu :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Joy napisał:

Mam nadzieję,że dam ale i tak dopóki nie spróbuję to mam sr...ę ze strachu :haha:

Nie bojaj się ...Joy.stick :cmok:Ważne , że chcesz dać ....Spróbuj . Nie taki diabeł straszny jak go malują ...Dasz ... sr.....a minie ....i po strachu .:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie bojaj się ...Joy.stick :cmok:Ważne , że chcesz dać ....Spróbuj . Nie taki diabeł straszny jak go malują ...Dasz ... sr.....a minie ....i po strachu .:haha:

ło matko,żeby jak najszybciej :) ostatnio tak się denerwowałam przed matura jakieś 200 lat temu :haha:.Umówiłam się,że zaraz po śniadaniu pojeździmy więc jak koło południa się nie odezwę,znaczy się zaliczyłam "zejście" :szydera:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam porannie.

Kiedyś jechał automatem, dawno temu ale dla mnie też jedyny sposób to schowanie nogi. Ja opierałam prawie o drzwi. :haha:To była jazda. W nocy przez las, co jakiś czas mi coś przez drogę przebiegało. Kolega musiał się przespać a jak się obudził to był zdziwiony że tak mało km przejechaliśmy. :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Może, a jakże....ale dzisiaj dzień duszowania i nocna zmiana koniecznie chce pokazać jak się "to" robi...czyli pobudka wcześniej...:haha:

ty sie ucz..ichnich technik:haha:....moje rece jeszcze po ziemi wloke...z wrazenia porcelanke zgubilam na fussboden moja zmienniczka zalamana a mnie pusty siech ogarnia...malo brakowalo a babka miala by dzisiaj oba barki powybijane...ochota na odespanie nocki minella......

nie umiem , nie potrafie pojac jak mozna uczyc ludzi takiej fuszerki....i pozwolic im zajmowac takim stanem chorego jak u mnie na zleceniu...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Dawno, dawno temu....jakoś tak to leciało....była sobie Śpiąca Królewna...czy jakoś tak...:szydera: A teraz koniec bajki, bo królewna wstała, siorbie kawusię, zaraz nadrobi klepankowe zaległości, a potem rozpocznie kolejną bajkę, tym razem o Kopciuszku...:haha: Póki co, życzę wszystkim 156527760_dziedobrysobotaruchoma.gif.f8f5d196a50abf7d1d0f7240736c8ab3.gif i miłego dzioneczka...:oklaski:

siema krolewno sniezko...a gdzie twoje siedem krasnali?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Radek50 napisał:

niebo płacze, liście i łodygi chwieją się na wietrze, temperaturka 15...czyżby wczesna jesień ? ale chyba tak źle nie będzie. Jedno jest pewne, tropiki sobie odeszły. Bynajmniej w moim landzie, w którym przebywam.Hmm...a może w czasie pauzy podjechać do lasku i przywitać się z grzybami ? :haha:

:cześć2:Dzień dobry Wam, życzę spokojnego i miłego sobotniego dnia:)

mamy 17stopni wietrznie ale lubie taki stan aury..jak nad morzem...swiezo

witaj

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Joy napisał:

Violuś kto wie :) .Wczoraj jak ustalaliśmy zakres moich obowiązków to wyszło na to ,że mam na wieczór przygotować ciepłą kolację dla pdp i sprawdzić czy przyjął leki.No oczywiście na bieżąco ogarnąć mieszkanie,ale to nic wielkiego bo w tygodniu przychodzi pani (Polka :) ) do sprzątania.I właśnie to wszystko za ładnie wygląda.Więc albo to będzie sztela marzeń albo mina.Musi minąć kilka dni to się okaże.Jedno mnie martwi,tu jest automatik :( ,nigdy takim nie jeździłam,dzisiaj spróbuję.Ale przez ten automat to prawie nie spałam :( 

jedna proteze nogi odczep...:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lucyna.beata napisał:

nie znam sie na tych procedurach ale powidz mi czy taki obcy nie ma obowiazku zdawac ichnich egzaminow zanim go zatrudnia?

Obowiązku nie ma. Jest okres próbmy i dopiero normalna umowa. Ale jeśli ktoś nie ma papierów albo nie chce się uczyć i ich wyrobić to będzie zarabiał najniższe stawki. Proste.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...