Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobranoc :cześć:.Spokojnej nocy i słodkich snów :cześć:.Ja jeszcze muszę jedną sprawę załatwić obiecałam nie dawno poznanemu opiekunowi tu z pobliska ,że go trochę pocieszę bo on smutny jest   z powodu ciągłych ucieczek dziadka  :smutek:wczoraj jak się spotkaliśmy to mi to powiedział ;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór -  spokojnie i cicho wszyscy wymęczeni temp. Ja też odpoczywam  po ciężkim dniu . Ganiam i ganiam, mieszkanie nabiera wyglądu. Zachęcona Violki fotkami tez ustrzeliłam  w środę swoje starocie . Mam nadzieję, że jakoś załapie sposób na wstawienie zdjęć. Teraz nie mam czasu, bo na urlopie jestem :hura:. Przyjdzie jednak czas, ze będę w robocie i wtedy pokażę moje komódki i kredensiki . Mam tez kilka pięknych obrazów są to prezenty od podopiecznych . 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Lepsze są kurze łapki ( te z pazurkami)...gotuje się wywar jak na zupę....serio...tak u nas w rodzinie wspomaga się zrastanie kości. Świńskie szpacerówki są straaasznie tłuste i nie dają takiego efektu...no i waga urośnie...

Ojezus, a gdzie ja w DDR kupię kurze łapki? Mam obawy, że i świńskich nie uswiadczę. Golonki to sa , ale rapetki???

Od samych rapetek, popitych wodą mineralną niegazowaną to chyba nie utyje :d 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Dodzisława napisał:

Jak przejdę na emeryturę, to się zacznę udzielać społecznie i spowoduję, że rejon będę miała koło siebie, a nie na drugim koncu miasta. Jestem w temacie, w końcu pracowałam całe 5 lat w Okręgowym Urzędzie Telekomunikacji Międzymiastowej, ktoren to byl pod egida Poczty Polskiej wówczas. Tyle ze i ja miałam wtedy 5 lat...znaczy się 25 :d 

Poczta jest teraz spółką Skarbu Państwa, jej bank też :d możesz sugestie pisać, a i tak zrobią co im będzie się opłacało. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dodzisława napisał:

Ojezus, a gdzie ja w DDR kupię kurze łapki? Mam obawy, że i świńskich nie uswiadczę. Golonki to sa , ale rapetki???

Od samych rapetek, popitych wodą mineralną niegazowaną to chyba nie utyje :d 

Wybór, nie zawsze, należy do ciebie...:smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, NNNdanuta napisał:

Poczta jest teraz spółką Skarbu Państwa, jej bank też :d możesz sugestie pisać, a i tak zrobią co im będzie się opłacało. :|

Ja mam dużą......moc sprawczą oraz siłę sugestii. Jak się uprę to nie ma to tamto. Tak czy tak zawalczę, bo na tej poczcie głownej co to mam do niej przez pół miasta, to wieczne kolejki są, a ja tego nie lubię.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

Kupiłam zasilacz a laptop i tak nie działa. A miałam kupić nowy to mi się wydawało że jak taki rozwalony działa dwa lata to jeszcze podziała.

A tu amba. Zdechł. 

I mam dylemat czy zwrócić zasilacz ( 36 EUR) czy go zostawić. Strasznie fikuśny jest. Ma jakieś sześć różnych końcówek. Tylko nie wiem do czego może się jeszcze przydać. Nowy laptop muszę kupić a on będzie z zasilaczem.

 

@Maria Jolanta do wibratorka?;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dodzisława napisał:

Ja mam dużą......moc sprawczą oraz siłę sugestii. Jak się uprę to nie ma to tamto. Tak czy tak zawalczę, bo na tej poczcie głownej co to mam do niej przez pół miasta, to wieczne kolejki są, a ja tego nie lubię.

Ty nie walcz... Ty wygrywaj :d Mam swoje udziały w tym bałaganie, zaliczyli mi ze 119 dni :szydera: Sprzedam nim walniesz im jakimś  obuchem miedzy oczy xd

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak doczytuje  i widze ,ze tu ho ho ,zamki, krolewny, baszty, jasniepanstwo.

strach sie odzywac.

A tu czlowiek ledwo klase srednia obskakuje.:(

Upal i mnie zabija,

Oglosilam wszem i wobec, ze jeszcze 2 dni tych upalow i zaczne gryzc ludzi na ulicy.

Normalnie na rozum mi sie rzuca.

Chodze wkurzona, pije litrami ciecze rozne i za chwile  oblewa mnie pot.

PDP upal nie przeszkadza, ona jak zmija grzeje sie w sloncu.

Dzis tu bylo 37C w cieniu, no masakra,

W tej chwili jest jedyne 29C.

Jak zyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

To masz fajniejszy raj...:haha: Ta moja to ma szwendacza i nie śpi...ni w dzień, ni w nocy...>:( Pauzę to muszę z gardła Litwince wyszarpywać i to nie po obiedzie, a jak jej pasuje...:przekleństwa: A jeszcze rodzinka pętająca się pod nogami...:grzmotnąć: I babka ma dzisiaj cukier prawie 500, więc szwendacz doppel...:sos:  To miejsce, to jedna wielka porażka, chociaż stresu nie mam....Irytuje mnie ta degrengolada, ten nieustawiony i nieunormowany dzień...:donos: Ale godzina 20-ta to dla mnie jest to godzina święta...spadam i choćby wiało i grzmiało, to mnie nie ma...:oklaski:

mirelko..kto dla kogo jest?

ona dla ciebie czy ty dla niej?

nie bardzo rozumie dlaczego masz swoje przerwy do niej dopasowywac ..moze agencja powinna zareagowac?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...