Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Blondi napisał:

Przed czym masz stresa,,,Joy kochanie ,,co Ciebie męczy? pożegnanie? jesteś mlodziutka w opiece? chyba tak,,,dasz radę,,trzeba być twardym ,,teraz tak piszę ,,ale sama po pierwszym zjezdzie ,,wiem jak było,,,

Ja kiedys na Iszym miejscu 2 miesiace wytrzymalam .... Zadzwonilam do osoby ktora mi zalatwila ta prace by natychmiast po mnie przyjechala ..bo taka byla umowa .... Trzeba byc twardym ..wykonywac dobrze prace ale nie pozwolic sobie wejsc na glowe .... i fiu fiu gdy sie nie da wytrzymac ...a bylam bardzo daleko od domu .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, anna5826 napisał:

Ja kiedys na Iszym miejscu 2 miesiace wytrzymalam .... Zadzwonilam do osoby ktora mi zalatwila ta prace by natychmiast po mnie przyjechala ..bo taka byla umowa .... Trzeba byc twardym ..wykonywac dobrze prace ale nie pozwolic sobie wejsc na glowe .... i fiu fiu gdy sie nie da wytrzymac ...a bylam bardzo daleko od domu .....

Ale ja tęsknilam za powrotem,,,Aniu inna bajka,,,u tej babci bylam ponad rok,,,a placz babci jak wyjeżdzalam mnie powalił wtedy,,a to moja pierwsza praca,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

Może bym i wytrzymała rok albo pół roku ale musiałabym targać trzy walizki. W jednej ciuchy, w drugiej włóczki a w trzeciej fajki. :szydera:

No co TY Kochana ..wystarczy tylko jedna z wloczka ..wydziergasz w mig potrzebne rzeczy ...   Przejdziesz na skrety ... Potrzeba = MATKA WYNALAZKU ....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, violka napisał:

Poświęciłam się i wreszcie wyprasowałam szmatki :oklaski: Babcia mnie przyfilowała i było och ach jakie to wszytko piękne :haha:a po chwili prośba abym się ubrała i pokazała O.o Tłumaczę jej , ze zobaczy mnie w tym jeszcze kilka razy , ale teraz nie będę sie przebierać bo jestem spocona a ona ..... bitte , bitte bitte  i te oczy maślane zrobiła jak moja psinka ....... no i uległam :szydera:

Zrobilam pranie ... mowie ze szybko poprasuje .... bo lubie takie swieze prasowac .... Piernik Babcia nie wiem skad wyciagnela kilka kpl poscieli ??? :donos::oklaski::gra: popatrzylam na sterte i do dziela ....  UDALO sie ..mysle ze wiecej juz nie ma schowanej :cześć3::smutek:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Perełka w ogłoszeniach. Do opieki dwie osoby. Stawka DO 1250 :kopara:

No to dobrze ze chociaz uczciwie napisali ze sa 2 osoby ... bo zajechalam do jednej .... a tam 2 osoby i 5x wstawanie w nocy ... Lodowka pustka swiecila ..babcia niby zdrowa zalatwiala potrzeby przy lozku ...Pierwszy dzien patrzylam co sie dzieje zmeczona podroza ... w drugim zaczelam myslec i szybko tel po BUS ... Podam Adres bo to prawdziwa MINA byla .... Dziadek sie wywrocil ... byl bardzo serdeczny i sam chcial sie zalatwic ... Postawic go nie potrafilam .po pomoc wybieglam na ulice ...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po długiej nieobecności....:haha:Wstajemy kochani...wstajemy...toż to dzisiaj...1443853222_dziedobrypitek_kot.gif.757c304fb761b5fc774da6eb318eaa15.gif...:oklaski: Wywaliło mnie wczoraj z forum....ciekawe dlaczego? :donos: Pizgało wczoraj wieczorem, że hej...a deszczu jak nie było, tak nie ma....:sos:  Nadrobię zaraz to i owo....posiorbię przy tym głośno i poczekam na was...:oklaski: Ale kawusię zaparzcie sobie sami...taka czynność stawia na nogi....:szydera: Miłego dzioneczka wszystkim życzę...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...