Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Martta napisał:

Zadzwoniłam dzisiaj do drugiego syna. Przyjechal. Zrobilam dzisiaj pieczen to sie spalila bo synus nie upilnowal. Byla kartoflanka na szybko. Tez nie smakowala. Dziadek mógł chodzić i wszystko robić. Tylko syn pojechał dziadek już śpi i nie może do lekarza iść bo nie ma sił. 

to zapros lekarza do niego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, salazar napisał:

Joy, ależ chyba jasno napisałam, że to mój problem, więc kompletnie nie rozumiem co Cię dotknęło w moim poście.

Nie chcę niczego zmieniać, zakładać tym bardziej, piszę też mało, czasami podczytuję i dziwię się bardzo, że ktoś w ogóle moje pisanie zauważa.

Radosna Joy, naprawdę nie myśl o mnie, ja się nie obrażam, nie puszczam focha, opiekunką też już nie jestem, więc luz :)

 

 

Po prostu mi się ulało :( Ile można czytać,że komuś coś nie tak.Nie miałam w zamiarze nikogo dotknąć,tym bardziej Ciebie,bo i nie mam powodu.Tak sobie napisałam co mi na wątrobie leży.

Cieszę się,że nie puściłaś focha :) ,a w tajemnicy to Ci powiem,że ja opiekunką też jeszcze nie jestem.Dopiero terminuję w tym trudnym zawodzie.

Przy innej pogodzie zaproponowałabym :zdrówko: na ocieplenie stosunków ale przy tych afrykańskich upałach to stawiam:zdrówko: na ochłodę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siem witam wieczorwa pora niczym brunet..

no jakos ciezkawo sie zrobilo..to pewnie ta pogoda dziala na ludzikow pobudzajaco...mozgi sie gotuja...

poza 43 stopniami w ciagu dnia...nic wiecej poza zmeczeniem..i odliczaniem

.teraz zaledwie 33 stopnie...ciekawe co jutro 

nie dajmy sie zwariowac...forum to odskocznia i kazdy traktuje ten portal indywidualnie

chlodnego wieczoru 

poki co znikam

 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Martta napisał:

Dziękuję Wam wszystkim i każdej z osobna. Dzisiaj włączyłam zlewke  i dzień jakoś inaczej minął. I dziadek zjadł kolację bez ach i krach. Na ostatnie dni dzięki waszej pomocy go zrozumiałam. Pozdrawiam teraz tylko pozytywnie:d:trele:

:oklaski::trele: co złego to nie my :oops::hura:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Ja pikole O.o Na zewnątrz nadal jest 32 C a w mieszkaniu 33 C :mur: Jak mam obniżyć temperaturę ? :smutek: Przecież w takich warunkach nawet lenistwo męczy :smutek: Nawet maluteńkiego wentylatorka nie mam :( Jak żyć , jak żyć ? :(

Einatmen,ausatmen ...tylko płytko...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, violka napisał:

Ja pikole O.o Na zewnątrz nadal jest 32 C a w mieszkaniu 33 C :mur: Jak mam obniżyć temperaturę ? :smutek: Przecież w takich warunkach nawet lenistwo męczy :smutek: Nawet maluteńkiego wentylatorka nie mam :( Jak żyć , jak żyć ? :(

Ja to się boję na moje poddasze termometra zanieść ,bo na zawał bym pewnie zeszła O.o. Mam wszystko pozamykane i pozasuwane ,na dworze nawet listek nie drży .Przed chwilą polazłam na górę po fajki i....bałam się drzwi otworzyć ,bo całe to skumulowane ,afrykańskie powietrze ..." stało" pod moimi drzwiami....:mur::papieros:...ja pierdziu ,ja się na surwiwal w amazońskiej dżungli nie pisałam !!! :ostrzegam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...