Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Masz świętą rację ...Gero ! ...Ani słówka nie piśnij ....niech się małpiszony domyślają :haha:

:haha:Dziwne ,że taki mało wylewny się Gero zrobił jak zapytałam gdzie jedzie :haha:

Edytowane przez INEZ
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuwaj Wiaro.....:d

Wczoraj słońce zaszło.....pomruki burzy w oddali słychać było.....czekałam jak kania.....a tu ni chusteczki ani jedna kropla deszczu nie spadła.....:mur:

Dziś posypałam trawę nawozem.....odczyniłam uroki.....powiedziałam parę zaklęć.....I qźwa niech spróbuje nie padać !!!

Miłego dnia  :cmok:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, awe59 napisał:

Czuwaj Wiaro.....:d

Wczoraj słońce zaszło.....pomruki burzy w oddali słychać było.....czekałam jak kania.....a tu ni chusteczki ani jedna kropla deszczu nie spadła.....:mur:

Dziś posypałam trawę nawozem.....odczyniłam uroki.....powiedziałam parę zaklęć.....I qźwa niech spróbuje nie padać !!!

Miłego dnia  :cmok:

Nie zapomnij podczas tego oduroczania splunąć trzy razy przez lewe ramię ....zawsze jakaś kropelka spadnie ....choćby z tej plujki .....A to już prawie jak deszcz ...jakby nie było ! :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, maras1 napisał:

myślałem ,o tym,ale praca musiała by być blisko granicy,abym mógł na weekend zjeżdżać do domu

Niekoniecznie. Jeśli tam pracują inni obcokrajowcy to po trzech tygodniach można zjechać do domu na 10 dni. Albo co dwa tygodnie na pięć dni. 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie Czy może wraca ktoś do Polski 22-24 sierpnia swoim samochodem ze Stuttgartu lub okolic i miałby może jedno wolne miejsce w kierunku na Wrocław ?:d Jestem bardzo spokojna i małomówna i grzeczna też :$.

Edytowane przez INEZ
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie tupało mi się po polskiej ziemi dopóki nóżki nie zaczęły mnie prowadzać do sadysty (dentysty) :( Cos mi pani sadystka spieprzyła za ciężkie pieniądze bo boli pod drogą plombą ... :smutek:Dobrze, żem mało skłonna do rękoczynów bo należy jej się :pejcz: Czas na mnie, a Wam miłego dzionka i buziaki :cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie zapomnij podczas tego oduroczania splunąć trzy razy przez lewe ramię ....zawsze jakaś kropelka spadnie ....choćby z tej plujki .....A to już prawie jak deszcz ...jakby nie było ! :haha:

I można jeszcze w niemalowane drewienko...:szydera: A Indianie drzewo rąbią...tak czy siak....ma padać i już...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry się z Wami.

 

Miła odmiana w pogodzie po tych wszystkich upałach.

Szkoda tylko, że niewyspana jestem. Mimo 2 tabletek na sen noc nieprzespana...za dużo myśli w głowie się kłębi, niewesołych...

 

Jeszcze tydzień na zesłaniu i w następną sobotę wieczorem- kierunek dom.

Z kalendarzem w ręce teraz siedzę i planuję dzień za dniem na urlopie. Prawdziwy, wyjazdowy urlop 1 września, już się cieszę :)

 

Spokojnego dnia :cześć3:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, LACH napisał:

Dzień Dobry!

W Unieściu:

słonecznie, temp. pow. 23°C, Bałtyku 21°C, wiatr zachodni 70 km/h, morze groźnie marszczy brwi, prąd cofający.

Doskonale!

Pozdrawiam:hura::zdrówko::hura:

Screenshot_20180810-092147.png

Do Foczki 63 masz ze dwa kilometry.Jest teraz w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Dzieciaki !!! 

Matka wraca niedługo do DE. Paznokcie obciąć, uszy i zęby umyć !!!

Będę sprawdzać jak ma się stan rzeczy. Na pewno towarzystwo rozbisurmaniło się na maxa. Przyjrzymy się pod lupą co tam nabrojone , przyjrzymy ....... i na :lanie: co niektórym damy,  tak dla innych na pokaz , dla przykładu.

Już 13-go z rańca  "smaruję łańcuchy" , wsiadam do busika i na gwałt jadę do was. 

Na urlop. Hurra.......

Zabieram ze sobą jak zwykle kije  do łażenia. Traf'ił mi się 77-letni "Latawiec". Zdrowa osoba na ciele tylko w głowie gołąbki gąbkę umieściły. Księżna Demencja każe mojemu Latawcowi cały dzień chodzić po domu z torebką na ramieniu. Noce przespane, bez Windelhose, tylko ciągłe spacerowanie. No i gut :oklaski:. Dwa miesiące będę was okupować moją bytnością :haha:. Aż do znudzenia

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zuziam napisał:

To może warto poszukać w necie domów opieki mieszczących się blisko granicy i bezpośrednio tam wysłać tzw. Initiativbewerbung? W taki sposób znalazłam pracę w heimie w Wiedniu. Zanim wyjechałam z Polski miałam już nagrana robotę. Wystarczył mail i telefon. Na rozmowę kwalifikacyjną musiałam już stawić się osobiście

problem jest tylko taki że,przy granicy mniej płacą

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Blondi napisał:

Ale tak o ptakach ,,i od razu mi się  @Heidi przypomniała ,,boże gdzie ona jest???:rozpacz:  ktoś coś wie??? piszcie !!

@Blondi już się melduję na wołanie :cześć:

Rzucam łopaty, grabie, szmaticzki od sprzątania za siebie i powstaję niczym Feniks z popiołów. 

Mam tyle odcisków na dłoniach od pracy, że jadę do DE na 2-miesięczną kurację:oklaski:.  Mój czas nastąpi od 13-go.08

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Heidi napisał:

Dzień dobry Dzieciaki !!! 

Matka wraca niedługo do DE. Paznokcie obciąć, uszy i zęby umyć !!!

Będę sprawdzać jak ma się stan rzeczy. Na pewno towarzystwo rozbisurmaniło się na maxa. Przyjrzymy się pod lupą co tam nabrojone , przyjrzymy ....... i na :lanie: co niektórym damy,  tak dla innych na pokaz , dla przykładu.

Już 13-go z rańca  "smaruję łańcuchy" , wsiadam do busika i na gwałt jadę do was. 

Na urlop. Hurra.......

Zabieram ze sobą jak zwykle kije  do łażenia. Traf'ił mi się 77-letni "Latawiec". Zdrowa osoba na ciele tylko w głowie gołąbki gąbkę umieściły. Księżna Demencja każe mojemu Latawcowi cały dzień chodzić po domu z torebką na ramieniu. Noce przespane, bez Windelhose, tylko ciągłe spacerowanie. No i gut :oklaski:. Dwa miesiące będę was okupować moją bytnością :haha:. Aż do znudzenia

No nie może być....znalazłaś się...:oklaski: Czyżby cała góra kompostu i czarnoziemu została rozplantowana? :haha:Krokodyl wypuścił cię ze swoich objęć, tfu... z Mordoru? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, maras1 napisał:

problem jest tylko taki że,przy granicy mniej płacą

:d, trzeba przesunąć granicę :szydera:. Ja już łopat  i grabii nie potrzebuję  mogę oddać . Jak nic bez instruktażu sobie poradzicie :haha:

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

@Blondi już się melduję na wołanie :cześć:

Rzucam łopaty, grabie, szmaticzki od sprzątania za siebie i powstaję niczym Feniks z popiołów. 

Mam tyle odcisków na dłoniach od pracy, że jadę do DE na 2-miesięczną kurację:oklaski:.  Mój czas nastąpi od 13-go.08

Witaj Mateczko :oklaski::cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Witaj Mateczko :oklaski::cmok:

:hura:Witaj. Szybka reakcja znaczy, że "naskrobałaś" najwięcej. Dawaj ciało do trzepania:lanie:. Szczuplutka jesteś, to jak parę batów :pejcz: dostaniesz, to porządny wygląd będziesz wreszcie miała :haha:. Z lekka utyta :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...