Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pospałam.....ale przyjemności mi to nie sprawiło...:haha:Koleżanki się postarały o kawusię, to ja korzystam....znaczy się, że siorbię....:haha: Teraz poczytam coście naklepali wczoraj wieczorem i rozpocznę kolejny dzień w tym raju utraconym...:haha: 1560262779_dziedobryrodaniemiecka.jpg.bac84f0544e7dc61d5062cfa70740260.jpg No i poczekam na ę ochotę...może przyjdzie...:haha: Tak, czy siak.....miłego dzioneczka, jak co dzień, wszystkim życzę...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cześć2:Pozdrawiam o poranku i życzę fajnego dnia:)

Dziś też dzień porządkowy, raz w tygodniu porządniejsze sprzątanie. Oprócz tego na bieżąco,  wiecie,rozumiecie. Mam ten "komfort", że dziadka mogę wyprowadzić na taras na ten czas i w tym czasie sprzątać  na golasa...no, w spodenkach :haha:To bywajcie ludkowie, ludziki opiekunkowe:dobrze:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak cudnie bylo polezec cala godzne dluzej niz zwykle....nieubrana rozleniowiona ...taka niekompletna, w pizamce siorbie i czytam....moja kobitka chce dzisiaj sama ogarnac pflege...zamknelam pokoik i mnie nie ma...radzi sobie nad wyraz dobrze...relacje z pflege musi sobie sama poukladac...ja tylko powiedzialam ze nie moze dac sie zepchnac w kat no i teraz dziala

dzisiaj w planie...asysta w ciagu dnia....ot taka slowna pomoc, korekta wsparcie...na wypadek gdyby cos nie szlo po jej mysli

juz mamy zaledwie 25 stopni, nie czus tego chlodku ...mury nagrzane wiec ...jest po prostu cieplo

babka ma dzisiaj urodziny....trudno skladac zyczenia komus w takim stanie ale...moze lekko uscisnac dlon powiedziec do ucha kilka cieplych slow..i czekac na poczte kwaitowa...spodziewam sie buketow z danii szwajcarii i londyniu...bedzie impra...mamy nawet w planie tort na zimno..ale se pojem:oklaski:

i najlepsze na koniec...kalendarz do mnie przemowil...cudnie pare dni ale...o tym na stelomierzu

dzien dobry panstwu

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry......

Za skarby świata nie idzie dospać ...ale to nic ...lubię wcześnie wstawać , tyle , że tak bardziej w lekkim chłodku ...nie za mocnym , ale jednak ...

Wczoraj z rana pojeździłam sobie z synem ...pobuszowałam po " Mrówkach " i im podobnym pracowitym ...pooglądałam ...i na tym koniec ...Dziś żadnych wyjść ...siedzę cały dzień w domu ...i rozkoszuję się lenistwem ....jeszcze ...

Miłego dnia ...oby lekko chłodniejszego ...MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :) Ja też myślałam ,że mam ten komfort i jak wczoraj tak po 23 nie doczekawszy się powrotu myśliwego , po cichutku , żeby nie budzić domowników próbowałam się wymknąć na taras na ostatniego papierosa  odziana w swoją odzież do spania ( majtki i ledwo zasłaniająca je koszulka)   otworzyłam drzwi swojego pokoju to stanęłam oko w oko z myśliwym .On w samych bokserkach bo mu się chyba przypomniało ,że tabletki ma przygotować na rano .Wiecie co ja sobie  wtedy pomyślałam, oczywiście pomyślałam o tym nieszczęsnym przepisie i wyobraziłam sobie jak go proszę,żeby mi szybciutko pokazał jak to się robi z tych składników co stały w kuchni .Wycofałam się grzeczniutko do swojego pokoju i zaczęłam się śmiać jak głupia :haha:Chciałam zacytować ale jak sobie tak ładnie zrobię czyjegoś nika na niebiesko to po tym nie o mogę już nic napisać też tak macie?  Miłego i radosnego dnia Wszystkim życzę u mnie trochę chłodniej dzisiaj . @Radek50

@Radek50

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...