Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Afryka napisał:

Próbowałam ... krzynka pifka stoi ...i nic ... powiem więcej z tych nerw,to w ogóle nie mam ochoty na alkohol .W sobotę sobie odbiję ,w domciu .

Tu to chyba ,z środków naturalnych,to tylko egzorcyzmy pomogą .:haha:

masz planszę ouija? może trochę strachu:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Afryka napisał:

Jak czegoś nie umiem ,to wołam fachowca ...te parę dni ( jak nie zejdę z niewyspania...tfuu O.o) to przemęczę.

Są miejsca ,gdzie za chiny ludowe nie można zasnąc ani spać,,trzeba się męczyć nawet w nocy, ale pocieszeniem jest,że za parę dni zjazd i nigdy mnie tutaj nie zobaczycie ,,uff ulży od razu:haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Afryka napisał:

A tam będziesz przemawiać ...puść mu "Pociąg do Hollywood" ,"Pociąg pod specjalnym nadzorem" i "15.10 do Yumy " ...:szydera:

 

22 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Może być też "Pociąg z forsą"...odjechał...:szydera:

Eeee tam :cool: Na pożegnanie , powiem króciutko , że jadę przetestować mój pociąg :szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Blondi napisał:

Są miejsca ,gdzie za chiny ludowe nie można zasnąc ani spać,,trzeba się męczyć nawet w nocy, ale pocieszeniem jest,że za parę dni zjazd i nigdy mnie tutaj nie zobaczycie ,,uff ulży od razu:haha:

ja tak mam zawsze ,gdy jestem daleko od domu,za dużo myślę ,tęsknię,a nawet nie ma okazji z rodakami na obczyznie pogadać:rozpacz:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LACH czy Ty już się urlopujesz? jak tak,,to udanej w przepychu zabawy,,miłego wypoczynku i odpoczynku i nie za dużo tego i tamtego,,bo znowu chrzesty i inne imprezy,,,z tej pracy opiekunkowa nigdy się nie wyrwiesz,,ale i dobrze ,,bo taki  Lachu tez potrzebny na forum:hura:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, lucyna.beata napisał:

siema lachon jaki ci tam??

walczylam do 2giej z szerszeniem qwa mac...wpadl wczoraj jeden taki zboj siadl na firance...buczal buczal bucza...kolo 1ej sprawdzalam czy aby babka dycha jeszcze i znow slysze bubububu...widze to os ale po anabolach.:szydera:.wiec szklanka w dlon i zlapalam chwasta...przykrylam nie dlonia lecz packa ma muchy...w kochni nasaczylam reczniki woda...mysle ..sie utopi...wchodze do kuchni zajb..na mulem jeszcze ze by kawe zrobic sobie i widze ze dycha...zeszszzzz ty mysle sobie...zalalm robala woda z kwaskiem cytrynowy z stezeniu 50%...mam takowy specyfik w plynie zakupiony przez toranage..

mylse z tym razem sie podda...

@lucyna.beatatu szerszenie sa pod ochrona.

Kilka dni temu pani sprzatajaca pouczyla mnie byla.

I osy (moj wrog smiertelny)tez.

Do 50.000ojro sztrafe mozna wybecelic.

 

Ja na osy poluje chylkiem moze mnie sprawiedliwosc niemiecka nie dopadnie.

Mam jakas schize jak widze ose.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, maras1 napisał:

ja tak mam zawsze ,gdy jestem daleko od domu,za dużo myślę ,tęsknię,a nawet nie ma okazji z rodakami na obczyznie pogadać:rozpacz:

Tak jak piszesz,,za dużo myślisz i tęsknisz ,,toż to prawda,,:tak2: kiedy człowiek jest bez stresu i bez myśli przeróżnych ,,spokojny ,szczęsliwy to śpi jak kamień,,mi się tak udaje od czasu do czasu,,,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...