Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, violka napisał:

Chodzę z ręczniczkiem i wycieram jej mordkę :d no chyba , że nie zadziałam w porę to wycieram inne rzeczy ...... :szydera:

Nie!!! tylko nie to roztrzepywanie glutów,,, ciuchy załatwione ,,Ty wycierasz ręcznikiem,,pierwsze słyszę,,gdzie nie jestem a są takie psy to wiem co wyczyniają,,a przejdzie sobie koło mnie i mordkę wytrze o spodnie:oklaski: a jak niektóre gluty cięzko sprać:tak2: też lubię psy ale nie z tymi glutami,,moja naniesie mi piachu i to kilogramami,,wystarczy,,chce budowac piaskownicę w mieszkaniu? jest bardzo kudłata i łapki po deszczu toż wielka masakra,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

To ślinienie może być spowodowane chorobą ....

Zgadza się, nie wiemy nic o jego stanie, jak bardzo chory, czy jest całkowicie sparaliżowany, czy używa rąk. Pierwsza myśl jak przeczytałam post to z dala od tego miejsca ze względu na wiek, bo chyba łatwiej jest "zrobić wszystko" przy babci, niż przy młodym, myślącym, czujacym, który pewnie nie chce być tylko umyty, ubrany, położony. Do tego nasuwa się myśl że mamuska ma wizję, załatwia sobie Polke by ta ja zastąpiła--możliwie na zawsze i oboje będą oczekiwać poświęcenia. Takie myśli miałam, ale w trakcie rozmowy dochodzę do wniosku, że nie wiadomo jak by było, może miejsce jak każde inne i niepotrzebnie snuje domysły i wyolbrzymiam. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Martta napisał:

Wróciłam ze szpitala. Dziadkowi lepiej po kroplowce. Synek się przyznał że wczoraj dziadek 3 razy zemdlal a 2 razy u lekarza. Mi się wydaje że coś nie halo z tym lekarzem. Będzie co ma byc

:szok: wychodzi prawda na jaw,,lekarz nie pomógł, synek nie pomógł i najlepiej zgonic na opiekunkę,,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Nie!!! tylko nie to roztrzepywanie glutów,,, ciuchy załatwione ,,Ty wycierasz ręcznikiem,,pierwsze słyszę,,gdzie nie jestem a są takie psy to wiem co wyczyniają,,a przejdzie sobie koło mnie i mordkę wytrze o spodnie:oklaski: a jak niektóre gluty cięzko sprać:tak2: też lubię psy ale nie z tymi glutami,,moja naniesie mi piachu i to kilogramami,,wystarczy,,chce budowac piaskownicę w mieszkaniu? jest bardzo kudłata i łapki po deszczu toż wielka masakra,,

Co ja poradzę , że kocham ją z całym dobrodziejstwem :haha: Na szczęście gluci się tylko na widok ciasta , nawet na samą myśl o słodkim :haha: U nas nawet jak rozmawiamy o ciastku , to mówimy ..... to coś na C :szydera: i cichaczem wyciągamy z szafy , pod jej nieobecność w pokoju :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie, idzie i dojść nie może. Ta burza.

Dzisiejszą pogoda dała się we znaki moim pdp. W tamtym tygodniu, gdy trochę pogrzmiało i postraszyło też mi tak padli.

W ciągu dnia byli nieznośni. Po południu padli. Najbardziej niepokoję się o starszego pana. 92 l i niewydolność krążenia. Przy tym sam chce wszystko bestimmen i nie pozwala wezwać lekarza. Obserwuję.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, franceska napisał:

Zgadza się, nie wiemy nic o jego stanie, jak bardzo chory, czy jest całkowicie sparaliżowany, czy używa rąk. Pierwsza myśl jak przeczytałam post to z dala od tego miejsca ze względu na wiek, bo chyba łatwiej jest "zrobić wszystko" przy babci, niż przy młodym, myślącym, czujacym, który pewnie nie chce być tylko umyty, ubrany, położony. Do tego nasuwa się myśl że mamuska ma wizję, załatwia sobie Polke by ta ja zastąpiła--możliwie na zawsze i oboje będą oczekiwać poświęcenia. Takie myśli miałam, ale w trakcie rozmowy dochodzę do wniosku, że nie wiadomo jak by było, może miejsce jak każde inne i niepotrzebnie snuje domysły i wyolbrzymiam. 

Dobrze piszesz,,co głowa to inny rozum,,ja mam podobną wizję,,a też wiem,ze może być inaczej,,możemy sobie snuć domysły,,czemu nie? ale co jest dobre -jedzie tam facet i zmiennik czy zmienniczka będzie moze więcej już wiedziała o przypadku,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, franceska napisał:

Zgadza się, nie wiemy nic o jego stanie, jak bardzo chory, czy jest całkowicie sparaliżowany, czy używa rąk. Pierwsza myśl jak przeczytałam post to z dala od tego miejsca ze względu na wiek, bo chyba łatwiej jest "zrobić wszystko" przy babci, niż przy młodym, myślącym, czujacym, który pewnie nie chce być tylko umyty, ubrany, położony. Do tego nasuwa się myśl że mamuska ma wizję, załatwia sobie Polke by ta ja zastąpiła--możliwie na zawsze i oboje będą oczekiwać poświęcenia. Takie myśli miałam, ale w trakcie rozmowy dochodzę do wniosku, że nie wiadomo jak by było, może miejsce jak każde inne i niepotrzebnie snuje domysły i wyolbrzymiam. 

Jak nie spróbujesz,to się nie dowiesz , może być drugie dno ( jak obojętnie gdzie), a może być to całkiem niezłe miejsce .Decyzja należy do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Co ja poradzę , że kocham ją z całym dobrodziejstwem :haha: Na szczęście gluci się tylko na widok ciasta , nawet na samą myśl o słodkim :haha: U nas nawet jak rozmawiamy o ciastku , to mówimy ..... to coś na C :szydera: i cichaczem wyciągamy z szafy , pod jej nieobecność w pokoju :haha:

Wiem ,że masz śliczną psinkę,,kochaj bo jest tego warta,,pies jak rodzina,,jak domownik,,:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, violka napisał:

 Na szczęście gluci się tylko na widok ciasta , nawet na samą myśl o słodkim :haha: U nas nawet jak rozmawiamy o ciastku , to mówimy ..... to coś na C :szydera: i cichaczem wyciągamy z szafy , pod jej nieobecność w pokoju :haha:

Słodziak :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...