Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Afryka napisał:

Ziemniaki to się kopcuje po wykopkach ...no tak ,dama z Gdańska ,to co może o tym wiedzieć ...:szydera:

TA dama z GDYNI jest zapalonym "wieśmakiem"...bywa często na wsi i wie, że bywają różne metody kopcowania....taka ziemianka, na przykład, zachowuje temperaturę +15 stopni przez, nawet najbardziej, upalne lata...:szydera: Może czas o takiej pomyśleć? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

TA dama z GDYNI jest zapalonym "wieśmakiem"...bywa często na wsi i wie, że bywają różne metody kopcowania....taka ziemianka, na przykład, zachowuje temperaturę +15 stopni przez, nawet najbardziej, upalne lata...:szydera: Może czas o takiej pomyśleć? :haha:

Translator mnie ten Gdańsk wpieprzyl ...:oklaski::szydera:...a ja nie jestem wieśniakomaniaczką.

Edytowane przez Afryka
Miało być wieśniomaniaczką ...idę w chorerę pod zimny prysznic .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Afryka napisał:

Translator mnie ten Gdańsk wpieprzyl ...:oklaski::szydera:...a ja nie jestem wieśniakomaniaczką.

To weź temu translatorowi wpieprz...:szydera: I otwarcie powiem, że wieśniakomaniaczką nie jestem...do obrabiania roli się nie nadaję, ale wszystkie wakacje dzieciństwa spędzałam na kaszubskiej wsi i stąd bierze się moja "rozległa" wiedza w tym zakresie...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, maras1 napisał:

można ,fakt podeptać,ale czy schłodzi sie to i owo?:oklaski:

Schłodzi...schłodzi....piwniczki winiarskie mają jeszcze bardziej korzystną temperaturę niż te do przechowywania ziemniaków...:haha:No i te zapasy...schłodzonego winka daneben stworzą odpowiedni nastrój do dreptania......:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Schłodzi...schłodzi....piwniczki winiarskie mają jeszcze bardziej korzystną temperaturę niż te do przechowywania ziemniaków...:haha:No i te zapasy...schłodzonego winka daneben stworzą odpowiedni nastrój do dreptania......:szydera:

a tobie jakie winko stwarza nastrój?:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór - na trzaskałyście stron a ja nie mam czasu na czytanie . Upał , upał , upał , i chociaż kocham słoneczko to mam już dość . Swierszcze zaczynają koncert, okno mam uchylone i słyszę . To jakaś orkiestra chyba, coś jakby to discopolo było . Głośno i solistę mają,. jak bum cyk, cyk .

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...