Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry .....

U mnie też cieplutko :haha:Nad ranem wstałam z wyrka i pootwierałam okna , bo byłam zlana potem . Nie wiem , czy z gorąca ...czy choróbsko ze mnie wreszcie ( po antybiotykach ) wychodzi ....Tak , czy tak nie było wyjścia i trzeba było się lekko zduszować i zmienić nocne przyodzienie ....Okien na całą noc otwartych zostawić nie mogę , bo mieszkam na parterze i byłoby to niebezpieczne ....no i tak z musu przyduszam się , że aż tchu brakuje ......Mierelle'a(? ) coś pisała o 25 stopniach w pokoju ....u mnie nie inaczej ....też 25 stopni było . Teraz zrobiłam sobie lekki przeciąg ....jeśli w ogóle to przeciągiem nazwać można , bo liść kliwii , którą postawiłam w centralnym punkcie otwarcia ....ledwie ...ledwie dryga ....Trudno ...jakoś trzeba to przeżyć ....aby do jesieni ....

Miłej , spokojnej soboty MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, INEZ napisał:

Co Wam znów nie pasuje ? ja tam znam wszystkie języki świata a z tego to najsłabiej niemiecki więc jak @1bozka coś po hiszpańsku czy po włosku (sorry podobne są do siebie ) do nas zagadała to żle ???:szok:

Polemizowałabym jednak z Tobą ....droga Inez ...Ja tak tylko napisałam , że po amerykańsku ...dla jaj....Jednak nie zgadzam się , że to jest po hiszpańsku ...czy innym włosku ...Świetnie odczytałam te posty ...one napisane są przecież w języku węgierskim , który to doskonale znam ! :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińskie :cześć2:

Koszmarna noc za mną ( okropny sen miałam ,dotyczący mojego dziecka ,przebudziłam się mokra od potu i łez ) ,sen mara - Bóg wiara ....a koszmarny dzień przede mną ( gorąc nie popuszcza,bez kropli deszczu) . Później Was " uzupełnię" .

Otuchy i nadziei sobie i Wam życzę :całus: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińskie :cześć2:

Koszmarna noc za mną ( okropny sen miałam ,dotyczący mojego dziecka ,przebudziłam się mokra od potu i łez ) ,sen mara - Bóg wiara ....a koszmarny dzień przede mną ( gorąc nie popuszcza,bez kropli deszczu) . Później Was " uzupełnię" .

Otuchy i nadziei sobie i Wam życzę :całus: .

:cmok:Afrykę szczególnie witam i otulam i Was też witam bardzo serdecznie

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Margaritka napisał:

:cmok:Afrykę szczególnie witam i otulam i Was też witam bardzo serdecznie

Ja Ciebie również witam Margarette :cmok:...Tylko mnie nie otulaj ....Afrykę możesz ....Ona sama w sobie jest gorąca....nic jej nie będzie jak ja jeszcze otulisz ...kordełką jakąś  :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Mia Bella, per favore....nikt nic złego nie mówi....po prostu translator odmówił posłuszeństwa dziewczynom...w tym upale wszystko jest możliwe...:szydera:

Ale ,ze niby na polski ma tłumaczyć.Po rosyjsku już tu było pisane.Uczta się kobity języków.Rożnych,różniztych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ja Ciebie również witam Margarette :cmok:...Tylko mnie nie otulaj ....Afrykę możesz ....Ona sama w sobie jest gorąca....nic jej nie będzie jak ja jeszcze otulisz ...kordełką jakąś  :haha:

Mówisz, że nie kołderką ?Ja jej i tak nicZym tu nie zatrzymam - widziałam to w jej oczach, jak wspominała o najbliższym piątku. Mania ( mam tutaj też taką nową kolegównę) też wybywa za 2 tyg. Przyjedzie znowu taka pani, co nie chce się kolegować,  więc będę znowu na eteapie poszukiwań nowych znajomości . Jakby co, to jest Neuss k/Dusseldorf.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...