Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, lucyna.beata napisał:

jak mam dluuuugie trasy to odczuwam to i owo....dlatego czasami ubieram spodenki z wkladka....mowi o nich spodenki z pampersem:szydera:

wlasnie dzisiaj mialam ubrane..i nic nie uwieralo nie draznilo itd...ale wypad byl zajebiaszczy...polecam kazdemu kto moze i chce..ja osobiscie jestem maksymalnie wyluzowana

image.png.9b1ea1b38fde93e792bca0bd70138686.pngimage.png.9b1ea1b38fde93e792bca0bd70138686.pngimage.png.9b1ea1b38fde93e792bca0bd70138686.pngimage.png.9b1ea1b38fde93e792bca0bd70138686.png

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lucyna.beata napisał:

jak mam dluuuugie trasy to odczuwam to i owo....dlatego czasami ubieram spodenki z wkladka....mowi o nich spodenki z pampersem:szydera:

wlasnie dzisiaj mialam ubrane..i nic nie uwieralo nie draznilo itd...ale wypad byl zajebiaszczy...polecam kazdemu kto moze i chce..ja osobiscie jestem maksymalnie wyluzowana

Podeślij linka bo mnie to i owo uwiera w niewymowną. :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@maras1.....Co Ty jąkasz się ? ....Przecież raz by wystarczyło :szydera:

Ubral kolezanke w tyle gaciorow dla komfortu, ze w spodenki na pewno sie nie zmiesci. Ale bezpieczna bedzie jak w pasie cnoty.

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie się działo, ale  dzisiaj był drugi raz syn pdp   To jest trzeba widzieć i słyszeć :serce:ile pięknych słów mi powiedział i nawet dwa razy mnie przytulił:love:  jest mu przykro ,że zjeżdżam ale mnie rozumie ,bo dla niego też by było ciężko taką wagę przemieszczać , a chłop jak dąb,  nooo po mamie odziedziczył budowę.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lucyna.beata napisał:

co sie odwlecze to nie uciecze...zdrowie najwazniejsze

uwazaj na siebie

nie wiem jakie plany masz czy bedziesz szukac zlecenia czy odpoczniesz ale tak czy siak zdrowka pilnuj

jestem gotowa  do pracy , mam sprawdzoną Firmę :) tylko mniej płacą. Mojej znajomej poleciłam ,pierwszy raz pojechała i zadowolona. Byłam w domu to odwiedziłam biuro tej firmy, koordnatorka powiedziała czemu pani od nas odeszła była by premia za polecenie, Odpowiedziałam ,że dobro wraca a kasa nie jest tak ważna czyli premia.  A po drugie ja skoczek.:love: Rozejrzę się tylko muszę tu zakończyć papierkową pracę:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wychodze ci ja balkon kwiaty podlac....i co widze???

sasiadka z partetu za podlewanie trawnika sie zabrala...w toplesie...tzn gatki mini mini mini...i nic wiecej...biega teraz z wezem i leje wode....blok stoi przy deptaku a tam dzieciaki i tak dalej...no ale jako ze sama jestem zwolennikiem nagowego opalania sie mnie nie rusza no moze tylko ten deptak...

tak czy inaczej zauwazylam ze na kazdym balkonie siedzi sobie pan...i "czyta" cos...ciekawe co...

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

wychodze ci ja balkon kwiaty podlac....i co widze???

sasiadka z partetu za podlewanie trawnika sie zabrala...w toplesie...tzn gatki mini mini mini...i nic wiecej...biega teraz z wezem i leje wode....blok stoi przy deptaku a tam dzieciaki i tak dalej...no ale jako ze sama jestem zwolennikiem nagowego opalania sie mnie nie rusza no moze tylko ten deptak...

tak czy inaczej zauwazylam ze na kazdym balkonie siedzi sobie pan...i "czyta" cos...ciekawe co...

a pani ma coś ciekawego do pokazania? Ze panowie tak zerkają?:trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...