Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

a miejscowosc kana galilejska cos mowi kolezance??

po wodzie....to pic sie jeszcze bardziej chce...

facet chodzil i publike mial...calych dwunastu

nie jestem moherowa na podlodze nie leze zeby romantyzmu nie dostac ...bo wtedy to ja poszukiwlalabym opieki..ale mi cos sie o uszy obilo....

Słonko....nie neguję tego wydarzenia...ale po wodzie chodził też....:szydera: Mnie bardziej te spacery w pamięć zapadły...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Słonko....nie neguję tego wydarzenia...ale po wodzie chodził też....:szydera: Mnie bardziej te spacery w pamięć zapadły...:haha:

fakt...ty raczej adhd aprpbujesz...machanie recami...to dla ciebie za malo ruchu

tak mi mow...to balsam na ma dusze...slonko:haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry - siedzę jak na szpilkach . Kończę kawę i wyjeżdżam swoim nowym autkiem dopóki piękne słoneczko nie rozpali w piecu .  Pijcie dużo wody i odpoczywajcie . Brak wody w organizmie powoduje  zaburzenia . Poważne zaburzenia . Do wieczorka . Pa :serce: .

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Przywlokłam sobie z domku...:szydera: Mój ulubiony kubeczek targam zawsze ze sobą...:oklaski:

no ja tez mam swoj nie tak wielki ale styknie...tylko ze moja zmiana w zywarke go wsadzila i juz mi sie piekne serducho przy zaparzaniu nie wyswietla...qwa mac...a to prezencik od synowO.o

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

fakt...ty raczej adhd aprpbujesz...machanie recami...to dla ciebie za malo ruchu

tak mi mow...to balsam na ma dusze...slonko:haha:

Nio.....nio....siedzenie doopskiem i wińska chlanie, cienkim chlebkiem zagryzanie to nie dla mnie...:haha: A taki spacerek po powierzchni zbiornika wodnego, to dopiero bajka...:szydera: Przydałoby się umieć...:haha:Tutaj, żeby przekroczyć Rubikon, tfu....Men trzeba promem płynąć za 6 ichnich złotych...:tak2: A ja na dorobku jestem...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, dorobota napisał:

Dzień dobry - siedzę jak na szpilkach . Kończę kawę i wyjeżdżam swoim nowym autkiem dopóki piękne słoneczko nie rozpali w piecu .  Pijcie dużo wody i odpoczywajcie . Brak wody w organizmie powoduje  zaburzenia . Poważne zaburzenia . Do wieczorka . Pa :serce: .

siemwitam

w perwszej chwili nie doczytalam slowa jak...i tak soobe pomyslalam ze takie siedzenie musi byc....bolesne...:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Nio.....nio....siedzenie doopskiem i wińska chlanie, cienkim chlebkiem zagryzanie to nie dla mnie...:haha: A taki spacerek po powierzchni zbiornika wodnego, to dopiero bajka...:szydera: Przydałoby się umieć...:haha:Tutaj, żeby przekroczyć Rubikon, tfu....Men trzeba promem płynąć za 6 ichnich złotych...:tak2: A ja na dorobku jestem...:szydera:

to wplaw...moze sila woli postawi cie na nogi i cud sie dokona...nad....menem...:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lucyna.beata napisał:

no ja tez mam swoj nie tak wielki ale styknie...tylko ze moja zmiana w zywarke go wsadzila i juz mi sie piekne serducho przy zaparzaniu nie wyswietla...qwa mac...a to prezencik od synowO.o

Synek mój ulubiony posiadał onegdaj hoboczek cudny...pańcia w stroju bikini....i rozbierała się przed oczami, bezwstydnica jedna, gdy tylko gorąco jej się zrobiło...:haha:Ale już się nie rozbiera....zestarzała się bidulka...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lucyna.beata napisał:

to wplaw...moze sila woli postawi cie na nogi i cud sie dokona...nad....menem...:haha:

Nie wiem, czym gotowam na tak wiele...:haha: Zaczną mnie ludziska po stopach całować, lakier z nich ścierać, na koszta zakupu nowego narażać...:szydera: Odpuszczę sobie...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Synek mój ulubiony posiadał onegdaj hoboczek cudny...pańcia w stroju bikini....i rozbierała się przed oczami, bezwstydnica jedna, gdy tylko gorąco jej się zrobiło...:haha:Ale już się nie rozbiera....zestarzała się bidulka...:szydera:

i wrazenia wzrokowe nie takie:haha:

moj ewidentnie sie ugotowal...ale wkur..a mialam bo prosilam...nie nie nie....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...