Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

33 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Jak widzę to wszyscy zapracowani od poniedziałku. Tylko ja tradycyjnie mam lenia. :haha:

Kurczę, chyba nie tylko Ty :szydera:.Powiesiłam pranie, byłam na zakupach, wyjęłam odkurzacz. .......i tak sobie na siebie patrzymy. .... 

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, lucyna.beata napisał:

a mam to gdzies...a jak takie bydle wpada halsu narobi to co mam zrobic..animalsow wolac czy co?

no to ok....powiedzmy ze ...to bylo COS...jakis Alien  albo ufo..jak zwal tak zwal...

a jezeli tak jest to nastepnym razem fajtycznie powiem szogunowi ze ma animalsow sciagac zeby go sobie zabrali

powalony kraj i niektore ich madrosci no ale poki co...euro drozsze od zlotego 

Ty mnie nawet nie mów ,że takie kary tu są !? :szok:...bo jak tak policzę ,to od mojego przyjazdu tutaj ,to....przepuściła już chałupę, działkę z domeczkiem, rodowe porcelane , zachowek dla dziecków i ostatnią paróweczkę mojego Osobistego księciunia ,o skarpetkach nie wspomnę ...:szydera: ...no i teraz trza czekać na Greenpeace ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Teresadd napisał:

Witam w poniedziałek.Kolejny na wyjeżdżie.Jeszcze trzy i do domu . Miłego dnia życzę wam kochani.

Mnie też jeszcze trzy poniedziałki zostały, no.....w porywach może cztery, ale to i tak bliżej jak dalej :d 

Dzień dobry się z Państwem Opiekuństwem, oraz miłego poniedziałku :serce:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Barbara48 napisał:

Tylko nie króciutkiego, bo mi się urlop tak kurczy że aż strach :szok:. Już babki odliczają kiedy wrócę :grzmotnąć:

Wczoraj zmienniczka mi napisała. 

 

Urlop to ja wiem jak śmiga z prędkością światła ,ale zlecenie ,a szczególnie ostatnie dni ,ciągną się porządna guma Donald z Pewexu .:d. I nie bij,wytłumacz .:ostrzegam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie kochane.....dwa dni bez upału a od jutra znowu " Afryka dzika..." w czwartek 37 stopni ma byc w Warszawie....:mur: Moi wrocili zachwyceni z tego Pol&Rock Festiwal.....brudni ale szczesliwi.....:hura:

Pozdrawiam serdecznie wszystkich i buziaki ślę....

Miłego dnia i całego tygodnia życzę    :cmok:

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dodzisława napisał:

Mnie też jeszcze trzy poniedziałki zostały, no.....w porywach może cztery, ale to i tak bliżej jak dalej :d 

Dzień dobry się z Państwem Opiekuństwem, oraz miłego poniedziałku :serce:

Jakoś taki krótki turnus masz, czy tylko mi się wydaje.? Przecież niedawno do De.przyjachałaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Barbara48 napisał:

Tylko nie króciutkiego, bo mi się urlop tak kurczy że aż strach :szok:. Już babki odliczają kiedy wrócę :grzmotnąć:

Wczoraj zmienniczka mi napisała. 

 

Basiu.Każdy inaczej liczy czas,ale na wyjeżdzie niech zapitala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym z powodu braku zajęcia przy gotowaniu oraz z powodu mojej wrodzonej albo nabytej niechęci do wyszukiwania sobie zajęć ,czytaj pracy :$ naszły mnie takie przemyślenia .Tylko ,żeby nie było zaraz ,że ja kogoś posądzam o pisanie tu nie prawdy otóż tak sobie pomyślała,że u tych Niemców to bardzo dziwnie jest bo ja sama pracowałam u różnych rodzin chodzi mi o zasobność portfela .Muszę powiedzieć szczerze,że takiej wyżerki jak tu to jeszcze nigdy nie miałam a jest to powiedzmy  zwykła,skromna rodzina i mają skromny domek (warunki mieszkaniowe ) za to atmosfera panująca w tym domu :oklaski:czapki z głów moim drodzy no przynajmniej ja jestem bardzo zadowolona,że trafiłam do tego domu i do tej rodziny .Nie dość ,że zdarza się (ostatnio coraz częściej ,że mam jedzenie podane na talerzu to jeszcze na dodatek jak to się potocznie mówi podali mi swoje serca na dłoni.Na tym chyba po przestanę bo się już dzisiaj ich nawychwalałam pod niebiosy a do mojego wyjazdu jeszcze ponad 2 tygodnie więc jak to się mówi nie powinno się chwalić dnia przed zachodem słońca to i zlecenia do momentu wyjazdu ;)

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten tydzień sie zaczyna fatalnie. Minely dwa miechy a ja juz poirytowana. Najpierw babcia wkurza sie na mnie bo nie robie wszystkiego w sekundzie, pozniej wychwala poprzednia opiekunke, ze tamta na czas wszystko przygotowywala. Dzis przyszla opiekunka taka co na godzine przychodzi poinformowac mnie, ze odplyw w prysznicu jest zapchany i jest moim obowiazkiem go czyscic. Nie wytrzymalam i jej odpyskowalam, ze nie jest od tego zeby mi mowic co ja mam robic. I tak juz od rana humor zepsuty:(. Czy informowac agencje o sytuacji. Moka znajoma twierdzi, ze lepiej to zrobic szybko.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Afryka napisał:

Ty mnie nawet nie mów ,że takie kary tu są !? :szok:...bo jak tak policzę ,to od mojego przyjazdu tutaj ,to....przepuściła już chałupę, działkę z domeczkiem, rodowe porcelane , zachowek dla dziecków i ostatnią paróweczkę mojego Osobistego księciunia ,o skarpetkach nie wspomnę ...:szydera: ...no i teraz trza czekać na Greenpeace ....

mowi ci po animalsow dzwon zeby nie bylo..niech na sygnale przyjada i to COS zlapia i do zoo zawiaza najlepiej:haha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

mowi ci po animalsow dzwon zeby nie bylo..niech na sygnale przyjada i to COS zlapia i do zoo zawiaza najlepiej:haha:

Ale jakby co ,to pociągnę za sobą synusia Pdp ...też widziałam jak trochu ukatrupił ... może choć pochować będą mieli za co...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, INEZ napisał:

W dniu dzisiejszym z powodu braku zajęcia przy gotowaniu oraz z powodu mojej wrodzonej albo nabytej niechęci do wyszukiwania sobie zajęć ,czytaj pracy :$ naszły mnie takie przemyślenia .Tylko ,żeby nie było zaraz ,że ja kogoś posądzam o pisanie tu nie prawdy otóż tak sobie pomyślała,że u tych Niemców to bardzo dziwnie jest bo ja sama pracowałam u różnych rodzin chodzi mi o zasobność portfela .Muszę powiedzieć szczerze,że takiej wyżerki jak tu to jeszcze nigdy nie miałam a jest to powiedzmy  zwykła,skromna rodzina i mają skromny domek (warunki mieszkaniowe ) za to atmosfera panująca w tym domu :oklaski:czapki z głów moim drodzy no przynajmniej ja jestem bardzo zadowolona,że trafiłam do tego domu i do tej rodziny .Nie dość ,że zdarza się (ostatnio coraz częściej ,że mam jedzenie podane na talerzu to jeszcze na dodatek jak to się potocznie mówi podali mi swoje serca na dłoni.Na tym chyba po przestanę bo się już dzisiaj ich nawychwalałam pod niebiosy a do mojego wyjazdu jeszcze ponad 2 tygodnie więc jak to się mówi nie powinno się chwalić dnia przed zachodem słońca to i zlecenia do momentu wyjazdu ;)

Na razie nie trafiłam tak,aby o jedzenie " żebrać" ...w dwóch rodzinach ,po kokardę, co nie oznacza,że nie są oszczędni. Ten "kwatermistrz " tutaj ma taką strategię w kwestii angebotów opracowaną,że czapki z głów ...:haha:,a serce na dłoni ,też już miałam i... może jeszcze się trafi .:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Afryka napisał:

Na razie nie trafiłam tak,aby o jedzenie " żebrać" ...w dwóch rodzinach ,po kokardę, co nie oznacza,że nie są oszczędni. Ten "kwatermistrz " tutaj ma taką strategię w kwestii angebotów opracowaną,że czapki z głów ...:haha:,a serce na dłoni ,też już miałam i... może jeszcze się trafi .:d

Każdemu ociupinka krytyki się przyda .Jednym słowem nie napisałam nic specjalnego .

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...